Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

  • Replies 41.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1653

  • levi

    1108

  • kud u maglu Simoviću

    1003

  • Cash

    971

Jel Vladan samo zvezdaški Stanoje i Kiza vinjak, ili stvarno nečemu valja? Čovek je doneo Zvezdi najveće uspehe od raspada države, a vidim da ga nešto komšije ne vole preterano.

Link to comment
41 minutes ago, goofs said:

Jel Vladan samo zvezdaški Stanoje i Kiza vinjak, ili stvarno nečemu valja? Čovek je doneo Zvezdi najveće uspehe od raspada države, a vidim da ga nešto komšije ne vole preterano.

 

volimo njegove uspehe ali ne igru koju je zvezda igrala

  • +1 2
Link to comment
15 minutes ago, goofs said:

Jel Vladan samo zvezdaški Stanoje i Kiza vinjak, ili stvarno nečemu valja? Čovek je doneo Zvezdi najveće uspehe od raspada države, a vidim da ga nešto komšije ne vole preterano.

 

One trick pony ali to sto zna doveo je do perfekcije, mislim da to najbolje objasnjava Milojevica kao trenera. Licno mislim da je ova vest patka, ako ipak dodje igracemo do jaja ruzan fudbal ali cemo biti koska za svakog osim za ultra brze ekipe zbog tih zona koje igra u bloku kad nemamo posed. Sa Muslinom nam je islo dobro, Milojevic je izdanak te skole fudbala pa je razumno ocekivati da ne bi bilo lose ni sa njim. Ovih par igraca "umetnika" ce imati slobodu da igraju kako hoce, mediokritete ce da utegne i organizuje do individualnog i timskog maksimuma. Bice mu potrebna velika podrska od FSS jer je prilicno strog i tvrdoglav trener koji ne tolerise individualna iskakanja iz sistema osim ako igrac nije ekstra klasa, a znamo koliko nasi igraci vole da luduju. Veliki je radnik, ima cinican odnos prema fudbalu i zanima ga iskljucivo da uspostavi najefikasniji nacin da se dokopa rezultata, svakog protivnika ce da iskautira do gole kozhe i svaki nas igrac ce do detalja znati sve o igracu koji mu je direktni protivnik.

 

"Komsije" ga uglavnom izuzetno cene i niko ne spori izuzetne rezultate koje je pravio sa Zvezdom, samo navijaci kao navijaci uvek zele vise i bolje. U teoriji bi Milojevic morao bolje da funkcionise vodeci timove koji nisu u 90% utakmica apsolutni favorit i ne bi me zacudilo da s reprezentacijom Srbije napravi jos bolji rezultat nego sa Zvezdom. U teoriji. U praksi, videcemo. Kod nas su uglavnom dobro prolazili selektori koji su bili vestiji da animiraju ekipu i motivisu igrace a Milojevic je izuzetno zahtevan trener ciji rad mnogo zavisi od toga koliko uspe da igracima nametne svoj nacin razmisljanja.

 

Sve u svemu, ne bi on bio lose resenje ali nama tradicionalno nije najveci problem na klupi pa se ne moze nista unapred predvideti. Sedeli su i bolji selektori od njega na nasoj klupi, svi znamo kako su prolazili.

  • +1 1
Link to comment

Meni žao svakog čoveka koji mi je drag i koga cenim da dođe na klupu reprezentacije pored ove bande u fss, pre ili kasnije će se to ružno završiti.

Edited by arkonada
  • +1 2
Link to comment

Ne znam sto mu treba da bude selektor. Ruzan ambijent, ekipa bez karaktera, deo ljudi ce koristiti svaki poraz da ga ponizava. Ostvario je u Zvezdi sve sto je mogao i moze na racun toga da uzima kesh po nekim kinama, sta ce mu ovo u zivotu...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...