Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

 Rambo izjavio u nekom gostovanju na brazilskoj televiziji da mu je traženo 150k marona da igra na SP 1998. Mislim da je to prvi put da je neko to javno rekao, uglavnom se šuškalo po kuloarima. Ne sećam se da li je Saša Marković rekao decidirano ili je nešto izokola nabacivao. 

  Dodaje i da mu je rečeno da je 5-6 igrača već dalo kintu. Znam da se špekulisalo za Željka Petrovića i Mikija Stevića, interesantno bi bilo videti ko su ostali. 

Link to comment
  • Replies 41.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1653

  • levi

    1108

  • kud u maglu Simoviću

    1003

  • Cash

    971

mozda komljenovic, lekovic, nekakva ugradnja u ugovore perice i dekija

 

gledam sad taj spisak, zaboravio sam da je santrac vodio samo 2 golmana, obicno svi idu sa 3

 

u svakom slucaju, govna jebena, tad je bila prilika da se napravi rezultat

Link to comment

Ko bi igrao umesto Djukica? Bio je dobar igrac u to vreme.

 

Govedarica nije igrao WC98, igrao je EP2000. Mislim da je bar tad kod Santraca vazilo da igraju najbolji, a da se pare peglaju kroz ove nebitne.

Ali recimo falio je Rambo, falio je i ako se ne varam Milinko Pantic, u godinama kada je harao po Spanijama.

Link to comment

Govedarica je igrao u Francuskoj. Usao je u igru protiv Nemacke i od tog trenutka je krenuo raspad sistema kod nas. Do ulazka Govedarice je bilo samo pitanje vremena kad cemo dati 3.gol a onda je Santrac sve usrao tom izmenom.

Edited by Cash
Link to comment
1 hour ago, Cash said:

Govedarica je igrao u Francuskoj. Usao je u igru protiv Nemacke i od tog trenutka je krenuo raspad sistema kod nas. Do ulazka Govedarice je bilo samo pitanje vremena kad cemo dati 3.gol a onda je Santrac sve usrao tom izmenom.

 

au jbt, u pravu si, skroz zaboravih to, ubedjen sam bio da je on igrao tek kasnije

 

secam se da su anto drobnjak i nadj bili poslednji precrtani pred SP i da su dobrani ispizdeli obojica

Link to comment

Говедарица ушао умјесто Декија. Оно што ми нисмо урадили Швабама, урадили су Хрвати у четвртфиналу.

Link to comment

:laugh: Secam se da su igrali Perica i Saveljic.

 I uglavnom je igrao Brnovic a Savicevic ne. Petrovic igrao levog beka jedino tada u zivotu. Drulovic nije igrao minut ako se dobro secam, na EP 2000 pokid'o. 

Link to comment

Tim u kojem Govedarica upada umesto Stankovica? Ili u kojem Perica Ognjenovic ulazi protiv Nemaca? Drulovic je mogao makar da ulazi u igru ako vec nije mogao da bude u startnoj postavi.

Edited by Meazza
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...