Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

  • Replies 41.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1653

  • levi

    1108

  • kud u maglu Simoviću

    1003

  • Cash

    971

Imao dobru igracku karijeru, bio kapiten Zvezde, trenirao najvece klubove (Partizan postuje), dobar sa svima, mlad, poletan, veliki motivator, skinuo ribu malom Misku, otac troje dece

 

Samo jedan covek... Nenad Lalatovic

Link to comment
25 minutes ago, W.F.C. said:

Imao dobru igracku karijeru, bio kapiten Zvezde, trenirao najvece klubove (Partizan postuje), dobar sa svima, mlad, poletan, veliki motivator, skinuo ribu malom Misku, otac troje dece

 

Samo jedan covek... Nenad Lalatovic

... i posle frka na konferenciji za štampu.....LAlat ovakav, Lalat onakav....a ustvari Miško sujetan, kao da je to jedina riba na svetu.

Link to comment

Sad kad je Djora prosao vatreno krstenje na velikom takmicenju i stekao iskustvo sa mladima red bi bio da mu se da A tim. Em je mladji od Tumbice em zna igrace iz mlade reprezentacije koji ce biti okosnica A tima uskoro, em ima vise reprezentativnog iskustva nego Lalat i Nesko. Lalat, Nesko i Tumbica da se strpe. Dobit ce i oni sansu.

Edited by MangupIzCivilstva
Link to comment

 Naravno, ko drugi. Tumbica ima sve, iskustvo vodjenja jednog od blizanaca, bogato internacionalno iskustvo vodjenja manjih klubova u etabliranim kineskim i iranskim ligama, a i uspjesno reprezentativno iskustvo s drugim okom. Bila bi greota propustiti sansu da se dovede jedan takav strucnjak. Najgore od svega je da ce vjerovatno biti mali uppgrade usporedjujuci ga sa krstajom.  Dabog da izgubili sve...

Link to comment
11 minutes ago, MangupIzCivilstva said:

  Dabog da izgubili sve...

 

- Ti više nemoj da dolaziš na stadion Partizana.
Novinar mu je odgovorio pitanjem.
- Ko si ti da mi to kažeš?
- Ja ću ti j..... mater ćelavu - sledilo je dalje intenziviranje sukoba. - Ti ćeš kao izbeglica da mi deliš lekcije u Beogradu, u mom Beogradu. Ja ću ti doći glave...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...