Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

Izgleda :) Kad je shvatio da ce biti objavljeno na internetu covek se predomislio :)Nego izgleda mi da spiskovi polako pocinju da konvergiraju ka ovom iz pressa... Ili svi prepisuju ili svi imaju isti izvor...

Link to comment
  • Replies 41.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1653

  • levi

    1108

  • kud u maglu Simoviću

    1003

  • Cash

    971

Antic bas ne cijeni Ninkova ili je nesto drugo u pitanju. Ipak je to jedan mane mafijaski igrac u reprezentaciji (za one koji ce sada da skoce neka pogledaju insajder). Neki drugi su ipak uspjeli da se uvuku. Naravno ako je ovo pravi spisak (mislim na onaj iz press-a - 27 igraca)

Link to comment

Specijalna akcija „BISER klopaj, ORLOVE sklapaj!“ spaja ljubav prema fudbalu i ukusne zalogaje, a fudbalska reprezentacija Srbije na ovaj način dobila je i svoj zvaničan sir! :lol:

Link to comment

Jel zna neko sto Keiros i selektor Alzira objavjluju spiskove sa po 23,24 igraca kad ce povredjeni igraci do dan pred SP moci da se zamene iskljucivo igracima sa sireg spiska ? Hocu reci jer to nije pomalo secenje grane na kojoj sedis ?

Link to comment
Ovo je spisak press-a i Alo-a. Sacekajmo do sutra pa da vidimo koga je Antic pozvao.
Ipak si bio u pravu... Press je uspeo da objavi dve razlicite informacije u toku istog dana. Doduse druga je dopuna prve i cini se da je i Rajkovic na spisku. U svakom slucaju izuzev 3 imena, moram reci da mi se spisak jako dopada. Ovo je jedna od retkih situacija kada sam zaista mogao reci manje vise to je to. Edited by mobio
Link to comment

Evo novog...GOLMANIVladimir Stojković (Vigan)Željko Brkić (Vojvodina)Bojan Isailović (Zaglebje)Anđelko Đuričić (Leirija)VEZNI REDDejan Stanković (Inter)Nenad Milijaš (Vulverhempton)Miloš Krasić (CSKA)Milan Jovanović (Liverpul)Miloš Ninković (Dinamo Kijev)Zdravko Kuzmanović (Štutgart)Zoran Tošić (Mančester junajted)Miralem Sulejmani (Ajaks)Gojko Kačar (Herta)Nemanja Matić (Čelzi)Radosav Petrović (Partizan)Marko Milinković (Košice)NAPADAČINikola Žigić (Valensija)Marko Pantelić (Ajaks)Danko Lazović (Zenit)Dragan Mrđa (Vojvodina)Dejan Lekić (Crvena zvezda)

Link to comment
:lol: Nisam ni primetio da ih nema. Jebem ti PressAli i ovo je "verovatno, pretpostavlja se,..." Pominju se Rajkovic i Lomic u odbrani, Milinkovic u sredini Edited by nbg4ever
Link to comment
Jel zna neko sto Keiros i selektor Alzira objavjluju spiskove sa po 23,24 igraca kad ce povredjeni igraci do dan pred SP moci da se zamene iskljucivo igracima sa sireg spiska ? Hocu reci jer to nije pomalo secenje grane na kojoj sedis ?
Domenek rece da se poslje prvog juna moze pozvati bilo koji igrac.Ipak je to Domenek pa nisam siguran da je ovo tacno.
Link to comment

Bice da on nije najbolje razumeo propozicije, jer to onda svi selektori ne bi sebi ostavili mogucnost da zovu bilo koga, a ne samo odredjenu sedmoricu ? Dok s druge strane selektor Alzira Rabah Saadane nije pozvao 25 igraca kao sto sam prethodno nagovestio, vec 30 igraca, pokusavsi da sakrije imena petorice domacih igraca. Poput Antica, izgleda da ni on nije bio obavesten da ce FIFA objaviti sve spiskove na svom sajtu 13.05.Dosta konfuzije u savezima sirom sveta oko tumacenja pravila.

Link to comment
Jel zna neko sto Keiros i selektor Alzira objavjluju spiskove sa po 23,24 igraca kad ce povredjeni igraci do dan pred SP moci da se zamene iskljucivo igracima sa sireg spiska ? Hocu reci jer to nije pomalo secenje grane na kojoj sedis ?
I Dunga je danas ladno pozvao okruglo 23 igraca.. :unsure: Ne znam koliko je to pametno al ajd.
Link to comment
I Dunga je danas ladno pozvao okruglo 23 igraca.. :unsure: Ne znam koliko je to pametno al ajd.
Koliko sam ja shvatio, Dunga je objavio 23 i najavio da ce dopuniti sa jos 7 neimenovanih...Za to mislim da moze biti pametno. Jednostavno rekao je ko mu je prvi izbor, a ovih 7 su rezerve...
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...