Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

  • Replies 41.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1653

  • levi

    1108

  • kud u maglu Simoviću

    1003

  • Cash

    971

3 hours ago, James Marshall said:

Utakmice sa Rusijom su uvijek karina, negledljivo ružne, oni uvijek imaju užas od ekipe a mi redovno ne znamo da ih riješimo, još mi je u glavi ona trauma iz 2001, bili na istoku, sunce nam pičilo u oči pola utakmice, a batađorizam je na toj utakmici dostigao vrhunac 

 

BiJo i ja, mi valjda gubili 1-0, a on izbacio Žmankea i ubacio krilo, igrali na kraju bez špica valjda, ako se dobro sećam. Mislim da je izbacio i Stankovića koji je do tada igrao odlično.  Ukoliko sam nešto pogrešio - pa nisam ni ja savršen... 

Link to comment
3 minutes ago, Mil@n said:

 

BiJo i ja, mi valjda gubili 1-0, a on izbacio Žmankea i ubacio krilo, igrali na kraju bez špica valjda, ako se dobro sećam. Mislim da je izbacio i Stankovića koji je do tada igrao odlično.  Ukoliko sam nešto pogrešio - pa nisam ni ja savršen... 

Mijat napustio ekipu prije tekme, Savo se povrijedio malo prije iste, počeli sa Drulom i Kežom koje je zamijenio Đorđevićem i ne znam kim, sjećam se da je neki od halfova organizovao akcije bez centarfora.

Link to comment

Sjećam se da sam ispalio rodbinu za neko preseljenje da bih otišao na tu tekmu, da bih se sa nje vratio popišan kao rijetko kad u životu. To je bila jedna od tekmi u kojoj je umro dio ljubavi i zainteresovanosti za tu ekipu i savez. A kad se sjetim da smo prije toga par godina išli kolektivno na prijateljsku sa Nigerijom, ludilo, pun stadion, atmosfera. Sad tako nešto ne mogu da zamislim ni na odlučujućoj tekmi kvalifikacija

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...