Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

1 hour ago, darkonet said:

Možda se i desilo ali se ja ne sećam...kad je neko od kolega iz repstacije stao u odbranu bilo kog igrača koji javno onako istupi kao što je Luka? Očekujemo nemoguce

 

Никад. Зајабена је та Омрета. Чак и децеијама кад је њима самима начињена неправда не смеју да зуцну.

Link to comment
  • Replies 41.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1653

  • levi

    1108

  • kud u maglu Simoviću

    1003

  • Cash

    971

On 12.3.2019. at 12:29, darkonet said:

Možda se i desilo ali se ja ne sećam...kad je neko od kolega iz repstacije stao u odbranu bilo kog igrača koji javno onako istupi kao što je Luka? Očekujemo nemoguce

 

 

Baš su sise. Matić, Tadić i ostali nemaju nikakvog razloga da ćute. Za mene su time postali govna, skoro kao i savez za koji igraju.

Link to comment

Srbija sada ima mladu i brzu ekipu i mudar selektor bi igru bazirao na agresivnoj presing igri još na protivničkoj polovini i napadima iz munjevite tranzicije, nešto slično Liverpulu. Tadić, Kostić, Gaćinović, Jović, to su sve igrači koji ove sezone pružaju igre karijere i samo od Krstajićeve sposobnosti da sve to artikuliše zavisi da li će Srbija protiv Nemaca i Portugalije zabeležiti dve pobede ... Kvalitet nije upitan, jer Srbija dugo nije imala ekipu sa ovako modernim i potentnim fudbalerima. Pre smo bili dobri u opstrukciji protivničke igre, a sada najzad nešto konstruišemo ...

Link to comment

I kako posle igrači da igraju za lika koji je proverena slina, lažovčina, ljigavac i za koga bez dileme znaju da NIGDE ne bi bio trener pogotovu ne repke da nema političke linije? Pa nikako.

Link to comment

Delegati su izmedju ostalih sin Novice Tonceva, sin Dragana Antica Recka, mali Radulovic sa Zlatibora... ocekujte neocekivano. Postajemo fudbalska velesila! Infrastruktura, rezultati, kvalitet, reprezentacija, klubovi, fudbalski centri, nize lige, sve. Idemo.

Link to comment

Postradaće gadno Nemci. Sutra se ispisuje zlatna stranica istorije srpskog fudbala ... Jeste da je samo prijateljska, ali pobediti Nemce na njihovom terenu makar i u prijateljskoj nosi neki značaj ... Zaista nije jasno kako Nemci mogu da iznenade, a mi njih možemo ...

Edited by stoka
Link to comment
16 minutes ago, stoka said:

Postradaće gadno Nemci. Sutra se ispisuje zlatna stranica istorije srpskog fudbala ... Jeste da je samo prijateljska, ali pobediti Nemce na njihovom terenu makar i u prijateljskoj nosi neki značaj ... Zaista nije jasno kako Nemci mogu da iznenade, a mi njih možemo ...

Bices mnogo razočaran nakon utakmice.

Edited by Cash
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...