Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

  • Replies 41.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1653

  • levi

    1108

  • kud u maglu Simoviću

    1003

  • Cash

    971

Btw kupio sam taj prvi broj zurnala, secam se kao juce, izasao neposredno pred mundijal u italiji, spiskovi svih timova, prognoze, intervjui, od prvog broja je ostavio sport da se davi u prasini

Link to comment
2 hours ago, MocaVukotic said:

Btw kupio sam taj prvi broj zurnala, secam se kao juce, izasao neposredno pred mundijal u italiji, spiskovi svih timova, prognoze, intervjui, od prvog broja je ostavio sport da se davi u prasini

Ovaj broj je bas dobar. Ima taj dodatak na kraju sa originalnim tekstovima iz starih brojeva od Barija pa na dalje (odbojkasi OI, kosarkasi SP, vaterpolitsi, Djokovic...). Moze ovde (https://webshop.politika.rs/info/sportski-zurnal-8028.html) u digitalnom formatu da se kupi (32 din :)

Edited by Boza_zvani_Pub
Link to comment
3 hours ago, goofs said:

Ja se te tekme slabije secam, ali poprilicno sam siguran da Milivoje osim tog poslednjeg penala u Partizanu nikad nista pametno nije uradio, nema teorije da je zasluzio 10. Prototip Rukavina tipa beka, lik koji sparta napred nazad i centrira otprilike u generalnom pravcu sesnaesterca.

Osim sto je istrcao pun sprint u 100 i nekom minutu, ali nije imao ko da ga isprati...svi su bili zbunjeni, mateus da je znao sta ce milivoje da uradi, verovatno bi nekog od igraca napalio da krene napred i da damo gol

Link to comment

Sad pogledah YT snimak te utakmice, odličan gol. Samo za penale, da se sada igra, one odbrane Kralja se ne bi priznavale (ne mislim na promašene šuteve). Onoliko istrčavanje :isuse:
Da se ne lažemo, Borjan to i danas radi kod nas, a radi(o je) i Mustafa. 

Link to comment
10 hours ago, radisa said:

Milivojev centaršut je legendaran, nikad niko nije mogao da zna gde ce da završi, ili u autu ili u gol autu ili na tribini...

Milivoje je bio car, opali takav sprint da ga Linford Kristi lasom ne bi uhvatio, pa onda centrira i obori semafor. 

Link to comment
  • 1 month later...

Ef2VRFuX0AUW-uP?format=jpg&name=4096x409

 

Golmani: Marko Dmitrović, Predrag Rajković i Emil Rockov.

Defanzivci: Nikola Milenković, Nikola Maksimović, stefan Mitrović, Strahinja Pavlović, Aleksandar Kolarov i Filip Mladenović.

Vezisti: Saša Lukić, Nemanja Maksimović, Nemanja Matić, Nemanja Gudelj, Marko Grujić, Nemanja Radonjić, Dušan Tadić, Adem Ljajić, Sergej Milinković-Savić, Filip Đuričić, Mijat Gaćinović, Filip Kostić, Darko Lazović i Danijel Aleksić.

Napadači: Aleksandar Mitrović, Luka Jović, Dušan Vlahović i Đorđe Despotović.

Link to comment

Ovo nam je raspored u ligi nacija:

 

03.09. Rus

06.09. TUR

11.10. HUN

14.10. Tur

15.11. Hun

18.11. RUS

A ovo nam je raspored vitražatm za Euro

 

08.10. Nor (1/2f)

12.11. f

I to sve dok lige igraju sreda-subota cele sezone, plus uglavljuju neke lige sampiona kud gde stignu. a sve to zajedno unutar pandemije.

Link to comment

Od svih pozvanih igraca, da li ima 10-orica koji su igrali takmicarski fudbal u poslednjih mesec dana: Matic, Gudelj, Mladenovic, Mitrovic, Jovic, Despotovic.... ima li jos koji?

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...