Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

24 minutes ago, adasevic said:

@stoka krstajoc ce tesko nesto formacijski da menja. Igranje mitrovica i jovica iziskuje da jovoc ode na krilo, ili tadic u sredinu. A to automatski znaci da bi trebalo da se odrekne 1 od 2 zadnja vezna. Ni neki nasi treneri (a kamoli krstaja) ne bi skupili muda da igraju bez dva branka jovocica. Matic je jedan zadnji vezni. Drugi ko zna. Luka je bio dok ih nije oterao gde sunce ne sija. Sad cesto igra mali maksa, ali on je u kanalu sa karijerom i trenutno ne zasluzuje to mesto. Po igrama bi tu mogao grujic i to bi imalo smisla jer on nije zadnji vezni vec centralni. Moze i sms kad ispliva malo iz ovogodisnjeg kanala.

Ali tu ce da zaigra bakula/gudelj/fejsa i od igre nema nista. Opet ce da bude baci tadicu pa kako ispadne.

Kostica treba gurnuti na beka ko u frankfurtu, kolarova u penziju ili mu cak promeniti stranu dok ne nikne kvalitetan desni bek (gajic potencijalno). Rukavina ni u jeku karijere nije mogao da bude prva opcija a sada je jos apsurdnije.

Raznih ideja i mogucnosti ima. Posle dosta vremena imamo sasvim korektnu bazu igraca po jakim ligama koji pride nisu matori. Ali kvazi trenerima smo ugusili i jace timove, ne vidim sto bi ovde bilo drugacije. Moze i da nas usere, oce i to nekad da se desi. Sa ovakvim tadicem kad zatreba...



Sent from my RNE-L21 using Tapatalk
 

Koliko gluposti na jednom mjestu :D

 

ako se jedna jedina stvar ne moze zamjeriti krstajicu to je da izvidi defanzivan sastav. Covjek je protiv jebenog brazila stavio matica i sms-a na zadnje vezne, sto zapravo govori koliko nema pojma kako fudbalski tim treba da funkcionise, vec je nabacao ofanzivan tim kao da igra.

 

maksimovic ina odlicnu sezonu  i gotovo da je zakucan starter uz matica i oni su zapravo odlican tandem. Ja bi im zapravo pridodao jos milivojevica i to bio vezni red protiv koga nikome ne bi bilo lako da igra, s kvalitetom u oba pravca.

Edited by Timmi
Link to comment
  • Replies 41.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1653

  • levi

    1108

  • kud u maglu Simoviću

    1003

  • Cash

    971

On 9.3.2019. at 9:38, levi said:

kako mali Maksa u kanalu

 

jel mislimo na istog malog Maksu, koji igra bukvalno svaki minut u Getafeu, koji je 4. u Španiji

 

 

Максимовић, Грујић, Миливојевић су нам тренутно везни у најбољој форми. Матић је иза њих.

Link to comment

- Nisam mislio da nastavljam ovu priču, ali jednostavno moram opet da se oglasim posle novih laži Mladena Krstajića na poslednjoj konferenciji za medije. Prinuđen sam da reagujem i da kažem istinu. Treba reći stvari onakve kakve jesu - počeo je Milivojević:

- Nedavno je s ljudima iz FSS bio u poseti u Londonu i razgovarali smo. Ja sam mu rekao da ne mogu da guram stvari pod tepih i da pređem preko ozbiljnih optužbi koje je izneo na moj račun. Rekao sam mu da kao čoveku mogu da mu oprostim. Ljudski je praštati. Ali sam imao samo jedan zahtev. Nisam tražio javno izvinjenje kako se pričalo prethodnih dana, već sam samo tražio da demantuje laži koji je izneo o meni. Da javno opovrgne izmišljene optužbe iznete na moj račun. Ne treba meni izvinjenje, već da se čuje istina. Zna i on da su to bile optužbe bez bilo kakve realne podloge.

 

Nastavio je kapiten Palasa u istom tonu i otkrio šta mu je Krstajić rekao.

- Stalno je ponavljao da ne želi da priča o prošlosti, da treba da se okrenemo budućnosti, planovima u ovoj godini, kvalifikacijama… Slažem se da treba gledati u budućnost. Ali tek kada se neke stvari raščiste i kada demantuje laži i pljuvanja po meni. Ja njega posle svega nikad nisam javno pljuvao, niti ga uzimao u usta. Dogovorili smo se da on izađe u javnost i kaže da Luka Milivojević neće igrati za reprezentaciju dok je on selektor - rekao je Milivojević, a potom nastavio:

- I šta se dešava? On opet izađe u javnost i slaže?! Bez trunke stida je slagao kako sam je rekao da 'VIŠE neću igrati za reprezentaciju'. Zbog te nove laži sam morao da opet progorovim o ovoj temi. Ja s reprezentacijom Srbije nisam završio. Drugu zemlju, ni reprezentaciju nemam. Imam samo Srbiju, volim je i ponosan sam što sam Srbin. Ali dok je on tu, ne mogu da pređem preko svega što je izrečeno i izmišljeno.

