Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

  • Replies 41.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1653

  • levi

    1108

  • kud u maglu Simoviću

    1003

  • Cash

    971

Може у тој групи где је Белгија да буде још једна ситуација где Белгија узима 1 бод али тешко да се све тако поклопи.

Боље ми да победимо Словенце.

Link to comment

Mi smo bodom prestizemo Belgiju i rjesavamo situacju. Ne mogu nas i Norveska i Makedonija prestici zbog gol razlike. Ali slazem se da je najbolje da dobijemo.

 

Prije ce meteor udariti u Viljnus no Litvanija da dobije Zabare.

Link to comment

Норвешка има 13 бодова а ми 14, престиже нас по бодовима. Израел може да нас престигне са 4 и више разлике кући против Албаније. Чак постоји и једна варијанта где Белгија узима бод итд.

Link to comment

Ne postoji varijanta u kojoj Belgija može imati više od 15 bodova i +2 gol razliku.

 

Belgija namerno odigra nerešeno, pogura Letoniju na pretposlednje mesto imaju 19 - 6 bodova (dobili oba puta Moldaviju) = 13 bodova. Odigra nerešeno, a ostane Letonija zadnja 19 - 4 (pobeda i remi sa Letonijom) = 15 bodova +2 gol razlika.

 

Mogu samo čekaju i nadaju se da neće da skliznu tri mesta. Mada im Srbija, predstavnik grupe 6 i Norveška, Izrael i Makedonija prete ozbiljno.

 

---

 

Ne znam kakva su pravila i da li postoje povlašćeni ili ne u baražu. Ako i postoji da li će parametar da bude broj bodova drugoplasiranih timova ili koeficijent mladih (kvalifikacije i završni turnir za 13' i 15' i ove kvalifikacije). Ako bi se važio koeficijent imali bi najverovatnije status nosioca, jer mislim da samo Španci i Šveđani imaju bolji koeficijent, a ne mogu i jedni i drugi doći, jer su iz iste grupe.

Edited by Nemanja Posrbica
Link to comment

Nema smisla racunati bilo sta posto se brisu rezultati protiv sestog iz grupe, naravno u grupama gde ima sest ekipa, a jos se ni ne zna 100% ko ce biti sesti po grupama. Znaci nepoznato je koji rezultati se racunaju. Dodatno komplikuje situacija u grupama gde nije reseno ko ce biti drugi, za primer grupa sa Hrvatskom i Spanijom, te Bugarskom i Rumunijom. To niko ziv ne moze pohvatati. Mislim da smo sa pobedom jako blizu baraza, a sa neresenim ispadamo.

 

Niko ziv to ne moze osim Posrbice :) Svaka cast na trudu!

Edited by hepek
Link to comment

Sad sam bacio pogled i zapravo je prilicno jednostavno. Ako uzmemo da Makedonija nece dati osam golova Skotima, Srbija sa bodom protiv Slovenije ispada samo ako Norveska pobedi u Kazahstanu i Izrael dobije Albaniju najmanje cetiri gola razlike. 

Link to comment

Sad sam bacio pogled i zapravo je prilicno jednostavno. Ako uzmemo da Makedonija nece dati osam golova Skotima, Srbija sa bodom protiv Slovenije ispada samo ako Norveska pobedi u Kazahstanu i Izrael dobije Albaniju najmanje cetiri gola razlike.

Cak i ako Norveska dobije idemo u baraz jer imamo bolju gol razliku od Belgije. Pobednik izmedju Hrvata i Svedjana ide direktno a gubitnik ne moze ni u baraz jer ce Spanija biti druga. Moja pretpostavka: Spanija 17 ili Svedska 16, Austrija 16(17 ili 19) Norveska 16 i mi 15(17). Kako god okrenes u barazu smo ako ne izgubimo od Slovenije Edited by fetboj
Link to comment

Ко то је дрмао кавез ограду црни си

 

 

Ko te klepa po šapki poručniče? 

Edited by dete što u ogradi spava
Link to comment

Krenuli FSS-ovi klovnovi  sabajle u akciju. Predrag Sarić gl.urednik Žurnala u jutarnjem programu: "Pored ove pobede koja nas je osokolila, ono što je primetno Belgija je dočekala Bosnu pred punim stadionom,na Vembliju je bilo 81 hiljada ljudi,sinoć u Nemačkoj 50 hiljada ljudi,  i po meni snažna poruka bi bila da se napuni Rajko Mitić,  da pokažemo da imamo veru u reprezentaciju.Lako je napuniti stadione i dvorane kad ide dobro, treba još na početku dok su još mladi, dok se povijaju i dok su lomljivi   :lol: treba ih podržati". :lolol:  :lolol:  :lolol:  :lolol:  :lolol:

Link to comment

Evo ga još jedan klovn iz FSS-ovog cirkusa,  Ilija Šestković prosipa mudrosti sabajle preko televizije: "Glavni adut je publika koja mora da se solidariše oko zvezdinih i partizanovih boja, izgubili smo snagu, to su naša to su srpska deca to je srpska reprezentacija, i videli ste sinoć gde ko god igra kao domaćin stadioni su puni. Mi smo se malo tu podelili to nam je veliki nedostatak i večeras evo ja ovom prilikom pozivam protiv Austrije, znate kako kažu pozorište i fudbal ne ide bez publike tako da večeras bi bilo izuzetno dobro u kliko bi publika se odazvala i pomogla ovim dečacima  :lolol: jer kažem znate to je isto kao i đak, kad od prvog osnovne budete dobar đak vi ste kroz celo školovanje dobri i obrnuto, mi smo ovo pokazali dobrim e večeras bi bilo izuzetno dobro kad bi dobili utakmicu". "Medjutim, kažem bez obzira danas kojoj god reprezentaciji dadete 3 gola na strani, mislim ona reprezentacija koja dolazi večeras na red ja mislim da ima ipak dozu jednog straha  :lolol:  jer nikom nije lako dati ovaj 3 gola napolju pa i ako se radi o Moldaviji tako da će njihov selektor večeras pored ovih izjava koje je davao promeniti svoje mišljenje". :lolol:  :lolol:  :lolol:  :lolol:  :lolol:

Link to comment

Oni treba da prizeljkuju sto manje ljudi danas na utakmici zato sto mi se javlja da ce scenografija na tribinama biti Ubi Hrvata da Siptar nema brata kao odgovor na ono od pre neki dan.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...