Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

55 minutes ago, Milošica said:

Viđao sam ga svakog vikenda prošle godine kod onog OFKinog restorana.

Vidjao sam ga na uscu, u nacionalnoj klasi... 

 

Gudbaj

 

Btw, drugi selektor u samo par meseci

Edited by MocaVukotic
Link to comment
  • Replies 41.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1653

  • levi

    1108

  • kud u maglu Simoviću

    1003

  • Cash

    971

32 minutes ago, MocaVukotic said:

 

Btw, drugi selektor u samo par meseci

 

Od selektora koji su nas odveli na završnicu nekog takmičenja živ je još samo Muslin.

 

I Osim, ako računamo i SFRJ...

RIP Petko

Link to comment

Iz nekog ne bas jasnog razloga, 2 tekme repstacije su mi bile posebno drage - ona 2 puta kad smo drknuli Vels, 1-0 ovde i 3-2 tamo, nakon onih blamaza protiv Azerbejdzana. On je tada bio selektor. I pamtim one 2 tekme protiv Spanije u kvalifikacijama za SP, kad je ovde Kezman spucao stativu, a tamo promasio prazan gol koji mu je servirao Zigic, zao mi je sto te tekme nismo dobili. Mislim da su tek kod njega Dragutinovic, Gavrancic, Vukic, Koroman, Vidic i Zigic postali standardni. 

Minus ona pizdarija (nepotpuno rasvetljena) sa SP 2006, uvek mi je delovao kao neki kul dedica iz ulice. Onaj lapsus i parafraziranja junackih izjava Zivojina Misica (ili bese Stepa Stepanovic) na konferencijama za stampu su bile carske. :laugh:

Kroz njegove intervjue koje sam citao poslednjih godina, delovao je kao veoma fin i dobar covek ovako, definitivno ne iz vremena u kom sam se ja rodio i odrastao. 

Uvek mi je delovao nekako produhovljenije i moralnije, pa cak i naivnije od ostatka svoje generacije (Zivadinovic, Djoric, Santrac, itd). Nekako manje ulicarski i namazano. Slican utisak na mene je ostavio i Stepi.

Smorio sam se kad sam pre neki dan procitao da je kriticno, jbg. Mnogo mi je zao.

RIP Petko. 

Link to comment

Na isti dan, dve godine kasnije, Holandija omasila pet penala protivu Zabara, na domacem terenu.

 

Nije da su mi onu krivi..ali ko im jebe mater.

 

 

A ovo je bio jedan od najbolnijih momenata odrastanja..Ne secam se da sam zbog neke ribe patio ni frtalj kao ove veceri i narednih dana.

Ostavilo oziljak.

Link to comment
11 minutes ago, napadaj said:

Samo dvaput sam u Žurnalu video desetku nekom igraču - Žigiću protiv Rome i Toldu protiv Holandije.

 

Golman Milojevic, dok je branio za Zvezdu..neki turnir u Francuskoj, moguce protiv Bastije.

Izludeo ih.

Link to comment

Izasao pre nekih mesec i po dana Zurnal na 30 godina postojanja sa dodatkom originalnih stranica iz najvecih uspeha u tom periodu. Zaista nema 10ki osim u jednom slucaju...

Zvezda-Olimpik (1991) bez desetki, 4 devetke: Stojanovic, Jugovic, Najdoski, Pancev

Srbija - Nemacka (2010) bez desetki, 3 devetke (Stojkovic, Vidic, Zigic)

 

Medjutim Zoran Stojadinovic se malo zaneo 2003 (Njukasl - Partizan) i dao 4 desetke i jednu jedanaesticu! :)


DFAD07B2-C4B2-49CA-9073-A171B27D447E.thumb.jpeg.d1336012b753c23372b3d3986991f475.jpeg

Edited by Boza_zvani_Pub
Link to comment

Ja se te tekme slabije secam, ali poprilicno sam siguran da Milivoje osim tog poslednjeg penala u Partizanu nikad nista pametno nije uradio, nema teorije da je zasluzio 10. Prototip Rukavina tipa beka, lik koji sparta napred nazad i centrira otprilike u generalnom pravcu sesnaesterca.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...