Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

Da se nije Dragutinović povredio, sigurno bio išao i on i ova sedmorica. Što znači da bi onda vodio 3-8-8-4 (ili 3-8-9-3). Možda od tog sistema nije odustao, možda ipak odluči da povede još jednog defanzivca. A i ako ne povede, pretpostavljam da je proradio varijante. Ne vredi ti ništa, moje poverenje u Antića nije lako poljuljati. smile.gifPS:Sad videh post by KennyDalglish. Jebi ga, da imamo još jednog dobrog desnog beka i da se nije povredio Dragutinović, opet bismo vodili osmoricu defanzivaca i opet bi bilo moguće da se sve to nekako povredama i kartonima istanji. Iskreno, i da vodimo 12 odbrambenih igrača, sve pada u vodu ako se povrede Vidić ili Ivanović.

Edited by Zaki
Link to comment
  • Replies 41.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1653

  • levi

    1108

  • kud u maglu Simoviću

    1003

  • Cash

    971

Sada nije teško pogoditi 23, ali da su Janković i Dragutinović zdravi pitanje bi bilo ko će ući u 23. Ovako se 95% zna ko će ići, ali bi nastao problem da su svi zdravi. Ne verujem da bi Antić na SP pošao sa 3 napadača.Verovatno bi onda out bio Ninković i još neko, ali ko? Za Obradovića je rekao da sigurno ide, Drago bi isto sigurno išao, Subotić nam je stalan član repke, Rukvavina rezerva na beku. O Lukoviću, Vidiću, Kolarovu i Ivanoviću da ne pričam. Za Raću je vezan ko za rođenog sina, ostali u sredini su izdržali cele kvalifikacije kao celina. Potreban mu je i snažniji centarfor (Lekić/Mrđa), da "menja" :ziga: , jer je to jedino mesto u repki koje nema konkurenciju.

Link to comment

Zar ne beše Danko nejaki povređen i da mu je upitan nastup na SP? A čak i da ide, pitanje je u kakvoj formi i kondiciji će biti, a to samo još više gura u prvi plan onog 4tog centarfora koji će, po svemu sudeći, biti - Lekić gpuz.gif

Link to comment
Zar ne beše Danko nejaki povređen i da mu je upitan nastup na SP? A čak i da ide, pitanje je u kakvoj formi i kondiciji će biti, a to samo još više gura u prvi plan onog 4tog centarfora koji će, po svemu sudeći, biti - Lekić gpuz.gif
Pa bese, ali izgleda da vise nije. Tvrdi da ce igrati u finalu kupa Rusije 16. maja... Kaze za sada ne igra jer se plase da ne obnovi povredu ali on se oseca spremnim, i lekarski testovi su izgleda ok...
Link to comment
Da se nije Dragutinović povredio, sigurno bio išao i on i ova sedmorica. Što znači da bi onda vodio 3-8-8-4 (ili 3-8-9-3). Možda od tog sistema nije odustao, možda ipak odluči da povede još jednog defanzivca. A i ako ne povede, pretpostavljam da je proradio varijante. Ne vredi ti ništa, moje poverenje u Antića nije lako poljuljati. smile.gifPS:Sad videh post by KennyDalglish. Jebi ga, da imamo još jednog dobrog desnog beka i da se nije povredio Dragutinović, opet bismo vodili osmoricu defanzivaca i opet bi bilo moguće da se sve to nekako povredama i kartonima istanji. Iskreno, i da vodimo 12 odbrambenih igrača, sve pada u vodu ako se povrede Vidić ili Ivanović.
Moj post se samo odnosio na to, da mi nemamo mnogo koristi od toga sto Bane moze na vise pozicija.Jbg, obrana nam je najjaci (oprosti :ziga: ) a u isto vreme i najtanji deo tima. Sto se tice sastava po pozicijama, nema tu, neke velike filozofije. Idealno bi bilo povesti po 2 igraca za svaku poziciju + 3 golmana, i tome verovatno tezi svaki selektor (3+8+8+4)I ja takodje imam poverenje u Antica, i koga god povede, on sigurno zna zbog cega to radi. Vodice Rukavinu, jer bolje opcije za to mesto rezervnog desnog beka nemamo. I to je bolje nego da pocne da izmislja toplu vodu i da na tu poziciju gura nekoga ko to u zivotu nije igrao. Izlapeo sam, pa se vise ne secam, kada smo ono vrsili pokuse sa Z.Petrovicem i Komljenovicem na levom beku.
Link to comment
...Izlapeo sam, pa se vise ne secam, kada smo ono vrsili pokuse sa Z.Petrovicem i Komljenovicem na levom beku.
I ja sam izlapeo, ali kažu da se čovek, kad izlapi, bolje seća onoga što je bilo davno, nego nečega što je bilo pre pet minuta. Elem, čini mi se da je to bilo ne baš tako davne 1998.Što se tiče ostatka posta, ma, mislim, manje više se svi slažemo oko toga ko će da ide od ovih bitnih, nego samo malo tupimo. Doduše, meni bi bilo zanimljivije da pričamo o tome ko će da bude u prvih 11, tj. da li se smemo nadati da će, sada kad je Kolarov siguran starter, on preuzeti "izvođenje prekida", a Milijaš ustupiti mesto Kuzmanoviću ili Kačaru.
Link to comment
Moj post se samo odnosio na to, da mi nemamo mnogo koristi od toga sto Bane moze na vise pozicija.Jbg, obrana nam je najjaci (oprosti :ziga: ) a u isto vreme i najtanji deo tima. Sto se tice sastava po pozicijama, nema tu, neke velike filozofije. Idealno bi bilo povesti po 2 igraca za svaku poziciju + 3 golmana, i tome verovatno tezi svaki selektor (3+8+8+4)I ja takodje imam poverenje u Antica, i koga god povede, on sigurno zna zbog cega to radi. Vodice Rukavinu, jer bolje opcije za to mesto rezervnog desnog beka nemamo. I to je bolje nego da pocne da izmislja toplu vodu i da na tu poziciju gura nekoga ko to u zivotu nije igrao. Izlapeo sam, pa se vise ne secam, kada smo ono vrsili pokuse sa Z.Petrovicem i Komljenovicem na levom beku.
Ko bi zaboravio Santračevu izjavu na kzš posle utakmice sa Holandijom: "A ko bi čuv'o Numana?", posle pitanja zašto je igrao Petrović.
Link to comment
Ko bi zaboravio Santračevu izjavu na kzš posle utakmice sa Holandijom: "A ko bi čuv'o Numana?", posle pitanja zašto je igrao Petrović.
... ali kažu da se čovek, kad izlapi, bolje seća onoga što je bilo davno, nego nečega što je bilo pre pet minuta...
Bas tako, ja se bolje secam SP 82, nego ovog poslednjeg :D Nije mi se dalo da guglam znao sam da cu pre ovde dobiti odgovor :Hail: ali bio sam blizu, dvoumio sam se izmedju 98 i 2000 :lol:
Link to comment

