Jump to content
IGNORED

Seča platana u Bulevaru Kralja Aleksandra


Д

Recommended Posts

  • Replies 296
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Аврам Гојић

    30

  • onamonamo

    15

  • hazard

    15

  • Bright Billy

    11

ma samo teoretisemo, nikako to ne ocekujem uskoro u stvarnosti. no, eto, za neki neverovatan slucaj, da se pojavi neko iznenadjenje, i krenemo da pravimo metro, nije lose da grad ima prilagodjenu infrastrukturu...
Pa jebo te, ne pravi se grad po meri metroa, nego metro po meri grada.
Link to comment

Kad budu kopali za metro opet od Vuka ka negde, moraće da seču ponovo platane i da sade daninoć jer će im korijenje stradati. TAko da postoji ta konekcija platanui - metro

Link to comment
... Veci apsurd je 'firma' zove se 'Javna sklonista', ima na NBg zgradu kojoj bi pozavidela svaka banka, koja ne zna sta ce sa parama koje je stekla rentirajuci sklonista koja su PO ZAKONU gradjena i uredjivana sirom Beograda.
Đe me nađe!Prolazim često, a tek nedavno sam pročitao natpis na zgradi i zinuo.
Link to comment
Pa jebo te, ne pravi se grad po meri metroa, nego metro po meri grada.
u je, ne pitaj sta drzava moze da uradi za tebe, vec sta ti mozes da uradis za drzavu......pogledaj i ti blokove 26 i 22
Link to comment
u je, ne pitaj sta drzava moze da uradi za tebe, vec sta ti mozes da uradis za drzavu......pogledaj i ti blokove 26 i 22
'ocu. Prvom prilikom bacicu pogled na njih kad budem prolazio. Metroom, naravno.
Link to comment

kazu da je seca poslednjeg preostalog i potpuno zdravog platana zakazana za danas u dva.ako ko moze hoce nek se pojavi tamo da pokusa da spreci klanje.

Link to comment
Veci apsurd je 'firma' zove se 'Javna sklonista', ima na NBg zgradu kojoj bi pozavidela svaka banka, koja ne zna sta ce sa parama koje je stekla rentirajuci sklonista koja su PO ZAKONU gradjena i uredjivana sirom Beograda. Matematiku koja pokazuje koliko od rente ide na osnovnu delatnost, a koliko negde drugde smrtne oci nece videti, a ne dao bog da nekome zaista zatrebaju sklonista odrzavana od strane firme koju sam pomenuo.
Odoh u off, ali to što uzimaju od rentiranja što skloništa, što objekata koje su sami nadzidali na skloništima (u blokovima je na svakom skloništu nikla po jedna staklena zgrada) im verovatno služi za sitne slabosti, žvake, pljuge, kurve... Ta bagra uzima nezdrav novac zahvaljujući nekom zakonu/podzakonskom aktu još iz hladnoratovskog doba, po kome je svako ko zida stambenu zgradu obavezan da sazida i prateće sklonište, a ako to ne uradi dužan je da JP "Skloništa" uplati 2 ili 3% vrednosti zgrade da bi to javno preduzeće obezbedilo prostor za sklanjanje novih stanara. Ako uzmemo koliko se po Srbiji zidalo od 2000. na ovamo, jasno je da su oteli ziliJone. Baš sam pratio (jer sam dokoni psiho) posle svakog formiranja Vlade koga će metnuti u UO "Skloništa", uvek su tu uletali vrlo mutni likovi ili visoki stranački funkcioneri (mada, to dvoje obično i ide zajedno).
Link to comment

Stara priča ovo za "skloništa"... Ne znam samo zašto onu zgradu pored Zepter-ove i samu "kompaniju" vezujem za SPO? Jel' se to za nji'ovog vakta rodilo?

Link to comment
Jbt vi ozbiljno razmatrate mogućnost da Beograd dobije metro???
ne pricamo bas o metrou u smislu onakvog kakav imaju velike metropole, ali o nekoj vrsti gradske zeleznice moze da se razmislja. naravno, govorim o jednoj (mozda dve) liniji za koju postoji vec oko 90% infrastukture.aj stvarno nek neki forumski mocnik ovaj deo diskusije vrati na beograd
Link to comment
Stara priča ovo za "skloništa"... Ne znam samo zašto onu zgradu pored Zepter-ove i samu "kompaniju" vezujem za SPO? Jel' se to za nji'ovog vakta rodilo?
Nije, kasnije.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...