Jump to content

122 members have voted

1. 1. Skupljate li sličice?

2. 2. Favorit

3. 3. Da li ste nekada tapkali

• Da, i uvek sam gubio
    • Da, to mi je primarno sredstvo nabavljanja slički
    • Ne

Recommended Posts

Feindouno

Ovde imaju neke kartice, 'Panini' je proizvodjac. Valjda neka igra, pise playing cards a na slicicama su neki brojevi za napad i odbranu. Ima i album i tabla za igranje. Cini se zanimljivo ali su preskupe, oko 150 dinara kesica sa 6 komada. Album i 4 kesice su jedno 600 kinti

Mercuzzio

Meni fale 29, 201, 309, 312, 346, 370, 438

Hamlet Strašni

Popunio. 313 poslednja.Otisao danas kod cesme sa 31 manjka (prvi put da menjam tamo za ovaj album)Zamenio sedam sa obicnim ljudima, posle mi nakupac ponudio sve koje mi fale za mojih 100+ duplikata.Pristao jer me menjaza nije toliko zabavljala kao prosli putsad.gif

Edited by dusan1975

Frau Gabrijela

dušane, možda smo se menjali. smile.gifkod mene je zakumi, 29, nasađen naopako.falilo mi trinaest za moj album i jurila sam još pet za druge. sve sam menjala sa finim i pristojnim svetom. relativno brzo sam sve našla tako da sam sebi dozvolila luksuz da nakupca pogledam onako kako zaslužuje uz 'šta vam pada na pamet' jer mi se obratio kad sam sve pronašla, hihihi.

Hamlet Strašni
dušane, možda smo se menjali. smile.gifkod mene je zakumi, 29, nasađen naopako.falilo mi trinaest za moj album i jurila sam još pet za druge. sve sam menjala sa finim i pristojnim svetom. relativno brzo sam sve našla tako da sam sebi dozvolila luksuz da nakupca pogledam onako kako zaslužuje uz 'šta vam pada na pamet' jer mi se obratio kad sam sve pronašla, hihihi.
Ja sam bio sa zenom i cerkom koja se bunila iz kolica.

salerokada

'el ima neko da skuplja one sličice sa karikaturama, ne "football fan" već Južna Afrika.Ortak mi je dao njegove duplikate da pokušam da zamenim, a juče kod česme ne nađoh nikoga ko skuplja to.

Feindouno

Kako se zove Brazilac desno od Juana i koji je broj?Zalijepio sam Lucia dvaput :isuse: P.S.'ladno nema Tomasa Milera u albumu.

MocaVukotic
Kako se zove Brazilac desno od Juana i koji je broj?Zalijepio sam Lucia dvaput :isuse: P.S.'ladno nema Tomasa Milera u albumu.
luisao. broj ne znam, negde u sred albuma :D

Feindouno

491 je broj.Luisao, Lucio, isto sranje :isuse:

eye of the beholder

Ostalo mi jos oko 40 komada da zavrsim albuma imam preko 200 duplikata :(Moram da narucujem .... bezveze...