Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

Publika se zaslužuje na terenu a ne poziva,  ako gineš i pokazuješ da ti je stalo sama će da dodje. Ovi naši  koji misle da se utakmice dobijaju punim tribinama pokazuju samo dve stvari, da ih je pregazilo vreme i da misle samo na svoje džepove.

 

a ako se ne gine i ne pokazuje zelja, onda je dovoljno da fss kaze: dodjite na stadion?

 

svi u glas: evo nas, tomo...

Link to comment
  • Replies 41.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1653

  • levi

    1108

  • kud u maglu Simoviću

    1003

  • Cash

    971

hehehe

 

Na nama je da nastavimo da se borimo i vratimo publiku na tribine. Uglavnom, posle ove pobede malo se lakše diše, a uveren sam da će navijači doći sa prvim pobedama. Ništa lepše ne bi bilo ukoliko bi i naš najveći stadion bio uskoro pun. I ako to ne bude u meču sa Austrijom, mislim da taj dan nije daleko, dodao je Ivanović

 

 

Sramno
 

Edited by levi
Link to comment

Na Euru su bili medju najslabijima Austrijanci, samo bod iz tri utakmice, igra mi se nije dopala, odigrali su dobro te kvalifikacije samo. Ipak dok mi tek pocinjemo da licimo na nesto, vecina reprezentacija vec ima kakav - takav kontinuitet, sigurnost, cvrstinu, uigranost, motivaciju na visem nivou od nas. Remi mi je realan u nedelju, pobeda je moguca ali opet posto samo prvi ide direktno ne ocekujem puno na kraju. U najboljem slucaju, a to je da se konstantno napreduje do tada, mozemo da se nadamo Euru 2020.

i upravo treba iskoristiti to što smo dobili smešne protivnike iz prva 2 šešira, sledeći put ili sledećih 5 puta nas neće tako usrati žreb

- ako ne prođemo iz ove grupe čemu da se nadamo u budućnosti

- druga stvar bi bila da smo upali u grupu sa špancima i žabarima, tada bi mogli da se okrenemo napredovanju i pravljenju tima za sledeće kvalifikacije

Link to comment

 

„Voleo bih da smo u Moldaviji napravili barem mali korak na putu povratka poverenja u reprezentaciju. Na nama je da nastavimo da se borimo i vratimo publiku na tribine. Uglavnom, posle ove pobede malo se lakše diše, a uveren sam da će navijači doći sa prvim pobedama. Ništa lepše ne bi bilo ukoliko bi i naš najveći stadion bio uskoro pun. I ako to ne bude u meču sa Austrijom, mislim da taj dan nije daleko ", poručio je Branislav Ivanović.

 

 

 
 

 

Eto o čemu kreten razmišlja, o tome ja pričam, za njih je livada a ne stadion.

Link to comment

i upravo treba iskoristiti to što smo dobili smešne protivnike iz prva 2 šešira, sledeći put ili sledećih 5 puta nas neće tako usrati žreb

- ako ne prođemo iz ove grupe čemu da se nadamo u budućnosti

- druga stvar bi bila da smo upali u grupu sa špancima i žabarima, tada bi mogli da se okrenemo napredovanju i pravljenju tima za sledeće kvalifikacije

 

+1

 

Mi u grupi imamo krug od 4 reprezentacije gde svako svakoga, u zavisnosti od dana, moze da dobije. U takvoj postavci te ekipe moramo da pobedjujemo kod kuce, vec jednu smo "kiksnuli" protiv Iraca.

Link to comment

U svakom slucaju najlaksa grupa u zadnjih 30 godina. Vels na talasu rezultata sa Eura, plus sto su ostrvljani i kao takvi nisu skloni padu posle uspeha nego nastavljaju dokazivanje i otprilike su blagi favorit u grupi, kao tim sa glavom i repom. Nije nedostizno drugo mesto sve u svemu, ali ne greje me sunce s obzirom na nivo na kome smo mi.

Link to comment

Koliko znam ne, makar ne srpske televizije. Možda se nađe neki stream ili YT.

 

Ovo danas im je ključni meč. Pobedom ne samo da bi došli do pobede do baraža, već bi time i demoralisali Sloveniju koja nam dolazi u zadnjem kolu. Momci po znanju zaslužuju makar baraž, ali trener...

Link to comment

Мислим да можемо и са 4 бода у бараж али да добијемо Словенце кући 2-3 разлике.

Ако неко нађе неки пренос на мрежи нека стави.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...