Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

1 hour ago, Malvo said:

Basta je raspad i nadam se da nece ici. A za Rodica se nadam da hoce, ali verovatno mrka kapa, proslepace se Obradovic opet, iako ne igra nista niti sta donosi.

Обрадовић је тог квалитета и пет година млађи.

Link to comment
  • Replies 41.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1653

  • levi

    1108

  • kud u maglu Simoviću

    1003

  • Cash

    971

11 hours ago, porucnik vasic said:

Обрадовић је тог квалитета и пет година млађи.

 

Kako mladji kad je '88? Rodic je tri godine mladji od njega. Od odlaska iz Partizana je zaglavljen u prosecnosti, nije napravio karijeru koja mu je predvidjana, ali se sve vreme uredno poziva, mislim da ga samo kod Mihajlovica nakratko nije bilo.

Link to comment

Basta ima 33 godine, nuff said. On je sigurno trebalo da ima više utakmica za reprezentaciju, imao je odličnih sezona u italiji, ali prosto... Postoji razlog zašto više nije tamo standardan. Pri tom je neke utakmice igrao i kao štoper (u formaciji sa 3 štopera).

Link to comment

Obradović je imao neku dugotrajnu povredu, zato ga nije bilo. inače je uvek bio korektan za reprezentaciju, ništa posebno, ali nije bio deo problema 

 

nema razloga da ne bude u krugu kandidata, pa ko se izbori trenutnom formom

Link to comment

obradović je bio korektan samo kod antića u kvalifikacijama, što je bilo pre 8-9 godina, od tada mu je doprinos manji i od jednog rukavine, stvarno ne znam kako nemamo boljeg rezervnog levaka. mozda nije bio deo problema, ali sigurno nije ni deo resenja, a valjda treba naci resenje, status quo nije rešenje.

basta je debitovao protiv spanije u beogradu neke tamo 2005, pa onda rupa od 12 godina, verovatno se i sam pita otkud on na spisku.

Link to comment

Obradovic je rezervni bek. Kolarov je neprikosnoven i moze izgurati jos dve godine. Veci problem je desni bek.

Problem na bokovima je uvecan time sto su prvi izbori na krilima, Tadic i Ljajic, slabi defenzivno.

Jedno od rjesenja je formacija sa trojicom u zadnjoj liniji, pa da se na wing-backu koriste ne-bekovi kao npr. Lazovic u Genovi. Mozda bi Kostic i Gacinovic to mogli.

 

 

Link to comment
24 minutes ago, gervasius twinkleminkleson said:

Sad probati tako nesto, na 20 dama od SP mi se ne čini kao dobra ideja. Za budućnost možda

 

Naravno.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...