Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

  • Replies 41.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1653

  • levi

    1108

  • kud u maglu Simoviću

    1003

  • Cash

    971

Navijaci klub dozivljavaju kao nesto svoje dok reprezentaciju kao drzavnu ispostavu.  Buduci da je u glavi vecine Srba drzava gangsterska organizacija ciji se cinovnici bave pljackom i obmanom naroda, svaka drzavna manifestacija ne zasluzuje postvanje, vec revolt, bojkot i posprdu, osim ako drzava ne kortisti zbire i zandare da usadjuju ljubav prema drzavi pendrekom i bukagijama (tada se drzav ljubi a tiranija obozava - cf. Titova Jugoslavija).  Cak i kada klub ispoljava iste simptome kao drzavna reprezentacija (slaba igra, menadzersko muljanje, nekompetencija), klubu se gleda kroz prste i za sve mane se optuzuje drzava koja je voljeno cedo odvela na stranputicu. 

Edited by Dimitrije
Link to comment

Mene od reprezentacije nije udaljio savez koliko igraci. Za ove moje mucenike u partizanu znam da uglavnom ne mogu bolje, pa se i ne ljutim na njih kad izgube ili podbace negde. S druge strane imas momke koji igraju odlicno u najjacim evropskim ligama i onda dodju ovde i gube kuci od estonije i danske. Nisu mogli tole, sinisa ili curcic nesrecni da igraju umesto njih, a niko ne moze da me ubedi da su u pitanju krs igraci i da su porazi od slabijih ekipa nesto najnormalnije. 

Link to comment

Ako vas JSL klub zasluzuje bolji odnos, onda ste u pravu.

 

Pa ako počnete post drugačije, onda ćete vi biti u pravu. Nije to tim svih nas već - znamo - već - čiji. Kao što znamo za koje i čije interese se stvari tamo dešavaju. Primera radi, uvek je prioritet imao lošiji ali poslušniji stručnjak nego neko ko će da donese rezultat. A gle čuda, prvi koji je zaista napravio rezultat i ne samo to, već učinio da igramo odličan i atraktivan fudbal i koji je zbog malo sreće promašio prolaz u top 16 na Svetskom prventsvu, taj je oteran "jer ne može da odvede ekipu na EP. A onaj koji je doveden jer kao može (iako nijednim rezultatom to nije zaslužio) usrao je kvalifikacije u prve 3 utakmice. Opet - ha-ha. 

 

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...