ja ne znam zaista cemu tolika halabuka da li ce ici Mrdja ili Lekic. isti kurac, ako bilo koji bude morao igrati, najebali smo :Dova rerezentacija ima vise manje iskristalisanih 11(jbg, imala, Dragutinovic :( )+ 3-4 sigurne zamene. i izuzev Milijasa, gde bih dao levo mudo da mesto njega vidim Kacara ili Matica(pa cak i Kuzmanovica), i eventualno "nisam branio 100 godina ali sam i dalje prvi golman repke" svi ostali su vitalni, ukljucujuci i rezerve(bolje Lazovic sa jednom nogom nego Mrdja ili Lekic sa tri), tako da je potpuno nebitno ko ce biti cetvrti napadac ili osmanaesti levi bek, oko cega se ovde uglavnom vodi rasprava.

Link to comment
Rajkovic u Tventeu igra po potrebi i desnog beka, cak stavise - desnjak je koji je silom prilika zavrsio na levom beku.
Da i to :) ... On je prvenstveno centralni a moze i desno slicno kao Subotic koji u retkim situacijama igra desno za Borusiju.
Link to comment

Lepo je sto su svi oni polivalentni igraci ali povredi li se Vidic ili dobije kartone... :smoris: To bi verovatno znacilo da ce Bane u sredinu i Rukavina na desnom boku. Ako Bane ostane desno onda Subotic i Lukovic u sredini, Kolarov ili Obradovic levo. Vec me hvata napad panike.

Link to comment
Lepo je sto su svi oni polivalentni igraci ali povredi li se Vidic ili dobije kartone... :smoris: To bi verovatno znacilo da ce Bane u sredinu i Rukavina na desnom boku. Ako Bane ostane desno onda Subotic i Lukovic u sredini, Kolarov ili Obradovic levo. Vec me hvata napad panike.
Tastaturu pregrizo i ti :lol: Ja sam jednom ovde rekao da ce Bane desno a Ivica u sredinu gotovo svi su se smejali. Kasnije je na svim utakmicama bilo tako. Mislim da ukoliko se nesto zaista zaista nezeljeno dogodi (daleko bilo), sredina ce biti Subotic i Lukovic(Rajkovic/Vukovic), Bane ce ostati desno. Krajnja varijanta je da Subotic(Rajkovic) idu desno a centar popunjava Bane plus jos neko no koja ce kombinacija biti na kraju zavisi od protivnika. Ako nam treba snazna defanziva po desnoj strani jasno je da Rukavina tu nece primirisati.Takodje je jasno da cak i ako bude morao da igra tesko da ce igrati celu utakmicu. Sa igracima koji su pozvani imamo dovoljno kvalitetnih kombinacija u odbrani da ne mora da te hvata panika : Ivanovic - Desno i centarVidic - CentralniLukovic - Centar i levoVukovic - CentarSubotic- centralno po potrebi moze desnoRajkovic- centralno po potrebi moze desnoKolarov- levi bekObradovic - levi bekRukavina - desni bek Edited by mobio
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...