Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

  • Replies 41.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1653

  • levi

    1108

  • kud u maglu Simoviću

    1003

  • Cash

    971

Izgledamo malo deficitarni na štoperu(jedan povreda, kartoni i mi imamo rupu veličine kamiona, tamo gde smo nazivno najjači)...Mada, postoji varijanta da kačar igra štopera, ako baš, baš bude problem, jer je to i igrao do pre 2 godine... Ali, nije to to...
Sto na stoperu imas 4 igraca koji ili redovno ili povremeno igraju stopera (Lukovic (uglavnom), Subotic(redovno), Ivanovic(ponekad npr. proslu utakmicu Celsija), Vidic) i potencijalno moze i Kacar. Sto se odbrane tice po meni premala koncentracija kvalitetnih igraca desno. Ivanovic odlican, Subotic nekada moze da igra desno ali Rukavina :isuse: mi ne uliva poverenje. Nadam se da ce povesti Paju, mada ni on nije u klasi sa ostalim odbrambenim igracima.
Link to comment
Sto na stoperu imas 4 igraca koji ili redovno ili povremeno igraju stopera (Lukovic (uglavnom), Subotic(redovno), Ivanovic(ponekad npr. proslu utakmicu Celsija), Vidic) i potencijalno moze i Kacar. Sto se odbrane tice po meni premala koncentracija kvalitetnih igraca desno. Ivanovic odlican, Subotic nekada moze da igra desno ali Rukavina :isuse: mi ne uliva poverenje. Nadam se da ce povesti Paju, mada ni on nije u klasi sa ostalim odbrambenim igracima.
Pa to je to... Ako Bane ode na štopera, sa desne strane će da duva promaja... Ako se Bane povredi, isto kao da se povredio neko od štopera... Jako je nezgodno... A Ninkov ili Rukavina, je totalno svejedno... Duvaće, pa će duvati...A opet, ako su svi zdravi, neće biti nekih problema... Barem do četvrtfinala...:D
Link to comment
Pa to je to... Ako Bane ode na štopera, sa desne strane će da duva promaja... Ako se Bane povredi, isto kao da se povredio neko od štopera... Jako je nezgodno... A Ninkov ili Rukavina, je totalno svejedno... Duvaće, pa će duvati...A opet, ako su svi zdravi, neće biti nekih problema... Barem do četvrtfinala...:D
Pa kad razmislim u pravu si. U stvari Dragutinoviceva povreda je ozbiljniji problem nego sto sam prvobitno mislio... Ni Kolarov, ni Obradovic ne mogu da igraju stopera a Dragutinovic je mogao... Tacno nam treba jos jedan stoper... Sta znam mozda povede Tomovica(izgleda mi kao nuzno zlo, ali ga je vec zvao u reprezentaciju) ili nekog iz nase lige.
Link to comment

Racu ce sigurno voditi,ali mislim da bi Mrdja morao dobiti prednost u odnosu na Lekica od kojeg realno ima bar 5 boljih napadaca samo u JSL.

Link to comment
Nema sanse da Antic pozove nekoga od tih klinaca. Skoro da ih ne zove ni na prijateljske. Ici ce ovi...StojkovicGolman 2Golman 3Kolarov / ObradovicVidic / Lukovic / SuboticIvanovic / RukavinaKuzmanovic / Kacar / Milijas / StankovicJovanovic / Krasic / Tosic / Ninkovic (umesto njega bi mogao neko mladji; ne volim ga, ne znam zasto :D )Zigic / Pantelic / Lazovic / MrdjaTu ima mesta za jos jednog. Da li ce to biti Raca, ili centralni odbrambeni, videcemo. Valjda nece biti vise povreda.
Raća ide 100%, po svemu sudeći - zvao ga je stalno, što sad da ga izostavi? Ne znam za Mrđu, mada se ne protivim. Sve ostalo je jasno. Meni takođe pada na pamet da bi bilo ružno da se povredi Krasić, jer ni tu nemamo pravu zamenu, naročito posle Jankovićeve povrede (nije ni on bio baš nešto, ali ipak...). Ninković može za nuždu da odigra i to, ali ako do toga dođe, onda jbg. Možda bi ovaj Rajković mogao pre Mrđe, čisto da bismo imali rezervu pozadi, klasičnog špica mogu da igraju i Kačar i Lane, ako uzfali, a u tom slučaju Laneta Bambi menja bez problema. Ma samo da se niko više ne povredi, ovo uopšte nije loše.
Link to comment
Raća ide 100%, po svemu sudeći - zvao ga je stalno, što sad da ga izostavi? Ne znam za Mrđu, mada se ne protivim. Sve ostalo je jasno. Meni takođe pada na pamet da bi bilo ružno da se povredi Krasić, jer ni tu nemamo pravu zamenu, naročito posle Jankovićeve povrede (nije ni on bio baš nešto, ali ipak...). Ninković može za nuždu da odigra i to, ali ako do toga dođe, onda jbg. Možda bi ovaj Rajković mogao pre Mrđe, čisto da bismo imali rezervu pozadi, klasičnog špica mogu da igraju i Kačar i Lane, ako uzfali, a u tom slučaju Laneta Bambi menja bez problema. Ma samo da se niko više ne povredi, ovo uopšte nije loše.
bambi u kelnu igra na desnoj strani. kacar ne moze da igra klasicnog spica posto je to krpljenje koje nam ne bi donelo nista dobro. takve eksperimente smo videli u mladoj reprezentaciji.
Link to comment
Raća ide 100%, po svemu sudeći - zvao ga je stalno, što sad da ga izostavi? Ne znam za Mrđu, mada se ne protivim. Sve ostalo je jasno. Meni takođe pada na pamet da bi bilo ružno da se povredi Krasić, jer ni tu nemamo pravu zamenu, naročito posle Jankovićeve povrede (nije ni on bio baš nešto, ali ipak...). Ninković može za nuždu da odigra i to, ali ako do toga dođe, onda jbg. Možda bi ovaj Rajković mogao pre Mrđe, čisto da bismo imali rezervu pozadi, klasičnog špica mogu da igraju i Kačar i Lane, ako uzfali, a u tom slučaju Laneta Bambi menja bez problema. Ma samo da se niko više ne povredi, ovo uopšte nije loše.
Kačar jeste allround igrač, ali nemojmo preterivati... On može (dobro) da igra sve po sredini, od štopera do polušpica, ali klasičnog špica, beka ili krilo nije nikada ozbiljno igrao(jednom špica u mladoj, a i to bolje da nije i ponekad krpio u Vojvodini, davno, desno krilo)...A najbolje igra kad igra "Stankovića"™, pa neka to i igra, kad treba... Dok ovaj ne ode u penziju, a onda zauzme tu poziciju, za duži period, ako sve bude OK...
Link to comment

Ja se odlično sećam da je Kaćar protiv neugodnog rivala - Francuske - igrao dosta ofanzivno, bio u šansama u prvoj utakmici, asistirao Žigiću kod penala u drugoj, u Herti igra baš vrlo istureno, itd. Mislim da bi, za nuždu, bio neuporedivo bolje rešenje od svih Mrđa, (nedajbože) Lekića i sličnih. A što se tiče Tošića, bez obzira što igra u Kelnu po desnoj strani, nemojte mi samo reći da ne može i po levoj. Mada, ok, znači da može da menja i Krasića i to je onda još bolje.

Link to comment

Koliko je Mrdja odigrao utakmica? Koliko znam dve utakmice, a poslednju sad protiv Japana, znaci nece ga zvati. Ne znam cemu ta polemika :D

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...