Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

  • Replies 41.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1653

  • levi

    1108

  • kud u maglu Simoviću

    1003

  • Cash

    971

Nije ova utakmica Norveške sa Severnom Irskom neki reper. Ja sam odgledao cca 80 minuta te utakmice, i Severna Irska je igrala na nivou, ako ne Malte i Lihtenštajna, a onda tek za nijansu iznad. Halanda je u prvom poluvremenu čuvao neki lik koji je odigrao 1 (jednu) takmičarsku utakmicu cele prošle sezone, i to je izgledalo kao da ga čuva neki junior, te se ovaj naigrao fudbala. Jeste činjenica da Haland zaista izgleda moćno i dominantno na terenu, ali ostatak ekipe nije ni približno na tom nivou (npr. glavni igrač na sredini im je Johansen, koji je rezerva u Fulamu), i videćemo kako će to izgledati protiv ozbiljnije odbrane od Severne Irske.

Link to comment

Problem je sto mi na papisru imamo bolju odbranu od Sev. irske ali u realnosti  to nije bas tako. Mada mozda ih je Tumba navlacio sa nasom igrom da ne mogu da provale nista. To su nase stare trenerske fudbaleks finese da nas niko ne mzoe provaliti sta mi igramo.

 

Realno je Lagerbek mnogo bolji trener od Tumbe i to je nas najveci problem.

Edited by pasha
Link to comment

Da zasadis kajsiju vise ce smetati od Maksimovica. Mi smo na sred SP 2018 (a i na EP 2000) istumbali™ (no pun intended) zadnju liniju, kapiram da je uzeo dobre minute apsolutno svako ko je i pozvan, osim Rodica i Bunjevcevica.

Ne znam za vas, ali ja cak ni ne navijam za ovo, osecam se ravno i potpuno neutralno kad pobede, pohvalim dobar potez kad vidim, ali mi je apsolutno svejedno kad gube, kao da gledam Sao Tome i Prinsipe.

Link to comment

@Milošica

 

Meni je Edegard pre uporediv sa Jovićem, koji je takođe zvanično igrač Reala, nego sa Tadićem, na čijoj poziciji igra, u smislu toga da je formalno igrač Reala, ali da suštinski nije blizu prvog tima, čak je Jović bliže.  No, pretpostavljam da je u svakom slučaju bolji od Johansena ili Normana, a Sosijedad je verovatno bolji tim od Fulama ili Rostova, a on tamo igra zapaženu ulogu.

 

Elem, slažem se sa ocenom da je glavna razlika između dve reprezentacije na poziciji trenera, i to je naš glavni hendikep. Takođe, mislim da se Norveška može proći, ali daleko od toga da smo mi nekakav favorit na toj utakmici, šanse su barem 60:40 za Norvežane.

Link to comment
1 hour ago, Plajvi said:

Da zasadis kajsiju vise ce smetati od Maksimovica. Mi smo na sred SP 2018 (a i na EP 2000) istumbali™ (no pun intended) zadnju liniju, kapiram da je uzeo dobre minute apsolutno svako ko je i pozvan, osim Rodica i Bunjevcevica.

Ne znam za vas, ali ja cak ni ne navijam za ovo, osecam se ravno i potpuno neutralno kad pobede, pohvalim dobar potez kad vidim, ali mi je apsolutno svejedno kad gube, kao da gledam Sao Tome i Prinsipe.

 

Све што се ради од репрезентације у задњих десет година а поготово од 2017. наовамо је довело до тога да су људи данас или незаинтересовани за државни тим и индиферентни према игри и резултату или да им то само служи да искале бијес на "набјеђеним преплаћеним сплаварима".

Нажалост, фудбалску репрезентацију Србије данас мало ко доживљава као своју.

Link to comment

Pa kad je reprezentacija privatizovana od strane Kokija & menadžerske bande.

Mene je sve oko fudbalske reprezentacija prestalo da interesuje nakon što je sklonjen rahmetli Radomir. 

  • +1 1
Link to comment

Pa i rahmetli je doveden uz pomoc korumpiranog Karadzicevog FSS koja je prilicno neceremonijalno oterala Djukica.  To sto je Antic imao daleko bolje rezultate od Djukica ne gura pod tepih nacin na koji je Djukic smenjen niti kasnije nacin na koji je sam Antic smenjen.  Sve se to ponovilo kasnije, sa Kokezom na celu FSS i Muslinom u ulozi Antica.  FSS je neefikasna, korumpirana i kriminalizovana organizacija, koja je nsledila nista bolji FSJ, s tim sto je u doba SFRJ ulogu mafije i zavoda za korupciju vrsio SKJ.  U nasem fudbalu, ljudi koji njime rukovode (uz casne izuzetke) uvek su bili u sivoj zoni i svoje neznanje i nesposobnost su uvek nadomestavali i prikrivali svojom politickom i finansijskom moci.

  • +1 1
Link to comment
2 hours ago, Filozof manijak said:

Mene je sve oko fudbalske reprezentacija prestalo da interesuje nakon što je sklonjen rahmetli Radomir. 

 

To je svakako najveći pokazatelj šta su glavni interesi u FSS jer je to prvi put od kada znam za sebe da je repka imala i atmosferu i igru i disciplinu i da je igrao menje više svako ko je trebao u tom momentu i naravno, došao je uspeh koji je uz malo sreće mogao da bude mnogo veći, čitaj, da smo imali malo više sreće i iskoristili barem neku od šansi VS Australija. I onda to razjebeš da bi doveo 1 Petka i to sve pod izgovor, a dobro ga pamtim da "Antić ne može da odvede repku na EP", a ovaj pukao tipa 2 od prve tri tekme.

Ali ništa bolje nije bilo ni kada 1 RaNbo Petković nije mogao do repke. To me isto nerviralo žestoko. :)

Edited by Mil@n
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...