Jump to content

122 members have voted

1. 1. Skupljate li sličice?

2. 2. Favorit

3. 3. Da li ste nekada tapkali

• Da, i uvek sam gubio
    • Da, to mi je primarno sredstvo nabavljanja slički
    • Ne

Recommended Posts

• Replies 894
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Feindouno

88

• MocaVukotic

48

• Mercuzzio

46

• Calavera

36

Top Posters In This Topic

Posted Images

Hamlet Strašni

Apelujem da ko prvi vidi papinijev album i slicice u slobodnoj prodaji odmah obavesti javnost na ovm cenjenom topiku.E da. jel ima neko zainteresovan da se menja za euro 2008?

Hamlet Strašni

Fali mi dosta a i ja imam dosta duplikata. U to vreme mi se rodila cerka pa nisam stigao da idem na menjazu...

MocaVukotic

imam ja gomilu duplikata sa ranijih EPova (pa i sa EURO 2008) i SPova. moraće da se organizuje neki sastanak™

Fali mi dosta a i ja imam dosta duplikata. U to vreme mi se rodila cerka pa nisam stigao da idem na menjazu...
Ja sam popunio album, ali zena nije :lol: Fale joj 103 i 104!Duplikati koji su mi ostali: 528 526 506 485 461 435 427 415 381 374 348 303 301 268 242 215 (x4! Torsten Frings) 212 200 196 184 117 78 70 4

Verovatno ce album da se deli uz neke novine (Politika tradicionalno), da se privuku siroke narodne mase :)Iskren da budem, jedva cekam :)

Posle dugodugogodisnje pauze vratio sam se ovoj plemenitoj vestini na SP06, pa sam prvo shvatio da su se slicice u medjuvremenu dosta smanjile (ne, nije meni porasla saka za sve godine, nego su oni smanjili slicke :P ). A druga vazna promena je razmene koje su se obavljale kod cesme. To mi je bila prava uzivancija. Prvo se menjam sa detetom od 8 godina, pa sa konjem od 50Takodje, jedva cekam :wub: P.s. u bazenu kod tapkanja fali opcija tapkam i na nuli sam. Ovako sam morao da slazem da gubim, jer mi bilo glupo da slazem da dobijam

Ima da sevne kutija cim izadje xD E, a pored tapkanja na stepenistu igralo se i poklapke™, par-nepar, veca-manja.. :Hail:

Edited by exTRaGluv
  • Create New...