Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

1 hour ago, hazard said:

Ovaj bod je čist user, Bog nas pogledao da nam da šansu da se otarasimo Krstaje, što se naravno neće desiti

 

23 minutes ago, Plajvi said:

Desice se kad nas opali uvek neugodni Luksemburg. 

Цените да су бољи од Шваба и Португалаца?:fantom:

Од репрезентације којој су десни бек пензионер који последње играчке дане проводи у Казахстану а леви бек носилац игре пољског прволигаша који је претходну сезону завршио на завидном 13. месту човек не може ништа да очекује.  Поготову кад екипу води таква морална громада као што је Младен Крстајић. Но, резултати су од Русије наовамо су више него пристојни и резултат су чини ми се ндивидуалних квалитета играча који су заменили старију гарду. Мени је Дмитровић откровење, ја не памтим да смо имали бољег репрезентативног голмана још од тамо чини ми се Пантелића, улива човек поверење није човек кловн за разлику  од Мустафе, нити нервозни Краљ, а ни несигурни Томица Ивковић. Блеки је Немањин наследник, у правом смислу те речи, феноменалан центархалф, физички јак, неустрашив и права је штета што га за дуже време нећемо видети са Настасићем у тандему. То је некако и мања мука од средине јер се Спајић јуначки показао, ја га од Звезде нисам гледао, ове две у тандему са Миленковићем је одиграо као матор. Права је трагедија што је велико питање да ли ћемо и када да гледамо тројку на средини Грујан-Максимовић-СМС. Мало ко то има. Све у свему Србија од 1998-ме није имала боље играче, могли би да будемо солидан тим имајући у виду прелазак зенита Хрвата, Белгијанаца, одлазак Роналда, поприличну играчку кризу Италије...Штета.

Link to comment
  • Replies 41.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1653

  • levi

    1108

  • kud u maglu Simoviću

    1003

  • Cash

    971

Тачно. Прочитах на твитеру добар коментар, како Крстајић и ФСС праве Хрватску од Србије - све раде погрешно а опет имају резултате. 

То је прије свега доказ изузетног квалитета који имамо и доброг односа играча према дресу и саиграчима, па се некако покрије што нам је десно Рукавина, лијево Младеновић или Богосавац, а алтернативе Бакула и ћелави Милетић.

Link to comment

Aj fala kurcu da smo uspjeli da te osvajače omladinskih medalja konačno pretočimo u izbalansiranu seniorsku ekipu. Bar tako izgleda. 

 

Edited by James Marshall
Link to comment

То је доказ да тај успјех није био случајан, као што ни злато из Чилеа није било случајно. 

 

Од тима који је био на НЗ бекови и шпицеви су пропали, с тим да за Гајића још има шансе да се врати играјући за Звезду. 

Антонов није успио ни у Партизану ни у Грасхоперсу, Мандић је данас у Зрињском а да ли се ико више и сјећа Шапоњића? 

Ипак ту су Митро и Лука који су годину старији/млађи и за напад не морамо да бринемо. За бекове очито још немамо рјешења.

Link to comment
15 minutes ago, Cane Vukic Prebranac said:

То је доказ да тај успјех није био случајан, као што ни злато из Чилеа није било случајно. 

 

Од тима који је био на НЗ бекови и шпицеви су пропали, с тим да за Гајића још има шансе да се врати играјући за Звезду. 

Антонов није успио ни у Партизану ни у Грасхоперсу, Мандић је данас у Зрињском а да ли се ико више и сјећа Шапоњића? 

Ипак ту су Митро и Лука који су годину старији/млађи и за напад не морамо да бринемо. За бекове очито још немамо рјешења.

šaponjara trese mreže u dresu benfike b u 2 portugalskoj ligi, čak 5 golova na 21 meču, zavaljivanje tog drveta portugalcima je bio najbolji poslovni potez sadašnje uprave pfc :happy:

Link to comment

Sa Rukavinom, malim od Danila Vučića i Ljaljanom rekreatorom na terenu smo dobro prošli, kada se tih škartova otarasimo, možda i odigramo nešto. Krstajo nije minut dao Joviću. Stručnjak :isuse:

'beš individualni kvalitet, Krstajajo će uvek biti tu da ga poništi.

