Jump to content
IGNORED

Seča platana u Bulevaru Kralja Aleksandra


Д

Recommended Posts

  • Replies 296
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Аврам Гојић

    30

  • onamonamo

    15

  • hazard

    15

  • Bright Billy

    11

Гледе сечења дрвећа.Град је исекао свусилу дрвећа на Топчидерској звезди - троугао између Ужичке, Толстојеве и Крајишке. Разлог је био да се ту изгради водоторањ за Нови Бгд. Кад је почело сечење, одмах су кренуле приче да се ту граде куће за "буџоване".Саграђен је водоторањ. Исечено је рецимо 150 стабала, а засађено је 100 стаба и 100 грмова украсног шибља.Чак и у Србији ствари понекада јесу онакве кавим се представљају.

Link to comment
Hocemo li krenuti u zajenicki lov,da ubijemo svakog cetvoronoscsa bez ogrlice?
slobodno zauzmi ekstremni stav... ah, vidim da već jesi.Volim ove platane, stvarno. pokazali su ko kako razmišlja. Dole na chitchatu neko rekao kako "samo čeka da Djilas zaključi da su i ljudi truli, pa da nas poseče". Ovde Branislav J. Ćirić pita hoćemo li u lov na svakog četvoronošca bez ogrlice. I valjda u tim nekim ekstremima leži to što mi je zabavno.Da je Ćirić J. Branislav pitao samo za lov, bez ubijanja, složio bih se odmah. I dodao kako je to jedan od velikih problema u Beogradu (mislim na pse lutalice). Ali ne - seča platana je kao ubijanje pasa. Potpuno nemoralno i neprirodno. Užasno i grozno. Nema veze što su truli - dok neko od forumaša ne objavi fotografiju, biografiju, mamografiju i fotokopiju lične karte nekoga koga je ubilo drvo, nema potrebe da se bilo šta radi. Preventiva je nešto što se dešava drugim ljudima.U celoj Aferi Platan mi je najzanimljivije koliko vox populi može od nečega što bi moglo biti korisno da napravi sprdnju. Možda ima tu loših veštačenja ljudi sa Šumarskog, možda se neko ugradio u celu priču, možda ima milion realnih problema na koje treba ukazati, ali hiljade glasova koji viču "UBIĆE PLATANE! UBISTVO! NEĆE BITI LADA! UBIĆE PLATANE" bez pola argumenta su celu priču odveli u zonu apsurda. Well done.
Link to comment

e pa ja moram, u duhu preciznog internet informisanja gradjana, da ispravim svoj prethodni platanski izvestaj.danas sam, u duhu zdravog zivota, peske isla na posao i onaj prvi iseceni koji sam pomenula kod djerma nije isecen, tamo su kopali nesto oko nekog starog panja. pravi je onaj drugi, kod lipovog lada i brate mili, iz onog panja moze da se procita sudbina slovenskih naroda posto duboke crne pukotine sigurno dosezu bar do sedmog veka.nisam videla nikakve akcije, opet je bilo rano, ali nije bilo ni drvosekaca. jedino sam od nekog cike koji je zagledao panj detaljnije nego ja saznala da ce seca da padne, ako zlehude vlasti ne pokleknu, od depoa do ispod liona. nije znao da mi kaze sta ce da bude sa desetak mladunica zasadjenih pre par godina na sredini od batutove do cvetka, kuda ce sad valjda da prolazi tramvaj, cemu se duboko nadam.

Link to comment

Ne lomite mi platane... :isuse: Da li je moguće da je u ovoj zemlji sve postalo predmet rasprave? Vakcine, gej parada, platani...Zašto svako mora da iznese mišljenje o nečemu što ga se: a) uopšte ne tiče; b) o čemu apsolutno nema pojma?

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...