Jump to content

122 members have voted

1. 1. Skupljate li sličice?

2. 2. Favorit

3. 3. Da li ste nekada tapkali

• Da, i uvek sam gubio
    • Da, to mi je primarno sredstvo nabavljanja slički
    • Ne

Recommended Posts

teacher

Sličke, menjaža...

Hamlet Strašni

Apelujem da ko prvi vidi papinijev album i slicice u slobodnoj prodaji odmah obavesti javnost na ovm cenjenom topiku.E da. jel ima neko zainteresovan da se menja za euro 2008?

Daddy Cool

Kako to mislis? Fali ti neka slicica iz tog albuma?

Hamlet Strašni

Fali mi dosta a i ja imam dosta duplikata. U to vreme mi se rodila cerka pa nisam stigao da idem na menjazu...

MocaVukotic

imam ja gomilu duplikata sa ranijih EPova (pa i sa EURO 2008) i SPova. moraće da se organizuje neki sastanak™

renne

KOliko sam upoznat početkom aprila izlazi Panini. Sad je već izašlo nekoliko dečijih albuma.

Daddy Cool
Fali mi dosta a i ja imam dosta duplikata. U to vreme mi se rodila cerka pa nisam stigao da idem na menjazu...
Ja sam popunio album, ali zena nije :lol: Fale joj 103 i 104!Duplikati koji su mi ostali: 528 526 506 485 461 435 427 415 381 374 348 303 301 268 242 215 (x4! Torsten Frings) 212 200 196 184 117 78 70 4

Ayatollah

MiddleClass

10. aprila izlazi album, procitah nedje...

adasevic

Verovatno ce album da se deli uz neke novine (Politika tradicionalno), da se privuku siroke narodne mase :)Iskren da budem, jedva cekam :)

Timmy

Posle dugodugogodisnje pauze vratio sam se ovoj plemenitoj vestini na SP06, pa sam prvo shvatio da su se slicice u medjuvremenu dosta smanjile (ne, nije meni porasla saka za sve godine, nego su oni smanjili slicke :P ). A druga vazna promena je razmene koje su se obavljale kod cesme. To mi je bila prava uzivancija. Prvo se menjam sa detetom od 8 godina, pa sa konjem od 50Takodje, jedva cekam :wub: P.s. u bazenu kod tapkanja fali opcija tapkam i na nuli sam. Ovako sam morao da slazem da gubim, jer mi bilo glupo da slazem da dobijam

copkillah

Odbrojavaju se dani :)

radar

Da, Panini sigurno izlazi 10. aprila. Imam 60-80 duplikata za Euro 2008. i sve dajem za br. 1. Jedino mi on fali da popunim album.

extragluv

Ima da sevne kutija cim izadje xD E, a pored tapkanja na stepenistu igralo se i poklapke™, par-nepar, veca-manja.. :Hail:

Edited by exTRaGluv