Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

7 minutes ago, goofs said:

Ako wikipedija ne laže, ovde tiebreaker nije medjusobni duel nego ukupna gol razlika, tako da treba trpati ove slabije koliko god se može, pa možda uhvatimo Portugal na mošu. S tim u vezi, ćelavi nas je već koštao jednog gola (bezmalo dva) u dve utakmice.

Kostalo je mnogo gore Portugal sto su kuci igrali samo 1:0 protiv Azera. 

Link to comment
  • Replies 41.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1653

  • levi

    1108

  • kud u maglu Simoviću

    1003

  • Cash

    971

4 hours ago, Lezilebovich said:

Cist kao suza. 

Hvala. Nije čudo da je Ronaldo popizdio.:D

 

Uz irski kiks kontra simpatičnih Luksemburžana, odličan dan za Srbiju. :thumbsup:

Link to comment
2 hours ago, dragance said:

Duh Ditera Paulija lebdi nad Marakanom, kao i alkoholni zadah Maze! Bravo Mitre, a da se ne ljubimo sa Dmitrovicem. Ja bih ga zamenio nakon one gluposti u prvom poluvremenu kada nije primio gol, ali je sve uradio da usere.

 

Golmani umeju ponekad da kiksnu, ono sto je za mene veci argument da Rajkovic mora na gol je sto sa ovakvim stoperima i problemima da se iznese lopta iz zadnje linije pasom Dmitroviceva ispucavanja mogu da nam predstavljaju veliki problem. On se covek sa zivotom rastavlja kad god treba da dobaci loptu do centra, na svako ispucavanje potrosi vise snage nego elitni sprinter na 100 metara trcanja. Bas bi nam znacilo da imamo golmana koji moze da posalje 40-50 metara dugu loptu na nekog od ovih nasih sifonjera napred, tim pre sto i SMS i Mitar, koji su jaki u vazdusnim duelima, itekako umeju u tim duelima da sacuvaju loptu.

  • +1 1
Link to comment
11 hours ago, levi said:

 

oni možda i imaju gol tehnologiju, ali mi nemamo. dobijemo je na korišćenje kad igramo grupnu fazu CL i vratimo

 

Rent a var

Link to comment

nisam gledao igre ovog dmitrovica u spaniji, ali u ove dve utakmice je ponovio slicne greske barem tri puta iz kojih smo primili dva gola ako racunamo posteno :).  neodlucan je (spor u glavi i telu) ili ne procenjuje dobro situaciju kada treba da izadje sa gola na stranu i pokupi loptu ispred napadaca. ono protiv iraca nije bila u potpunosti njegova greska, smitrovic je zasrao sa onim krompirom, ali cini mi se da bi odlucniji i brzi golman stigao da izbaci loptu pre nego sto je sejn long stigao da je sutne. u prvom poluvremenu protiv portugalaca isto, izasao je na loptu, pa stao (kada je ronaldo sutirao preko gola). 

moguce je da imamamo previse (s/d)mitrovica u timu, nije fer za ostala prezimena

  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...