Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

  • Replies 41.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1653

  • levi

    1108

  • kud u maglu Simoviću

    1003

  • Cash

    971

Just now, McNulty said:

Svakako nesportski potez + je bacio kapitensku traku. Da je sudija odlučio da pusti još jedan napad, Ronaldo bi bio u svlačionici prije zvižduka.

Envoyé de mon Redmi Note 7 en utilisant Tapatalk
 

Znao je Ronaldo sta radi, ne brini. Bio je svestan da ce sudija da svira kraj cim lopta poleti u vazduh, inace bi se drugacije ponasao. 

Link to comment
1 hour ago, WTID said:

Sigurno nije prvi put da se ne prizna cist gol protivnika ispod severne tribine, bez obzira da li igra Zvezda ili reprezentacija :D

 

bilo je i obrnutih slicajeva kao Krntijaseva golzina protiv mucenih Kiprana

Link to comment
1 minute ago, autsajder said:

Čim ne rade splavovi, dobro se igra. 

 

Kontra za drugi je bila baš udžbenička, asocirala me je na onu akciju za 1:0 protiv Španaca na Euru 2000. Čini mi se Piksi prima neku bržu loptu iz pozadine na sredini po desnoj strani, šalje dijagonalu na Drulovića, on vraća na peterac, a Savo rutinira glavom - brzo, precizno, neodbranjivo - akcija kao po šinama, kao i ova večeras. 

Kroz noge Canizaresu :D

Svaka cast momcima,ovo su neki novi momenti da se vracamo nakon 0:2.Nije nemoguce da budemo prvi u grupi no ipak mislim da idemo na Sp kroz baraz. Prvo cemo da tamanimo Slovence(kao Madjare 97e) pa onda izbacujemo nekoga na penale 😀

  • +1 1
Link to comment
Znao je Ronaldo sta radi, ne brini. Bio je svestan da ce sudija da svira kraj cim lopta poleti u vazduh, inace bi se drugacije ponasao. 
Ne brinem. Ronaldo treba da brine jer se nije vidio na terenu do te situacije.

Envoyé de mon Redmi Note 7 en utilisant Tapatalk

Link to comment
1 minute ago, autsajder said:

Čim ne rade splavovi, dobro se igra. 

 

Kontra za drugi je bila baš udžbenička, asocirala me je na onu akciju za 1:0 protiv Španaca na Euru 2000. Čini mi se Piksi prima neku bržu loptu iz pozadine na sredini po desnoj strani, šalje dijagonalu na Drulovića, on vraća na peterac, a Savo rutinira glavom - brzo, precizno, neodbranjivo - akcija kao po šinama, kao i ova večeras. 

 

SMS, Tadic, Radonjic i egzekutor Kostic, to se desava kad imas konkretne igrace koji znaju fudbal a ne teoreticare koji ce pola minuta da razmisljaju da li bi mozda bilo pametnije da vrate loptu golmanu, odigraju u sirinu ili sta god. Osvojili smo 70 metara terena sa cetiri dodira od kojih je dva otpalo na Radonjica ali je kljucni detalj to sto je svaki put loptu dodirnuo pravi igrac. Nista u fudbalu ne moze da nadoknadi tehniku i brzinu.

  • +1 4
Link to comment
4 minutes ago, McNulty said:

Ne brinem. Ronaldo treba da brine jer se nije vidio na terenu do te situacije.

Envoyé de mon Redmi Note 7 en utilisant Tapatalk
 

 

Ronaldo je velicanstven igrac ali ne mogu da se otmem utisku da bi Portugal izgledao i igrao mnogo bolje kad bi on malo odmorio. Tri puta im je sjebao perspektivne akcije jer je blejao u ofsajdu, previse drzi loptu kod sebe i usporava akcije, saigraci ga previse traze umesto da odigravaju ono sto je najcelishodnije. Zato je onaj Bernardo Silva neverovatno mocan igrac, svaki dodir s loptom mu ima smisla.

Edited by harper
  • +1 2
Link to comment
9 minutes ago, autsajder said:

Čim ne rade splavovi, dobro se igra. 

 

Kontra za drugi je bila baš udžbenička, asocirala me je na onu akciju za 1:0 protiv Španaca na Euru 2000. Čini mi se Piksi prima neku bržu loptu iz pozadine na sredini po desnoj strani, šalje dijagonalu na Drulovića, on vraća na peterac, a Savo rutinira glavom - brzo, precizno, neodbranjivo - akcija kao po šinama, kao i ova večeras. 

Nije Piksi nego Jugović

Link to comment

Od svih Ronalda, Bruna i Bernarda na terenu, nama je dva gola dao Jota i to glavom, sa svojih dominantnih 178 cm visine. I to ne preko Mitrovića nego preko Blekija Milenkovića. Uvek mora neki tako bizaran detalj da se provuče.

 

Neviđen, ali neviđen smor bi bio da je došlo 2-3 u poslednjim sekundama nadoknade vremena. Tako da, hvala sudiji iza gola, ne znam zašto pominjete glavnog, on ovo nije mogao u tri života da vidi bez svojih pomoćnika ili tehnologije,

 

Ronaldo... brate mili, kao da su mu poništili gol za pobedu u finalu SP. Otrpi, majstore. Dešava se.

 

Bleki... jbg, biće bolje. Dmitrović ne znam da li i koliko može bolje.

 

Piksi neka zateže ovo. Bitnije je da rutiniramo razne Irske i Azerbejdžane nego da priređujemo senzacije protiv Portugala. Neka oni prospu par bodova tu i tamo. Jedino ne znam šta ćemo da radimo kada se posle Katara Tadić oprosti od reprezentacije. Tu rupu ni Piksi neće znati kako da zakrpi.

 

Mitar :hail:

 

 

 

 

  • +1 2
Link to comment

Nesportski je potez jer bacivši kapitensku traku na teren stavlja više sebe i svoje frustracije nego dobru igru svog tima, da ne pričamo o nepružanju ruke protivniku... Ovom izjavom na Instagramu ne popravlja situaciju. Pukao je uglavnom zbog one "meč lopte" kad je štopirao umesto plasirao loptu u gol.





  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...