Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

Ovdje ima 27 igraca. Fale jos 3.
Da to sam i ja video, medjutim pise da je poslao 27... Ako je tacno kontam da nije hteo da se mlati i objasnjava zasto je ovaj ili onaj otpao sa spiska tamo gde nije imao dilemu. U sredini je pozvao dvojicu mladih (Sulejmani + Matic) kojima u svakom trenutku moze da se zahvali bez velikih pitanja "zasto?" plus jedan golman a moze da otpadne i jedan iz tandema Lekic/Mrdja ... To je moja logika.
Link to comment
  • Replies 41.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1653

  • levi

    1108

  • kud u maglu Simoviću

    1003

  • Cash

    971

pa morao je staviti još nekog odbrambenog igrača. ovi sa spiska svi idu, šta ako se neko povredi? mogu se pozvati naknadno samo igrači sa šireg spiska. po ovome, neće imati koga iz odbrane naknadno da pozove. biće da tu ima još 3 imena.

Link to comment

Nevezano za spisak, meni je Antić užasno antipatičan kao persona. Ako mu Tole obnovi ugovor (tj. ako ga Antić prihvati), baš me zanima ko će biti na prvom spisku posle prvenstva sveta. Mnogo je prepotentan za nekoga koje odveo jednu selekciju na SP, kojoj je tamo i mesto.

Link to comment
To ne menja cinjenicu da je on nas najbolji trener i da bi smo umesto njega imali npr. 1 Djukica sa kojim ne bismo otisli na SP.
Apsolutno.
Link to comment

Izgleda da sve novine objavljuju spisak koji im se svidja. "Alo"

GOLMANIVladimir Stojković - ViganDejan Isailović - ZaglebjeŽeljko Brkić - VojvodinaAnđelko Đuričić - LeirijaODBRANABranislav Ivanović - ČelsiAntonio Rukavina - MinhenAleksandar Luković - UdinezeAleksandar Kolarov - LacioNemanja Vidić - Mančester j.Neven Subotić - Borusija D.Ivan Obradović - SaragosaSlobodan Rajković - TventeMarko Lomić - PartizanPavle Ninkov - C. zvezdaSREDINADejan Stanković - InterZdravko Kuzmanović - ŠtutgartMiloš Krasić - CSKAMilan Jovanović - StandardGojko Kačar - HertaNenad Milijaš - VulvsZoran Tošić - KelnMiloš Ninković - Dinamo K.Radosav Petrović - PartizanDušan Tadić - VojvodinaNAPADMarko Pantelić - AjaksNikola Žigić - ValensijaDanko Lazović - ZenitDejan Lekić - C. zvezdaDragan Mrđa - Vojvodina
Link to comment
pa morao je staviti još nekog odbrambenog igrača. ovi sa spiska svi idu, šta ako se neko povredi? mogu se pozvati naknadno samo igrači sa šireg spiska. po ovome, neće imati koga iz odbrane naknadno da pozove. biće da tu ima još 3 imena.
+1
Link to comment

Zasto bi Antic slao spisak sa 27 igraca, ako moze 30? Sta je, glup, pa suzava sebi izbor u slucaju da se desi neka povreda?I Press i Alo izmisljaju.edit: osim ako neko iz Anticevog okruzenja nije namerno dao Pressu jedan spisak a Alou drugi. Ne bi me cudilo...

Edited by hazard
Link to comment

ludilo, mogli su i blazica pogurati na spisak :isuse:mislim, ako je morao neko iz zvezde, onda bolje da je jevtica zvao.ali dobro, treba lekic da se proda u palermo za 8 miliona :lol:no, sve u svemu, ochekivan spisak. tomovica realno tesko mozemo ocekivati, jer nije da je bio bash standardan. steta sto se basta povrijedio, kako je poceo sezonu, mogao bi se nadati makar tom sirem spisku

Edited by gervasius twinkleminkleson
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...