Link to comment
3 hours ago, Cane Vukic Prebranac said:

То је прије свега доказ изузетног квалитета који имамо и доброг односа играча према дресу и саиграчима, па се некако покрије што нам је десно Рукавина, лијево Младеновић или Богосавац, а алтернативе Бакула и ћелави Милетић.

 

Rukavinu i Mladenovića igrači Portugala nisu uspjeli niti jednom predriblati. Pogledaj statistiku (dribbled past) ovdje. Nije da nisu pokušavali, Bernardo Silva 6 neuspješnih driblinga od 7 pokušanih. Za usporedbu Ljajica su predriblali 5 puta, a Maksimovića 3.

 

Čini mi se da neki ovdje misle da je Ljajic završio u sredini tek nakon izlaska Gaćinovića međutim nije tako. Igrao je u sredini otpočetka.

Link to comment

neko je gore spomeuo Hrvatsku, ovo bi moglo ne samo simbolično da liči zbog srećnog anonimusa na klupi, nego i igrački, ovo je verovatno najbliže što možemo da sastavimo nalik na hrvatski tim, koji provereno donosi rezultate, čak i na svetskom prvenstvu. gde bi Maksim bio naš Rakitić za siromašne, Tadić - Luka, Gaćinović - Rebić, i eventualno  Matić - Brozović. fale  još  Perišić i i Mandžukić, za finale.:dry: ajde Kostić neka glumi Perišića

 

znači da poživi Tadi i ova njegova forma dok se Jović ne ustali u velikom klubu i u reprezentaciji

Link to comment
Quote

 

Svilar odbio da igra za Srbiju

 

Prema pisanju portugalskog portala, Mile je odbio Srbiju, jer smatra da i dalje ima šansu u sastavu Belgije, gde je prvi golman Kurtoa, dok su tu još Kastels i Minjole.

 

 

Link to comment
2 hours ago, levi said:

 

 

Dosta ocekivana odluka. Od pocetka se videlo da ga sasvim iskreno zanima gde moze sto pre da stane na gol. Pred SP je delovalo da je to Srbija jer Stojke odlazi, nije se dovoljno brzo reagovalo da se zavrsi papirologija i da se zapljune na nekoj prijateljskoj. U medjuvremenu je iskocio sjajni Dmitrovic a i Mile je izgubio mesto i u Benfici tako da bi realno u trenutnoj situaciji bio tek treci golman sto vrlo verovatno moze da bude i u Belgiji.

Link to comment
14 hours ago, reginald said:

 

Rukavinu i Mladenovića igrači Portugala nisu uspjeli niti jednom predriblati. Pogledaj statistiku (dribbled past) ovdje. Nije da nisu pokušavali, Bernardo Silva 6 neuspješnih driblinga od 7 pokušanih. Za usporedbu Ljajica su predriblali 5 puta, a Maksimovića 3.

 

Čini mi se da neki ovdje misle da je Ljajic završio u sredini tek nakon izlaska Gaćinovića međutim nije tako. Igrao je u sredini otpočetka.

 

Љајић је играо у средини од почетка али је уз себе имао Гаћиновића лијево који покрива велики простор својим кретањем. Сама замисао са Љајом у средини ако имаш ту Максима и Мијата да га покривају дефанзивно и није лоша. Проблем је настао кад је Мијат морао да изађе па је ушао Радоња, мада опет срећом не толики проблем да бисмо изгубили утакмицу.

 

Што се тиче статистичких података ко је кога колико пута предриблао ... Нико овдје не спори да су одиграли коректну утакмицу, да су се борили максимално. Ипак утисак о неким играчима се доноси на основу више времена а не једне утакмице. Ми Рукавину гледамо превише дуго на тој позицији с обзиром на његов објективни квалитет и игре које пружа. Младеновић је такође бек са много мана, није ми се свиђао ни док је играо у Звезди а тад је још био и на неком врхунцу па је продан у Келн ако се не варам. Рукавина има сто година и игра у Казахстану а Младеновић у најбољим годинама игра у Лехији и не би ни доспио ту да Колара није повријеђен а Обрадовић одјавио Крстајића.

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...