Jump to content

122 members have voted

1. 1. Skupljate li sličice?

2. 2. Favorit

3. 3. Da li ste nekada tapkali

• Da, i uvek sam gubio
    • Da, to mi je primarno sredstvo nabavljanja slički
    • Ne

Recommended Posts

renne

Što se mora, mora se :)

adasevic

Jeste nesto skuplje nego sto je ocekivano, ali sta da se radi... Mene ipak raduje sto ima toliko slicica, a mislim da alternative i nije bilo. Da je ostalo na 400-500, ne bi timovi skupili ni po 9 irgaca po reprezentaciji. Imamo 32 tima. POred igraca, ici ce i grupna (iz 4 dela) + amblem + zastava. Prva strana ce da proguta 5-6 slicica, pa onda idu stadioni i gradovi gde se igra. Meni je ranije bilo super kad su ubacivali i sudije, ali neko vreme ih vec nema. Sada ima i jedina po meni nepotreban sekcija sa Zvezdama... pa tu ponavljaju igrace. One istorijske nisu lose i ne zauzimaju previse...Elem, kada sracunamo one manje bitne slicice to ispadne ovako:prva strana 6stadioni i gradovi 20Istorija 10Zvezde 20Amblemi, zastave, grupne 32*6= 192Sve zajendo to izadje 248 slicica...668-248=440 slicica za fudbalere.440/32 = 13,75...Dakle nepunih 14 igraca po timu. Ok, negde ce na manjim reprezentacijama (nekim africkim, DPR i slicno) da prave onu foru sa dva igraca na istoj slicici, tako da ce ispasti otprilike 15 igraca po timu, sto je prvi tim sa 4 rezerve... Manje ne moze nikako :D

Boza_zvani_Pub

a kako ti znas ove pikantne podatke, jesi li nabavio album ili nagadjas?

goofs

Mh, 660 slicica, po 8 din svaka <_< no, dobro, sto se mora, mora se, ova "Afrika" sto se trenutno vrti po kioscima je :isuse:

MocaVukotic
ova "Afrika" sto se trenutno vrti po kioscima je :isuse:
e u tome je fazon. kad vidiš tu afriku, lakše daš kintu za ovu pravu. sećam se SP 94 kad su bile sankcije, pa nije bilo paninijevog albuma, već onaj američki sa slajbama sa igračima koji sviraju gitaru (alexi lalas :lol: ) ili sa celom figurom igrača, a dole piše klub: stoccarda umesto stuttgart ili mailand umesto a.c.milan.plati pa klati™

gervasius twinkleminkleson

ubjedljivo najjaci je bio neki album domace proizvodnje za SP 98. to je bio potpuni spektakl od imena igraca, mislim da ni sve nase nisu upisali kako treba.

goofs
sećam se SP 94 kad su bile sankcije, pa nije bilo paninijevog albuma, već onaj američki sa slajbama sa igračima koji sviraju gitaru (alexi lalas :lol: ) ili sa celom figurom igrača, a dole piše klub: stoccarda umesto stuttgart ili mailand umesto a.c.milan.
imam dva ta albuma, jedan pun do kraja, u drugom mi fale dve :D jbg, kad si klinac sve ti valja :)edit:mada, ja sam vise pobornik tih slicica sa celom figurom, neko samo profilne slike...gledam ovaj za LSH ove sezone, lice igraca zauzima 90% slicice, sve slicice iste, otvoris one madjare ili kiprane i komotno mozes da zalepis jednu slicicu 16 puta, niko nece da primeti. Edited by goofs

Moća

Tesko da cu ja ovo da ispratim posto kostaju 40 din ipak sam student.Videcemo. Ja se nadao da ce biti 30 i skupljao bi sigurno.Valjda bolje da stave malo manju cenu pa da vise ljudi skupla.

Boza_zvani_Pub

kako sada stvari stoje, album ce izaci naredne nedelje!6s8jh4.jpg

Edited by Boza_zvani_Pub

extragluv

Jeble ih grupne fotke...

adasevic

@Boza: Naravno da nemam podatak, vec sam malo kalkulisao :) Ti si rekao koliko ce slicica da bude u albumu, a ja sracunao na osnovu svih prethodnih. MOze to da bude koja slicica gore dole, ali manje vise je tako uvek bilo...

Lutador
ubjedljivo najjaci je bio neki album domace proizvodnje za SP 98. to je bio potpuni spektakl od imena igraca, mislim da ni sve nase nisu upisali kako treba.
Evo sad baš listam album i prenosim najjače bisere:DenielsonKrajg BarlejKolin Kald RvudDidije DeskampPetar ŠmejkalGremi Le SaksDžep Stap :lol:

Renegade

Pa nisu li to namerno izgrešili zbog neimanja prava? :unsure:

Lutador

Ne verujem. Da je tako, onda ne bi smeli da stave ime nijednog igrača.