Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

Umesto Tomica i Lekica mogli su pozvati Ljajica i Aleksica koji jos mogu postati igraci za razliku od prve dvojice. Nema apsolutno nikakve razlike u kvalitetu. Razlika je u tome sto su druga dvojica vec prodani. U tome i lezi problem.

Link to comment
  • Replies 41.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1653

  • levi

    1108

  • kud u maglu Simoviću

    1003

  • Cash

    971

Sto se mene tice ja o Lekicu i Tomicu i ne brinem. Zasto Tomic to nemam pojma, ali kontam da nema sanse da se nadje na spisku putnika za Juznu Afriku. Sto se spiska tice zamerku imam na Rukavinu jer je vec vidjen putnik za J. Afriku. Ipak u jednoj ozbiljnoj reprezentaciji ne bi trebalo da igra igrac Nemacke druge lige. Dodatnu zamerku imam sto ljudi ovde automatski otpisuju Matica. Ja mislim da je Antic vec pokazao da iako mozda ponekad tvrdoglav u odnosu prema javnosti, nije sujetan u odnosu prema igracima. Ja mislim da Matic apsolutno moze da se nametne jer uvodjenjem u igru na poslednjem mecu Celsija Anceloti je pokazao da se na njega ozbiljno racuna. Ja mislim da je on u odlicnoj situaciji. Slicno vidjenje imam i po pitanju Rajkovica i Sulejmanija. Naravno kao uslov da se oni nametnu jeste rad na treninzima i pripremama.Apsolutno se slazem sa Psihodelijom, ima sanse da ovo bude dobro prvenstvo za nas. Ovaj spisak ima mozda dva ili tri imena za koja mozemo da se pitamo da li treba da budu tu. Cak i za njih ne mozemo da tvrdimo da ne treba. Sto se ostalih tice, sigurno je da su zasluzili poziv.

Link to comment
Ja mislim da Matic apsolutno moze da se nametne jer uvodjenjem u igru na poslednjem mecu Celsija Anceloti je pokazao da se na njega ozbiljno racuna.
a umesto koga? stankovica, milijasa, kacara, kuzmanovica ili petrovica? jer ce sva petorica ici na sp, ukoliko ne bude povreda.
Link to comment

Nije problem u Tomicu kao igracu, nego u Tomicu koji je 2/3 sezone van svake forme vredne paznje. Pogotovo sto je on krilo i tamo je zacementiran, a vec imamo krila na prodaju medju tih 30 igraca. Pre bih zvao Ljajica nego njega, jer on bar ima neke sanse da napravi zavidnu karijeru, a treniranje sa Anticem i reprezentacijom moze samo da mu koristi.

Link to comment

Koji od ovih igraca sa spiska imaju realne sanse da propuste SP zbog povrede? Tu ne mislim na neku buducu povredu sto bi mogla da se desi na treningu ili nekoj pripremnoj utakmici, jer to moze da se desi svakome, vise me zanima da li neki od njih vuku neke nezalecene povrede koje bi relativno lako mogli da obnove™?

Link to comment
pa i parni zuti kartoni Baneta Ivanovica ravni su samoubistvu iz zasede :isuse:
I Vidica, pa i Stankovica, pa i Krasica, pa i Zigini. Bez svakog od njih pojedinacno, nasa ekipa je kao bez glave. Imaju jos mesec dana da se kupaju, lece, uce, masiraju, a onda ko pukovnik ko pokojnik :D
Link to comment
kao ni Disljnekovicev bojkot reprezentacije (iz kojeg god razloga).
Budi ti zakucana rezerva 1 onakvom kretenu i bojkot će biti najmanje što će ti pasti na pamet.
Link to comment
Koji od ovih igraca sa spiska imaju realne sanse da propuste SP zbog povrede? Tu ne mislim na neku buducu povredu sto bi mogla da se desi na treningu ili nekoj pripremnoj utakmici, jer to moze da se desi svakome, vise me zanima da li neki od njih vuku neke nezalecene povrede koje bi relativno lako mogli da obnove™?
Pa ne znam, za Kacara se nesto govorkalo, Danko ce biti rovit, ali ajde da ne baksuziram. @EvropejacPa eto recimo mogao bi da se nametne umesto Milijasa, Kacara ili Petrovica na primer zasto da ne. Ali u svakom slucaju i druge kombinacije su moguce na primer : 1 golman leti, 2 napadaca, 1 odbrambeni i Tomic i Ninkovic npr.
Link to comment

Ne znam koga će Antić da vodi od golmana, a ne znam ni ja koga bih od ove četvorice izbacio da moram. Recimo Brkića.U odbrani imamo sedmoricu sigurnih putnika, ja bih im dodao još Rajkovića.U sredini ima čak 11 igrača na širem spisku, sigurno otpada Tomić, a verovatno i Matić. Da li će Ninković ići, tj. da li ćemo da vodimo samo tri špica na SP? To me previše podseća na Svena-Gorana. Ne verujem da će Antić da uradi tako nešto. Tako da očekujem da i Ninković otpadne.U napadu se trojica znaju, a ja bih još pridodao Sulejmanija mada, na osnovu prethodih pozivanja, nemam predstavu koga će Antić da vodi. On je čak i Lekića hvalio nedavno.PS: Apropo Raće, smatram da dosadašnje Antićevo ponašanje jasno pokazuje da on nije diskutabilan.

Edited by Zaki
Link to comment

Koliko ja znam, ne piše, nego onako. Možda bi moglo i 3-7-9-4 ili 3-9-7-4. Mislim da bi bilo neozbiljno imati samo trojicu u špicu, tako da ne verujem u neke druge kombinacije.

Link to comment
Koliko ja znam, ne piše, nego onako. Možda bi moglo i 3-7-9-4 ili 3-9-7-4. Mislim da bi bilo neozbiljno imati samo trojicu u špicu, tako da ne verujem u neke druge kombinacije.
Ako ide Kačar mi možemo da idemo kao 3-7-9-4 i verovatno ćemo tako i ići...
Link to comment

koliko je tu onda zadnjih bezveznih 5 ili 6 :isuse:- nemamo play-a ni u najavi a osim kačara ni zadnjeg bezveznog sa instinktom da se ubacuje u napad iz drugog plana a još manje da pogode glavom....

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...