Link to comment

Neverovatni su znaci, posle tog sastanka u Londonu su objavili da je izgladjena stvar i da ce da se nadje na spisku. Onda su ladno slagali opet javnost i okrivili decka da nece da igra.

Link to comment

Ne znam zasto ga ne isprate i ostali..Sa Mitrom je valjda dobar i druze se. Matic voli Vucica bese, tu se mozda ne treba nadati previse.

Ovaj momak je kapiten premijerligasa i citam celog jutra kako ga jebeni botovi razvlace po jebenim srpskim medijima. Djubrad.

Sent from my Lenovo P1ma40 using Tapatalk

Link to comment

Sportklub čita forum

 

http://sportklub.rs/Blog/Dragan-Cica/a269825-SK-Nemanja-Maksimovic-predodredjen-za-velika-dela.html

 

Quote

 

SK: Nemanja Maksimović – predodređen za velika dela

 

Nemanja Maksimović je ove sezone jedan od najboljih igrača Hetafea. Klub iz predgrađa Madrida beleži fantastične rezultate i trenutno se nalazi na četvrtom mestu, koje na kraju šampionata garantuje plasman u Ligu šampiona.

 

 

 

Link to comment
8 hours ago, darkonet said:

- Nisam mislio da nastavljam ovu priču, ali jednostavno moram opet da se oglasim posle novih laži Mladena Krstajića na poslednjoj konferenciji za medije. Prinuđen sam da reagujem i da kažem istinu. Treba reći stvari onakve kakve jesu - počeo je Milivojević:

- Nedavno je s ljudima iz FSS bio u poseti u Londonu i razgovarali smo. Ja sam mu rekao da ne mogu da guram stvari pod tepih i da pređem preko ozbiljnih optužbi koje je izneo na moj račun. Rekao sam mu da kao čoveku mogu da mu oprostim. Ljudski je praštati. Ali sam imao samo jedan zahtev. Nisam tražio javno izvinjenje kako se pričalo prethodnih dana, već sam samo tražio da demantuje laži koji je izneo o meni. Da javno opovrgne izmišljene optužbe iznete na moj račun. Ne treba meni izvinjenje, već da se čuje istina. Zna i on da su to bile optužbe bez bilo kakve realne podloge.

 

Nastavio je kapiten Palasa u istom tonu i otkrio šta mu je Krstajić rekao.

- Stalno je ponavljao da ne želi da priča o prošlosti, da treba da se okrenemo budućnosti, planovima u ovoj godini, kvalifikacijama… Slažem se da treba gledati u budućnost. Ali tek kada se neke stvari raščiste i kada demantuje laži i pljuvanja po meni. Ja njega posle svega nikad nisam javno pljuvao, niti ga uzimao u usta. Dogovorili smo se da on izađe u javnost i kaže da Luka Milivojević neće igrati za reprezentaciju dok je on selektor - rekao je Milivojević, a potom nastavio:

- I šta se dešava? On opet izađe u javnost i slaže?! Bez trunke stida je slagao kako sam je rekao da 'VIŠE neću igrati za reprezentaciju'. Zbog te nove laži sam morao da opet progorovim o ovoj temi. Ja s reprezentacijom Srbije nisam završio. Drugu zemlju, ni reprezentaciju nemam. Imam samo Srbiju, volim je i ponosan sam što sam Srbin. Ali dok je on tu, ne mogu da pređem preko svega što je izrečeno i izmišljeno.

 

Najsmešnije je što kaže da nije pljuvao Krstajića, a malo, malo, pa se oglašava sa pljuvanjem i stalno nešto blebeće kao neka starleta. Savršen za reality show.

Link to comment
15 hours ago, doktor faustus said:

 

Najsmešnije je što kaže da nije pljuvao Krstajića, a malo, malo, pa se oglašava sa pljuvanjem i stalno nešto blebeće kao neka starleta. Savršen za reality show.

 

Ruku da ljubi Krstaji. Nezahvalnik! 

Link to comment

Možda se i desilo ali se ja ne sećam...kad je neko od kolega iz repstacije stao u odbranu bilo kog igrača koji javno onako istupi kao što je Luka? Očekujemo nemoguce

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...