Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

  • Replies 41.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1653

  • levi

    1108

  • kud u maglu Simoviću

    1003

  • Cash

    971

Iskreno rečeno, nisam planirao da se nerviram gledajući Tumbin eksperiment, al jedna od retkih prednosti karantina je da se posle prve nedelje istog izgubi osećaj za vreme, te sam se probudio u pola noći i spremno čekam da mi naši momci još više sjebu raspoloženje.  :s_d:

Link to comment

SRBIJA (3-4-1-2): Rajković – Milenković, S. Mitrović, Kolarov – Lazović, Gudelj, Maksimović, Ristić – Tadić, Đuričić – A. Mitrović.

Klupa: Dmitrović, Rockov, Veljković, Mladenović, Milivojević, Radonjić, Gaćinović, Vlahović, Lukić, Jović, Milinković Savić, Ljajić.   

 

 

Mi igramo sa 3 pozadi jer nemamo desnog beka :isuse: ili je Tumba "modernizovao" fudbal?

 

Ali Gudelj :lolol: dobro nije Zdjelara stavio

 

Sta ce nam 2 golmana na klupi? :isuse:

Edited by Milosh76
Link to comment
12 minutes ago, Milosh76 said:

SRBIJA (3-4-1-2): Rajković – Milenković, S. Mitrović, Kolarov – Lazović, Gudelj, Maksimović, Ristić – Tadić, Đuričić – A. Mitrović.

Klupa: Dmitrović, Rockov, Veljković, Mladenović, Milivojević, Radonjić, Gaćinović, Vlahović, Lukić, Jović, Milinković Savić, Ljajić.   

 

 

Mi igramo sa 3 pozadi jer nemamo desnog beka :isuse: ili je Tumba "modernizovao" fudbal?

 

Ali Gudelj :lolol: dobro nije Zdjelara stavio

 

Sta ce nam 2 golmana na klupi? :isuse:

 

Igramo 3-5-2 i to ne prvi put. Sta ti je tu cudno?

Link to comment
Just now, harper said:

 

Igramo 3-5-2 i to ne prvi put. Sta ti je tu cudno?

Cudno mi je da nemamo desnog beka i da igramo sa 4 pozadi, posto smo inace busni kao sir, a Kolarov kao stoper je smehotresna odluka.

 

Drugo mi je cudno sto ne igra Milivojevic

 

Trece sto imamo 2 rezervna golmana, a ne Kataia ili Zdjelara makar broj da popune posto terena svakako videti nece

 

Cetvrto, cudno mi je da iskusni vuk kao sto je Tumba nije ukapirao da mu je taktika golo govno da ne kazem Vulin

Link to comment
13 minutes ago, Milosh76 said:

SRBIJA (3-4-1-2): Rajković – Milenković, S. Mitrović, Kolarov – Lazović, Gudelj, Maksimović, Ristić – Tadić, Đuričić – A. Mitrović.

Klupa: Dmitrović, Rockov, Veljković, Mladenović, Milivojević, Radonjić, Gaćinović, Vlahović, Lukić, Jović, Milinković Savić, Ljajić.   

 

 

Mi igramo sa 3 pozadi jer nemamo desnog beka :isuse: ili je Tumba "modernizovao" fudbal?

 

 

 

igramo sa 4 pozadi

 

Rajković – Milenković, S. Mitrović, Bog, Kolarov – Lazović, Gudelj, Maksimović, Ristić – Tadić, Đuričić – A. Mitrović

 

Ristić i Đuričić kao faktor iznenađenja za sve, kad već nema standardne postave, uigrane  formacije, hijerarhije u timu, igre, bilo čega što bi nam išlo u prilog, onda je jedina šansa da napravimo nešto nepredviđeno. jer ako bude išlo po redu i poretku, Norveška je u prednosti u svemu

 

 

  • Hvala 1
Link to comment
3 minutes ago, Milosh76 said:

Cudno mi je da nemamo desnog beka i da igramo sa 4 pozadi, posto smo inace busni kao sir, a Kolarov kao stoper je smehotresna odluka.

 

Drugo mi je cudno sto ne igra Milivojevic

 

Trece sto imamo 2 rezervna golmana, a ne Kataia ili Zdjelara makar broj da popune posto terena svakako videti nece

 

Cetvrto, cudno mi je da iskusni vuk kao sto je Tumba nije ukapirao da mu je taktika golo govno da ne kazem Vulin

 

Pa, igraju Lazovic i Ristic po stranama ispred stopera. Igrao bi Kostic levo da nije povredjen. To igramo otkako je Tumbakovic dosao i ima smisla, imajuci u vidu koje su nam uopste opcije na bekovima.

Link to comment

Dozvolice nam sudija 12 igraca, posto su nam sanse i tako minimalne.

 

AKo je vec morao Kolarov da igra, bolje da ga je stavio na "levog spoljnog" umesto Ristica, da makar imamo 3 stopera pozadi. Kolarov je i tako beskoristan za reprezentaciju godinama unazad.

 

  

Just now, harper said:

 

Pa, igraju Lazovic i Ristic po stranama ispred stopera. Igrao bi Kostic levo da nije povredjen. To igramo otkako je Tumbakovic dosao i ima smisla, imajuci u vidu koje su nam uopste opcije na bekovima.

 

 

Znam ja to, ali posto se i tako branimo protiv Norvezana, mogao je Kolarov levo, a pravi stoper pozadi.

Edited by Milosh76
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...