Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

  • Replies 41.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1653

  • levi

    1108

  • kud u maglu Simoviću

    1003

  • Cash

    971

Stankovic se pokazao u Japanu, tu su jos Vilotic, Lomic, Djordjevic koji uz sve kvalitete govori ruski, Dmitrovic je ustopao Lekica, Djuric iz Vojvodine a mozda i Tomovic, Pejcinovic, Vukovic - njima istice pozajmica. Guma moze kvalitetno lose da odigra i na centarhalfu. Blazic nije u formi al ima konekciju

Link to comment
takvi nam trebaju, jel još igra jeremis?
:Hail: ne ali imaju Svabe dosta takvihMeni je tad bilo nekako drago kad ga je Mihajlovic hrakno u labrnju. Ono, jeste sabanski potez za crvenu kartu i duzu suspenziju pa cak i za batine ali mi je u tom momentu bilo nekako drago. Bio sam tada u nemackoj i gledao utakmicu sa Svabama. Trebala biti petarda na poluvremenu kako smo ih samo zgazili. Al svabe su sbvabe a mi smo balkanci i ispade kako ispade. Na kraju zauljeni(tm0 padavicar omasi penal. :isuse:
Link to comment

Dakle, nisam jedini koji i dalje pati za devesosmom. Lepo je znati.Inace, zaista mi je zao zbog Dragutinovica, iako se u njega covek ne moze ne znam kako pouzdati, posto je, u situaciji kad ima ko da cisti njegove povremene gafove, realno sasvim dobra opcija.Ovako sam prilicno uveren da cemo imati najmladjeg najstarijeg igraca (izem ti konstrukciju) na celom prvenstvu (Stankovic i Pantelic rodjeni septembra 1978, nece tad jos uvek imati 32 godine). Ma kako to zvucalo, cenim da je u pitanju dobra najava. Naravno, steta sto se to dogodilo zbog Dragutinoviceve povrede, ali, s druge strane, otkako pratim fudbal, uvek su postojali zasluzni starci, nagradjeni oprostajem na velikom takmicenju. Ako Antic ne podilkani, ovog puta takvih nema, pre svega zato sto generacije koje bi sad trebalo cascavati za nekakve stare zasluge, te zasluge jednostavno nemaju. Godista od 1972. do 1977. proizvela su tako minoran broj reprezentativaca, sto je i rezultiralo katatrofalnim ucinkom u prvoj polovini ove decenije, da nam je to sad, kad je vreme tih generacija proslo, odjednom od paradoksalne koristi, posto se nemamo kome zahvaljivati i slati crkotine koje koriste pauze da se prikljuce na respirator da zauzimaju mesto klincima koji mozda i nisu bog zna sta, ali ce makar trcati i boriti se kao bivoli.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...