Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

  • Replies 41.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1653

  • levi

    1108

  • kud u maglu Simoviću

    1003

  • Cash

    971

24 minutes ago, arkonada said:

Meni žao svakog čoveka koji mi je drag i koga cenim da dođe na klupu reprezentacije pored ove bande u fss, pre ili kasnije će se to ružno završiti.


1 sustina.

Svi znamo da je bunkeras, ali ja za ovu repstaciju niti mogu da navijam, a niti mogu da navijam protiv Miloja, necu zaboraviti Krasnodar, Keln i Salcburg dok god budem postojao. 

 

Edited by Plajvi
Link to comment
31 minutes ago, MocaVukotic said:

To sve vazi u klupskim uslovima

 

Pa, klubove je do sada i trenirao a covek je pitao kakav je trener. Ne mozemo znati kako ce trenirati reprezentaciju dok ne vidimo, ono sto mozemo je da zakljucimo neke opste stvari na osnovu onog dela njegovog rada i karijere koji nam je poznat.

Link to comment
26 minutes ago, Glass Joe said:

A sta ima sad da izgubi, trece mesto u arapskoj ligi, lukrativan ugovor ?

 

nema sta da izgubi, u arabiju, kinu moze uvek. da izgube bi mogli ovi ljudi koji imaju ambiciju da rade u ozbiljnom fudbalu (paun, jokan, ivic...) zato oni nikada nece raditi sa mafijom iz fss. sa mafijom idu samo mafijaske trenerske pudlice.

Link to comment

Изгледа од тога нема ништа, јер су наводно Милое и Матијашевић у лошим односима још из Чукаричког

Link to comment
 
nema sta da izgubi, u arabiju, kinu moze uvek. da izgube bi mogli ovi ljudi koji imaju ambiciju da rade u ozbiljnom fudbalu (paun, jokan, ivic...) zato oni nikada nece raditi sa mafijom iz fss. sa mafijom idu samo mafijaske trenerske pudlice.

Kako se u tu teoriju uklapa to sto je Paun vec radio sa fss...

Imamo i nedavnu izjavu Jokana o tome :

Popularni "Jokan" je izjavio da on nikada zvanično nije dobio poziv iz saveza, nego da je uglavnom o tome čitao iz novina, ali želju da se na toj poziciji nađe nimalo ne krije.

 

- Trenutno sam tu gde jesam, ali za dve godine, ko zna, možda se nešto i promeni. Nikada nisam bio pozvan zvanično, uglavnom su preko medijia "isprobavali" taktiku. Trenutno Srbija ima dobrog selektora, ali ja nikada nisam rekao da ne bih voleo da budem na tom mestu - istakao je Slaviša Jokanović

Link to comment

Paun je radio kada je na čelu fss bio Tolelopove, sa Kokezom očigledno ne želi da radi. A ne verujem ni da Kokeza želi njega. Draži su mu mafijaški ortaci koji će mu ispunjavati želje u vezi toga ko će igrati u dresu sa najdražim grbom. 

Link to comment
Paun je radio kada je na čelu fss bio Tolelopove, sa Kokezom očigledno ne želi da radi. A ne verujem ni da Kokeza želi njega. Draži su mu mafijaški ortaci koji će mu ispunjavati želje u vezi toga ko će igrati u dresu sa najdražim grbom. 

Ne lupaj. Bolje reci danas mi je 1 od onih dana kad moram da ponizim nekoga iz Zvezde i ispunim svoju autosovinisticku duznost.
Link to comment

Ne vidim ovde raspravu, ja iznosim mišljenje a ti skačeš kao oparen, deliš etikete autošovinizma (lol), braniš Zvezdu koju niko ne pominje, takoreći bivaš samo_opušteno u svom standardnom obliku.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...