Jump to content

122 members have voted

1. 1. Skupljate li sličice?

2. 2. Favorit

3. 3. Da li ste nekada tapkali

• Da, i uvek sam gubio
    • Da, to mi je primarno sredstvo nabavljanja slički
    • Ne

Recommended Posts

Boza_zvani_Pub

baner na b92 kaze: 'na svim kioscima'kako stvari stoje, album ce najverovatnije vec sutra moci da se kupi na kioscima (nije sigurno), dok ce besplatno uz zurnal da se deli u subotu, najkasnije u nedelju (sigurno)evo da vam zagolicam mastu, neke od slicica:24198_1315643343301_1597241193_30740087_2653349_n.jpg

goofs

aaaAAAAA!!! odakle tebi svi ti infoi?! i de bas Teveza nadje, najruznijeg od sviju dece :D

Nemanja Posrbica

Dobro je, timske fotke su iz jednog dela.

goofs

Al' su zato stadioni iz dva :isuse: ako mene pitas, bolje bi bilo obrnuto.

Bane5

U ponedeljak album se dobija uz Novosti, u utorak uz Sport.

MiddleClass

Valjda se i slicice pojave uskoro. :)

Boza_zvani_Pub

nasa firma za distribuciju slicica "Polydor", nekada "gornji milanovac" il' kako vec je nesto zasrala stvar, tako da ce se album kod nas pojaviti posle BiH (sutra uz dnevno avaz) i slovenije (prekosutra), ipak dani su u pitanju...mislim da su se nesto pokacili sa politikom, pa su odustali od zurnala i verovatno presli na novosti (sport)?

Edited by Boza_zvani_Pub

Bane5

mozda dele i u politikinim izdanjima i u izdanjima novosti.ps. novosti jos najavile i nesto poklon slicica. sad, da li uz neku njihovu igru ili za sve, ne znam.

Fins fleet

Inace, topic bi trebalo da se zove sakupljanje samolepljivih slicica. Nista ne znate, ccc.I ja jesam dete, ali nemam 30. Je l` cete ipak da me prihvatite, ili da otvaram poseban topik za nas mladice i devojke? <_<

Edited by Fins fleet

goofs

Maloletni na poseban forum! -_- :D

Fins fleet

Nista, cekam da nadlezni otvore pdf samolepljive slicice za decu. Dotle cete ipak da me trpite ovde. :lol:

MocaVukotic
Nista, cekam da nadlezni otvore pdf samolepljive slicice za decu. Dotle cete ipak da me trpite ovde. :lol:
ništa, biće ti to naplaćeno pri menjaži. za tebe, grbovi vrede tri obične slajbe, kec vredi deset. naši igrači su negde na pola, dobiješ jednog za pet običnih. ok? ok.

Fins fleet
ništa, biće ti to naplaćeno pri menjaži. za tebe, grbovi vrede tri obične slajbe, kec vredi deset. naši igrači su negde na pola, dobiješ jednog za pet običnih. ok? ok.
Ali, ciko, ali... Dobro. :cry:

Boza_zvani_Pub

ponedeljak - novosti, utorak - sport. ovo je definitivno!rlaj5l.jpgnasi... :Drub86d.jpg

Edited by Boza_zvani_Pub

Malvo

kanda su se malo zajebali sa ovim fontom imena reprezentacije