Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

ovi iz novosti verovatno kombinuju tim iz kvalifikacija i onaj što je išao u japan. ovog đuričića iz leirije guraju već neko vreme, bio je skoro intervju s njim.
Đuričić je bivši golman Hajduka, koji se jedva iskobeljao iz Džombinih ruku. Odličan golman. Naravno, pošto nije branio za gej ekipe, kao da nije postojao za tadašnje selektore.
Link to comment
  • Replies 41.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1653

  • levi

    1108

  • kud u maglu Simoviću

    1003

  • Cash

    971

"Za razliku od mojih kolega, prošireni spisak igrača neću obelodaniti javno, već ću ga samo proslediti tamo gde treba", rekao je Antić za "Žurnal".Antić je u subotu bio u Portugalu, gde je gledao na delu golmana Leirije, Anđelka Đuričića."Đuričić je ostavio dobar, pozitivan utisak na mene, bez obzira na poraz Leirije. To je bilo, ipak poslednje kolo koje ništa nije odlučivalo, ali Đuričić je, kao što rekoh, branio dobro. Zadovoljan sam ...". rekao je Antić pa sada samo ostaje da se vidi da li će selektor pored Stojkovića i Brkića voditi i Đuričića na Mondijal. izvorNepotrebna tajanstvenost Antica, ne znam sta mu to treba.

Link to comment
"Za razliku od mojih kolega, prošireni spisak igrača neću obelodaniti javno, već ću ga samo proslediti tamo gde treba", rekao je Antić za "Žurnal".Antić je u subotu bio u Portugalu, gde je gledao na delu golmana Leirije, Anđelka Đuričića."Đuričić je ostavio dobar, pozitivan utisak na mene, bez obzira na poraz Leirije. To je bilo, ipak poslednje kolo koje ništa nije odlučivalo, ali Đuričić je, kao što rekoh, branio dobro. Zadovoljan sam ...". rekao je Antić pa sada samo ostaje da se vidi da li će selektor pored Stojkovića i Brkića voditi i Đuričića na Mondijal. izvorNepotrebna tajanstvenost Antica, ne znam sta mu to treba.
Sluša Petka i smanjuje mogućnost upliva Raje, Bambalića i inih...
Link to comment

radisa objasnio.Nek objavi konacan spisak samo kada za to bude vreme, to je ono sto je bitno. Ovako bi se mnogi gurali, pitali zasto nije tu ovaj ili onaj, trazili da bude taj i taj makar na prosirenom spisku, itd.

Link to comment
Đuričić je bivši golman Hajduka, koji se jedva iskobeljao iz Džombinih ruku. Odličan golman. Naravno, pošto nije branio za gej ekipe, kao da nije postojao za tadašnje selektore.
znam ko je đuričić, sećam se gostovanja na SOS-u kad je pričao o mukama zbog kojih je otišao. samo kažem da se već duže vreme pominje po novostima, dok antić tek u skorije vreme priča o njemu.a mislim da nije loš golman, mučio partizan svojevremeno na JNA, branio penale...
Link to comment
Đuričić je bivši golman Hajduka, koji se jedva iskobeljao iz Džombinih ruku. Odličan golman. Naravno, pošto nije branio za gej ekipe, kao da nije postojao za tadašnje selektore.
Isailović, Oliver Kovačević... nisu branili za CZ/PAR. nema potrebe za objašnjavanjem kako su i zašto bili u repki, samo kažem da je bilo takvih slučajeva i u skorije vreme.edit: golmana je još i bilo. ali ne mogu da se setim ko je poslednji iz domaće lige, van "trojke", igrao a da to nije bila neka "turneja". Edited by Svarog
Link to comment
Iskusno ih odradio Antić.
Dzaba, mislim da ce spiskovi biti objavljeni na sajtu FIFA 13 maja. Jedino sto on nece morati da polemise o tome "oci u oci"
Link to comment
Dzaba, mislim da ce spiskovi biti objavljeni na sajtu FIFA 13 maja. Jedino sto on nece morati da polemise o tome "oci u oci"
Trebace bar nedelju danima ovim dripcima da to pronadju, citanje sajta FIFA za njih je visa matematika.
Link to comment
Trebace bar nedelju danima ovim dripcima da to pronadju, citanje sajta FIFA za njih je visa matematika.
Je l se dobijaju neke bonus kesice, ove virtuelne, za pronalazenje spiskova?
Link to comment

Press je objavio spisak:Golmani:Stojković, Brkić, Isailović, ĐuričićOdbrana:Ivanović, Rukavina, Vidić, Subotić, Luković, Obradović, KolarovSredina:Stanković, Milijaš, Krasić, Jovanović, Ninković, Kuzmanović, Tošić, Sulejmani, Kačar, Matić, PetrovićNapadači:Žigić, Pantelić, Lazović, Mrđa, LekićAko je ovo tacno, po meni napravio je lep izbor s tim sto bih ja ovde dodao jednog stopera tipa Rajkovic ili Tomovic, i umesto Rukavine bih ubacio Paju ili nekog drugog ali dobro ne verujem da su neke drasticne razlike u pitanju...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...