Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

  • Replies 41.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1653

  • levi

    1108

  • kud u maglu Simoviću

    1003

  • Cash

    971

Bog bi bio odlicno pojacanje za nas sastav. Prvo i najvaznije, s njim dobijes tri igraca u jednom, Oca, Sina i Svetoga Duha. Drugo, moze s vatrom, moze s vodom, a moze jako i do samog kraja sveta. Takticki je perfektan, ima spisak od deset igraca koje zeli pored sebe u timu i kad je taj sastav uigran, a treba mu samo sest dana da se uigra, potpuno je svemocan, sveprisutan i svevidec.

 

Sreca je sto igramo u cetvrtak. Da igramo u nedelju bilo bi cupavo jer tog dana nece da igra.

  • +1 3
  • Haha 1
Link to comment

Podseca me ambijent na revans baraza u kvalifikacijama za u21 EP 2007, izgubimo 3-0 od Svedske u NS, ispljujemo ih kao najvece sise... Odu na revans i ladno dobiju 5-0, Babovic i Rukavina odigrali utakmice zivota. I na kraju budu drugi u Evropi. Kolar je tu i dalje, mislim da je i on igrao u toj repstaciji, bili su jos Krasic, Jankovic, Milovanovic, Lola, Rakic, Mrdja, Ivanovic, oba Tosica, Kahriman...

Back to reality: ne znam zasto me ambijent podseca, verovatno zato sto su skandinavci. Toomba vole da primi 4-5 komada, desilo se previse puta da bi bilo slucajno. Isao sam u treci osnovne kad smo poslednji put igrali EP, dajte vise majku mu uozbiljite se. 

 

  • +1 1
Link to comment

EON daje da se besplatno gleda utakmica za prvih 30.000 prijava.

https://sr.eon.tv/srbija/

 

Ukoliko nemaš kanale Nova S i Nova Sport, sada imaš mogućnost da se prijaviš 8.10. i preko EON aplikacije i bilo kog interneta u Srbiji gledaš besplatno utakmice Norveška – Srbija 8.10. na kanalu Nova S, u baražu za Evropsko prvenstvo u fudbalu i Srbija – Mađarska 11.10. na kanalu Nova Sport, u Ligi nacija.

Uz to, od 8.10. do 11.10. do kraja dana, možeš da gledaš i druge TV sadržaje u EON Sport + Porodičnom paketu. Čekaju te najbolja zabava na Novoj S, objektivna informativa na N1, svi Sport Klub kanali sa uvek uzbudljivim utakmicama Premier lige, La Lige, Evrolige i Evrokupa, kao i mnogi drugi TV sadržaji.

 

Za 35 minuta kreću registracije za tu promo akciju.

  • +1 1
Link to comment
54 minutes ago, napadaj said:

EON daje da se besplatno gleda utakmica za prvih 30.000 prijava.

https://sr.eon.tv/srbija/

 

Ukoliko nemaš kanale Nova S i Nova Sport, sada imaš mogućnost da se prijaviš 8.10. i preko EON aplikacije i bilo kog interneta u Srbiji gledaš besplatno utakmice Norveška – Srbija 8.10. na kanalu Nova S, u baražu za Evropsko prvenstvo u fudbalu i Srbija – Mađarska 11.10. na kanalu Nova Sport, u Ligi nacija.

Uz to, od 8.10. do 11.10. do kraja dana, možeš da gledaš i druge TV sadržaje u EON Sport + Porodičnom paketu. Čekaju te najbolja zabava na Novoj S, objektivna informativa na N1, svi Sport Klub kanali sa uvek uzbudljivim utakmicama Premier lige, La Lige, Evrolige i Evrokupa, kao i mnogi drugi TV sadržaji.

 

Za 35 minuta kreću registracije za tu promo akciju.

 

za inozemstvo ne vazi?

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...