Jump to content
IGNORED

Karikatura, Cartoon


korindjar

Recommended Posts

Kapiram da nisam jedini koji voli da vidi dobar dodatni komentar karikaturom, pa reko da se izbrojimo, vidimo ko su dobri karikaturisti, domaci, strani, sta su uradili.... i takooooJel ima jos neko ko prati domace karikaturiste?Po navici uzimam 'Politiku' i 'NIN' vec godinama i oni gaje karikaturu dosta dugo. Politikin Petricic je ok, Coraxa sam nazalost prestao da pratim jer ne kupujem pretanak Danas, a i Ekonomist sam prestao uzimati. Nekada mi je i Dobrosav Zivkovic iz 'zabavnika' bio interesantan, ali on ipak nema nista u karikaturama. Od ostalih, novosadski Dnevnik ima uzasnog karikaturstu, a Blic je interesantan zbog Somborcevog stripa koji je poslednji karikaturista koji je zainteresovao toliko Srba, mada pitanje koliko on upada u karikaturisteMedjutim covek kog najvise volim i koji je za mene nas najbolji karikaturista je Jugoslav Vlahovic. Super kako uvek zabode sustinu ili se poigra sa simbolima u karikaturievo nesto Jugoslava sto sam mogao naci na netu koji je siromasan njegovim delimacenzura_velika-14010-1-2.jpgos+h%C3%A1bitos.jpegod inostranih tu su new yorkerove karikature i sada je poslednja stvar da citaoci sami mogu da predlazu text karikature http://www.newyorker.com/humor/captiontu je slucaj i ovih muhamedovih karikatura zbog kojih supaljene ambasadediscuss...

Edited by Hustler
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...