Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

Ono sto je radio Rajkovic protiv Iraca nije nista bolje od ovoga Stojketovog veceras. Plus je imao neke ludacke driblinge na 30 metara od gola. U odnosu na vreme u Zvezdi, on je gori golman. Najveci problem su Milivojevic i Gudelj i njihovo ocajno kretanje. Sa Maticem ce to izgledati mnogo bolje, mozda cak i sa Radojom umesto Milivojevica. Kolarov bi, posto je gurnut malo napred, trebalo da ima mnogo ofanzivniju ulogu i mnogo vise slobode u igri. On to ne koristi, bio je potpuno bezopasan danas.

 

Moj utisak je da je atmosfera oko reprezentacije bolja, iako je Muslin previse i potpuno nepotrebno defanzivan, i u Zvezdi je ovo radio sa svom silom bekova i zadnjih veznih. Isto tako, i prekidi su uigraniji, ne samo zbog gola, imali smo i jos jednu sansu i dobar udarac Kolarova iz prekida.

 

Presing ne igramo dobro. Nimalo nisu koordinisani i ne zna se ko gde trci. Pokusaji da odigramo presing su nam bili ocajni. Uopste, neuigranost je veliki problem.

 

Austriju gazimo kao plitak potok.

Link to comment
  • Replies 41.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1653

  • levi

    1108

  • kud u maglu Simoviću

    1003

  • Cash

    971

Austriju gazimo kao plitak potok.

aman ljudi spustite se na zemlju, igrali smo protiv moldavije. m-o-l-d-a-v-i-j-e. san marino, vatikan, moldavija. znam da je dobro za samopouzdanje, ali mi nismo reprezentacija koja može i sme da preti sa plitak potok bilo kome u evropi.

Link to comment

Hajde neka su i ovi nekoga pobedili pa makar i Moldaviju, hoće li sad doček ispred skupštine hehehe.Sad kad se ovi iz FSS  razlete po svim medijima i krenu da pozivaju publiku na stadion hehehe, kao , napunimo Marakanu,  ova reprezentacija zaslužuje podršku, vi ste naš trinaesti igrač.

Link to comment

Баш слаба игра, победили смо јер су нам поклонили први гол. Оваква игра против Аустрије нам неће донети ни бод...  :fantom:

Link to comment

Sad kad se ovi iz FSS  razlete po svim medijima i krenu da pozivaju publiku na stadion hehehe, kao , napunimo Marakanu,  ova reprezentacija zaslužuje podršku, vi ste naš trinaesti igrač.

 

pa sta je lose u tome?

Link to comment

pa sta je lose u tome?

 

To je stara fora za zaludjivanje masa, seti se Ludogorec- Zvezda 2:2 pre par meseci, odmah nakon što je sudija svirao kraj svi kao po komandi od igrača do trenera i uprave, ajmo uz punu Marakanu možemo mi to bla bla ovo ono.Ne bih tim lopovima ni dinara dao.

Edited by dete što u ogradi spava
Link to comment

Na Euru su bili medju najslabijima Austrijanci, samo bod iz tri utakmice, igra mi se nije dopala, odigrali su dobro te kvalifikacije samo. Ipak dok mi tek pocinjemo da licimo na nesto, vecina reprezentacija vec ima kakav - takav kontinuitet, sigurnost, cvrstinu, uigranost, motivaciju na visem nivou od nas. Remi mi je realan u nedelju, pobeda je moguca ali opet posto samo prvi ide direktno ne ocekujem puno na kraju. U najboljem slucaju, a to je da se konstantno napreduje do tada, mozemo da se nadamo Euru 2020.

Link to comment

Kakav cunning plan, oce da pozovu navijace na stadion. Ali provaljeni su. 

 

 

Publika se zaslužuje na terenu a ne poziva,  ako gineš i pokazuješ da ti je stalo sama će da dodje. Ovi naši  koji misle da se utakmice dobijaju punim tribinama pokazuju samo dve stvari, da ih je pregazilo vreme i da misle samo na svoje džepove.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...