Jump to content

122 members have voted

1. 1. Skupljate li sličice?

2. 2. Favorit

3. 3. Da li ste nekada tapkali

• Da, i uvek sam gubio
    • Da, to mi je primarno sredstvo nabavljanja slički
    • Ne

Recommended Posts

Boza_zvani_Pub

jedan od najlepsih osecaja u zivotu, ako ne racunamo one koje zadovoljavaju osnovne potrebe, mi je sakupljanje panini albuma za SP na kome ucestvuju i nasi - jednostavno neprocenjivo!

Un-juice

...jos kad ofuljis nekoga :) radare jel znas sta je na toj slicici br. 1? ako je znak sampionata onda ja to imam negde, ali me mrzi da preturam fioke ako nije.

radar
...jos kad ofuljis nekoga :) radare jel znas sta je na toj slicici br. 1? ako je znak sampionata onda ja to imam negde, ali me mrzi da preturam fioke ako nije.
Broj 1. je "Panini commemorative Stamp".

Daddy Cool

A na njemu pehar, koliko se sećam. Nije mi sad album pri ruci.

Timmy
Ima da sevne kutija cim izadje xD
Ja sam uvek imao drugaciju taktiku (na pocetku je to bilo nametnuto finansijskim razlozima, a kasnije stvar gušta) Kupujem 5 do 10 keseca i polako popunjavam. Volim da to traje bar par nedelja

extragluv

Ova ti fali? Odvratna, jedna od najruznijih pored onih cetvorodelnih...

Boza_zvani_Pub

cesljao sam po netu i pronasao sledece podatke:1. Album ce imati rekordnih 668 slicica.2. Album ce se deliti besplatno uz novine (najverovatnije sportski zurnal)3. Kesica ce imati 5 slicica.4. Kesica ce kostati 40 dinara! :( 5. (ovo nije sigurno) ocekuje se da se album pojavi na kioscima narednih dana, naime nasa zemlja medju prvima dobija album, koji je vec gotov, samo se ceka da italijani krenu sa isporukom!50ak evra za album, meni nije mnogo (jedan poker turnir manje) ipak, cena je nesto visa nego inace!vidimo se kod 'moskve'

Edited by Boza_zvani_Pub

Nemanja Posrbica
4. Kesica ce kostati 40 dinara! :(
Ovo sam i ja negde pročitao. Nije im to trebalo. Priča ide da su se razmišljali između 30 i 40 dinara po kesici i izgleda da su se odličili za 40. Pa valjda postoji i zlatna sredina.

MocaVukotic

ove šatro slajbe koštaju 35 din. pa jebiga, ipak je to panini, mora malo skuplje da bude.

Nemanja Posrbica
ove šatro slajbe koštaju 35 din. pa jebiga, ipak je to panini, mora malo skuplje da bude.
Nisam znao da su slabije 35, mislio sam da su 30. Onda tržište diktira uslove. Ojadiće nas za 5360 dinara.

Daddy Cool

Dakle, standardna kupovina ce biti 5 kesica :lol:

Fins fleet

`06 je bilo super. `08 sam preskocio, ove godine sam back in business. Jedva cekam. :)

Далибор

Nije problem cena nego sto smaraju sa brojem slicicauvek sam najvise voleo panini zato sto ima optimalan broj slicicaa ne neke lige sampiona, karikature i slicno sa preko 600, 700video i panini da je u kvantitetu poenta :D

Timmy

Stvarno su preterali sa tih 660 slicica. Al jbga, moramo skupljati pa moramo :wub:

Hamlet Strašni

Menjacemo se na poslu. Jos jedan!wub.gif