Jump to content
teacher

Reprezentacija Srbije

Recommended Posts

Cane Vukic Prebranac

Ништа, мораће талентовани Ламбулић на терен против Њемачке.

Timmy

Tadic brzinski do 2 gola. Majstorcina. 

doktor faustus

Izgleda da priča o smeni selektora koju je sam Kokeza najavljivao nije više aktuelna.

W.F.C.

Normalno, sto bi menjali selektora.

fandorin

Rambo izjavio u nekom gostovanju na brazilskoj televiziji da mu je traženo 150k marona da igra na SP 1998. Mislim da je to prvi put da je neko to javno rekao, uglavnom se šuškalo po kuloarima. Ne sećam se da li je Saša Marković rekao decidirano ili je nešto izokola nabacivao. 

Dodaje i da mu je rečeno da je 5-6 igrača već dalo kintu. Znam da se špekulisalo za Željka Petrovića i Mikija Stevića, interesantno bi bilo videti ko su ostali. 

pbg12345

mozda komljenovic, lekovic, nekakva ugradnja u ugovore perice i dekija

gledam sad taj spisak, zaboravio sam da je santrac vodio samo 2 golmana, obicno svi idu sa 3

u svakom slucaju, govna jebena, tad je bila prilika da se napravi rezultat

Meazza

Jadni smo veoma.

Cash

Govedarica je garant platio :D a mozda i najomrazeniji fudbaler u istoriji ppp-a Brnović 

MiddleClass

Odavno ide prica da je Djukic platio 200 hiljada maraka mjesto u repci.

goofs

Ko bi igrao umesto Djukica? Bio je dobar igrac u to vreme.

Govedarica nije igrao WC98, igrao je EP2000. Mislim da je bar tad kod Santraca vazilo da igraju najbolji, a da se pare peglaju kroz ove nebitne.

Ali recimo falio je Rambo, falio je i ako se ne varam Milinko Pantic, u godinama kada je harao po Spanijama.

Cash

Govedarica je igrao u Francuskoj. Usao je u igru protiv Nemacke i od tog trenutka je krenuo raspad sistema kod nas. Do ulazka Govedarice je bilo samo pitanje vremena kad cemo dati 3.gol a onda je Santrac sve usrao tom izmenom.

Edited by Cash

Zico

Komljenovic je bio nas najbolji strelac na tom prvenstvu, a covek je bek ili sta je vec bio, znaci opravdao je poziv :fantom:.  Pricao je Sasa Markovic o tome.

goofs
1 hour ago, Cash said:

Govedarica je igrao u Francuskoj. Usao je u igru protiv Nemacke i od tog trenutka je krenuo raspad sistema kod nas. Do ulazka Govedarice je bilo samo pitanje vremena kad cemo dati 3.gol a onda je Santrac sve usrao tom izmenom.

au jbt, u pravu si, skroz zaboravih to, ubedjen sam bio da je on igrao tek kasnije

secam se da su anto drobnjak i nadj bili poslednji precrtani pred SP i da su dobrani ispizdeli obojica

Meazza

Nadj bese igrao kvalifikacije?

Cane Vukic Prebranac

Говедарица ушао умјесто Декија. Оно што ми нисмо урадили Швабама, урадили су Хрвати у четвртфиналу.