Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

Karali smo ih onda na EP (najbolji tandem prvenstva Ljubinko/Savo) kad je Kezman dobio crveni posle 20 sekundi, i mislim da od onda ni mi ni oni nismo igrali. Oni cak ni SP. 

Skotske se ne secam posle SP 98, Izrael ne znam da je ikada igrao ista otkad su u UEFI. Sjajno drustvo. :laugh:

Edited by Plajvi
Link to comment
  • Replies 41.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1653

  • levi

    1108

  • kud u maglu Simoviću

    1003

  • Cash

    971

To sve neki tamo likovi iz Barnlija i Blekpula, konjusine bahate. :laugh:

Da, Izrael igro jedno, ali iz AFC. Igrali su pre jedno 20 godina neki baraz s Dancima, secam se... Da li EP ili SP nisam siguran, ali su izduvali kuci 5-0 carevi, igrao Revivo. 

Edited by Plajvi
Link to comment

:D Bugarski Mitrovic. 

Secam se i te tekme s Norveskom na EP, Piksi stara kajla ubedljivo najvise trcao, i Kralj je izvadio cist gol. Generalno do jaja uzbudljivo prvenstvo za nas bilo. 

Link to comment
24 minutes ago, Plajvi said:

Valjda je Kocic trebao da brani, pa sjebo palac u kupatilu k'o Kanjizares. 

Komljenovic dao vise golova za repku nego Kovacevic. 

Je li se on posjekao na bočicu parfema :isuse: :lol:

Link to comment
51 minutes ago, omiljeni said:

protiv Španije bila narihtaljka da se izbaci Norveška

al podržavam, bilo bi bezveze da su prošli grupu sa 1 postignutim golom u 3 utakmice


Jebeni Vesije, brutalna je kradja bila, ako se dobro secam uleteo je neki nas mladic™ da ga isopa kad je dao crveni Jokanovicu. I uvek tako protiv mandova. I '77 i '82 i '97 i tad. 

Jedan od najboljih momenata reprezentacije je bio u onim Sestkovim kvalifikacijama, igramo na Kalderonu, neko od nasih pao povredjen i nece fegeti da izbace loptu. Duljaj popizdi i polomi nekog i crveni. :laugh:

Edited by Plajvi
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...