Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

@ kums

 

Za pocetak ima trenera, a ne nekog imaginarnog lika zalutalog u fudbal. + nema nijedan poraz :fantom:

 

AUT veceras ima da prodje kao Pocorek na Ceru :ss1:

 

A protiv koga to nema poraza do sad? Samo da nam se čekajući Poćoreka ne ukaže feldmaršal Makenzen, mada bi za ove naše nesrećnike bilo dovoljno i slovenačko lovačko društvo.

Link to comment
  • Replies 41.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1653

  • levi

    1108

  • kud u maglu Simoviću

    1003

  • Cash

    971

'Ajde, bre ljudi na stadion.  Ako ste mogli da napunite stadion protiv Ludogoreca i da padate u nacionalni trans na "Pukni zoro", mozete bez transa ali sa punim srcem da odete veceras na stadion i da bodrite najbolji srpski tim.  Nikakva liga sampiona, Tokio i Bari nisu isto kao kada Srbija igra na svetskom prvenstvu.  Tada smo svi uz jedan tim.

 

Mi što navijamo za Partizan da ne dolazimo?

Link to comment

Reprezentacija, kao i obično, ima ogroman problem pritiska da se plasira na veliko takmičenje, ta atmosfera se stvara čim krene kvalifikacioni ciklus, mediji, navijači, sportski radnici.. Već koji pokušaj da se krene ispočetka, formiranjem tima, novim selektorom i nakon neuspjeha sve iznova. Pa ne ide tako. Ostaviti izabranog ma šta bilo, ma ko bio, Antić, Miha ili malo govedo Klemente. Ako se sad plasiramo dobro i jest.

Link to comment

Mi što navijamo za Partizan da ne dolazimo?

Navijajte za Partizan u JSL i drugim klupskim takmicenjima.  Veceras igra reprezentacija Srbije i tu ne bi trebalo da ima dileme dolazite li i za koga navijate.

Link to comment

Navijajte za Partizan u JSL i drugim klupskim takmicenjima.  Veceras igra reprezentacija Srbije i tu ne bi trebalo da ima dileme dolazite li i za koga navijate.

ovo je reprezentacija saveza, tj. mafijaško-kriminalne udruge kojom rukovode fudbalski menadžeri.

utakmicu ću gledati isključivo zato što volim fudbal, na žalost kod mene više nema nikakvih emocija prema nečemu što se zove fudbalska reprezentacija srbije

Link to comment

Bogami, u pravu sam.  Veliki broj Zvezdasa smatra da je Zvezda sinonim srpskog fudbala dok je reprezentacija uljez.  Zato su izmisljali sijaset bezveznih razloga da ne podrzavaju reprezentciju ("Zvezda Srbija, nikad Jugoslavija", "'Hej Sloveni' je komunisticka himna", "Nema podrske dok se Srbija ne ostamostali", Reprezentacija je kopile Toleta Karadzica, itd.).  Zvezdini trofeji iz 1991. jesu najveci domet srpskog klupskog fudbala i za to kapa dole.  Medjutim, to je stvar Zvezdasa.  Reprezentacija je tim svih nas i zasluzuje da se prema njoj odnosimo sa vise obzira uprkos svih manjkavosti i razocarenja.

 

Utakmica reprezentacije bi trebalo da bude praznik fudbala, i redovno je medju najgledanijim TV programima, samo pitanje zasto ti ljudi ne idu na stadion nije tako jednostavno.

 

Bilo nekada. Danas su ljudi previse razocarani u fudbalski savez i samu reprezentaciju zbog raznih mucki, losih rezultata, guranja igraca, kradja, nepostenja, da bi to samo patriotizam ispeglao. Drugi razlog su huligani koji koriste tribine za neka svoja razracunavanja. Meni je mucno kada se na zvezdinim utakmicama zajedno skandira Marku Ivkovicu i onom njihovom gangsteru. Da ne pricam o ludiranjima sa Siptarima ili Hrvatima. I na kraju, nikada nisam zvizdao igracu ili treneru tima za koji navijam, ovoliko mrznje koliko je baceno na Stojkovica je potpuno bolesno i besmisleno a pri tom niko nije ni pomislio da ga javno brani jer eto, fudbaler je potpisao za fudbalski klub.To je neverovatan simptom koliko je toga loseg u domacem fudbalu. Zla krvi izmedju Zvezde i Partizana mi nikada nije bila razlog da ne idem na stadion gledati reprezentaciju.

 

Pre svega savez i reprezentacija moraju mnogo toga da urade da bi privukle ljude, za reprezentaciju mislim da ima nade. Za savez sa ovim ljudima, ne.

Link to comment

^^ne

 

a što se tiče reprezentacije fss-a za mene je ključna tačka bila đenova™ od tada mi je apsolutno svejedno šta se dešava sa njima, kakve uspehe ili neuspehe postižu. sa moje strane tu više nema emocija. nula.

 

što ne znači da ih neće nekada opet biti. možda ako emigriram u katar npr. ili vidim da se nešto krucijalno promenilo u srpskom fudbalu

 

e

@vasić & midle

deluje da ste preskočili lekciju iz maternjeg jezika čitaj sa razumevanjem

:fantom:

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...