Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

  • Replies 41.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1653

  • levi

    1108

  • kud u maglu Simoviću

    1003

  • Cash

    971

Ajmo opet...

KURIR POŽURIO ANTIĆA DA OBJAVI SPISAK ZA SPS ( :D )ANTIĆEV SPISAKGOLMANIVladimir Stojković (Vigan)Bojan Isailović (Zaglebje)Željko Brkić (Vojvodina)Anđelko Đuričić (Leirija)ODBRANABranislav Ivanović (Čelsi)Antonio Rukavina (Minhen 1860)Aleksandar Luković (Udineze)Aleksandar Kolarov (Lacio)Nemanja Vidić (Mančester j.)Neven Subotić (Dortmund)Ivan Obradović (Saragosa)Slobodan Rajković (Tvente)Marko Lomić (Partizan)Pavle Ninkov (C. zvezda)SREDINADejan Stanković (Inter)Zdravko Kuzmanović (Štutgart)Miloš Krasić (CSKA)Milan Jovanović (Standard)Gojko Kačar (Herta)Nenad Milijaš (Vulverhempton)Zoran Tošić (Keln)Miloš Ninković (Dinamo K.)Radosav Petrović (Partizan)Dušan Tadić (Vojvodina)NAPADMarko Pantelić (Ajaks)Nikola Žigić (Valensija)Danko Lazović (Zenit)Dejan Lekić (C. zvezda)Dragan Mrđa (Vojvodina)
29 Igraca (u tekstu se pominje 30). Nema Matica Edited by nbg4ever
Link to comment

Evo i sta kaze JorgancevicDuša mi se cepa kad vidim spisak „orlova“

Ipak ćete braniti u kvalifikacijama za Evropsko prvenstvo?- Početkom godine dobio sam belgijski pasoš i, evo, prihvatio sam ponudu novog selektora Žorža Likensa, koji me je i doveo iz Rada u Gent, da branim za njihovu reprezentaciju. U srcu neću biti srećan, naravno najradosniji bih bio da nosim dres Srbije, ali kada me u mojoj domovini neće, ovde hoće. Još sam mlad za golmana, tek mi je 27. Znate šta, nisam najbolji golman na svetu, ali nije u redu da ne dobijem bar jedan poziv za trud, jer sam uvek stavljao svoju zemlju ispred sebe.
Link to comment

Goalkeepers: Vladimir Stojkovic (Wigan/England), Zeljko Brkic (Vojvodina Novi Sad), Bojan Isailovic (Cukaricki Belgrade), Andjelko Djuricic (Leiria/Portugal) Defenders: Branislav Ivanovic (Chelsea/England), Antonio Rukavina (1860 Munich/Germany), Nemanja Vidic (Manchester United/England), Neven Subotic (Borussia Dortmund/Germany), Aleksandar Lukovic (Udinese/Italy), Ivan Obradovic (Real Zaragoza/Spain), Aleksandar Kolarov (Lazio/Italy)Midfielders: Dejan Stankovic (Inter Milan/Italy), Nenad Milijas (Wolves/England), Milos Krasic (CSKA Moscow/Russia), Milan Jovanovic (Standard Liege/Belgium), Milos Ninkovic (Dynamo Kiev/Ukraine), Zdravko Kuzmanovic (Stuttgart/Germany), Zoran Tosic (Manchester United/England), Miralem Sulejmani (Ajax/Netherlands), Gojko Kacar (Hertha Berlin/Germany), Nemanja Matic (Chelsea/England), Radosav Petrovic (Partizan Belgrade)Forwards: Nikola Zigic (Valencia/Spain), Marko Pantelic (Ajax/Netherlands), Danko Lazovic (Zenit St Petersburg/Russia), Dragan Mrdja (Vojvodina), Dejan Lekic (Red Star Belgrade)ovaj se pojavio na fifinom sajtu,27 imena

Edited by clever bastard
Link to comment
novi obrtdakle ipak je pozvao jos dvojicu odbrambenih za svaki slucaj i jedno iznenadjenje.dileme su znaci Isailovic/Djuricic, Lekic/Mrdja i odabrati jednog od Ninkovica, Matica, Miralema i Tomica? Edited by Un-juice
Link to comment

Ja bih poveo samo 3 napadaca, nadao se da nece biti povreda i kartona. I to mi bolje zvuci od Lekica na terenu. Realno, sta mogu pokazati Lekic i Mrdja na SP? Osim silnog nesnalazenja? Ako zagusti, tu je jos i Jovanovic koji moze igrati napred.Takodje, Djuricic bi mi bio 2. golman a za treceg bi uzeo Isailovica jer Brkic dokazano nema pojma.U odbrani ne bih nista dirao, a u sredini bi mi Matic i Sulejmani imali prednost pred Petrovicem. Znam, pusti snovi.

Link to comment

Bice poprilicno iznenadjenje ako ispadne neko sem Isailovica, Vukovica, Matica, Tomica, Kacara, Sulejmanija i Lekica.S druge strane, jab volo da izbaci Brkica umesto Isailovica, Milijasa umesto Matica i Lazovica umesto Kacara, al od toga znam da nema leba.edit: sto znaci da je sva prilika da ce 01.06. verovatno po prvi put u istorji Vojvodina biti najzastupljeniji klub u reprezentaciji :D

Edited by DarkAttraktor
Link to comment
Bice poprilicno iznenadjenje ako ispadne neko sem Isailovica, Vukovica, Matica, Tomica, Kacara, Sulejmanija i Lekica.S druge strane, jab volo da izbaci Brkica umesto Isailovica, Milijasa umesto Matica i Lazovica umesto Kacara, al od toga znam da nema leba.edit: sto znaci da je sva prilika da ce 01.06. verovatno po prvi put u istorji Vojvodina biti najzastupljeniji klub u reprezentaciji :D
blink.gifA zašto Kačara da ne vodi?
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...