Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

8 minutes ago, Glass Joe said:

Nije Piksi nego Jugović

 

Eto vidiš Jugović. Kad nema kompletnog snimka na Tjubu, sve u hajlajtsima rezovi već na Drulovića..  Ali ima Jokan kako lupa, lomi i razgrće bez pardona 😁

Edited by autsajder
Link to comment
  • Replies 41.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1653

  • levi

    1108

  • kud u maglu Simoviću

    1003

  • Cash

    971

Nije mi žao Portugalaca nimalo, ciganisali su se standardno, šta su koji moj tražili kod Mitrovog gola npr? Žao mi je nas jer smo odigrali vrh utakmicu i onda u nadoknadi napravimo crveni i primimo gol iz naše greške za poraz. Mislim jbt, klasika. Em bi izgubili utakmicu, em će sad o ovome da se priča više nego o partiji i onom fenomenalnom drugom golu. 

Link to comment
11 minutes ago, copkillah said:

"Dešavale su se već ovakve stvari i ranije na ovom stadionu", šlag na torti ove utakmice emoji38.png :Hail:

Što bi rekli na SK: "Nepriznavani su na ovom golu i veći golovi".

Zar nema sudije iza gola?

Ovo je i linijski morao da vidi.

Edited by duma
Link to comment
3 hours ago, Jimmy Kowalski said:

Damo fore Portugalu jos jedan gol do poluvremena, a onda jos jedna potvrda teorije o najopasnijem rezultatu..

 

:hail::hail::hail:

Link to comment



Što bi rekli na SK: "Nepriznavani su na ovom golu i veći golovi".
Zar nema sudije iza gola?
Ovo je i linijski morao da vidi.


Možda je i javio glavnom nešto tipa "izgleda da je prešla liniju, može se priznati...?" a glavni pogledao na sat, pa na Ronalda i kaže kiselo u slušalicu: "ajde, ne treba... bilo bi previše". Možda iz respekta prema Piksiju, ko će ih znati



Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

Link to comment
14 minutes ago, beeva said:

Koliko najboljih drugih ide direktno , jedan ili dva? Pošto 10 grupa ima.

Послато са Redmi Note 5 помоћу Тапатока
 


Nula, 12 ekipa igra baraž za tri mesta na WC

  • +1 2
Link to comment
1 minute ago, NevenMan said:

Jbt posle dva kola mi obezbedili baraz najmanje, kad nam je grupa goli k...c

 

Polako. Treba dobiti i Azerbejdzan na istoku, gde obicno igramo dosta lose, i Luksemburg koje je veceras dobio Irce u gostima.

Link to comment
17 minutes ago, mlatko said:


 

Možda je i javio glavnom nešto tipa "izgleda da je prešla liniju, može se priznati...?" a glavni pogledao na sat, pa na Ronalda i kaže kiselo u slušalicu: "ajde, ne treba... bilo bi previše". Možda iz respekta prema Piksiju, ko će ih znati
 

 

 

 

Ako bi neko napravio klip Kristininog okruživanjatm pomoćnog sudije koje je uveliko trajalo dok je Mitrović još uvek izbacivao Bernardov šut sa gol linije, to bi donekle objasnilo zašto je glavni sudija prelomiotm. Uz to je presmešna scena, vidi se sve na snimku iz prenosa jer je širok kadar.

 

Vidi se i kako kod Kristininog kontakta sa loptom neko od naših tamo negde na centru (čini mi se Đuričić) širi ruke u stilu: "Pa šta radi ova dileja jbte" (Dmitrović), a i Gudeljova reakcija posle duplog raščišćavanja je lepa za videti. Neke male naznake i najave voljnog momenta i motivacije.

  • +1 2
Link to comment

Dmitrović je dobio dosta prilika, vreme je da se vrati Rajković. Ostalo je manje više sve rečeno. Generalno je bila zanimljiva utakmica

Sent from my GM1913 using Tapatalk

  • +1 1
Link to comment

Duh Ditera Paulija lebdi nad Marakanom, kao i alkoholni zadah Maze! Bravo Mitre, a da se ne ljubimo sa Dmitrovicem. Ja bih ga zamenio nakon one gluposti u prvom poluvremenu kada nije primio gol, ali je sve uradio da usere.

  • +1 1
Link to comment

Ako wikipedija ne laže, ovde tiebreaker nije medjusobni duel nego ukupna gol razlika, tako da treba trpati ove slabije koliko god se može, pa možda uhvatimo Portugal na mošu. S tim u vezi, ćelavi nas je već koštao jednog gola (bezmalo dva) u dve utakmice.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...