Jump to content
IGNORED

Politika u UK


BraveMargot

  

99 members have voted

  1. 1. da sam podanik krune, glasao bih za:

    • jednookog skotskog idiota (broon)
      17
    • aristokratskog humanoida (cameron)
      17
    • dosadnog liberala (clegg)
      34
    • patriotski blok (ukip ili bnp)
      31

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

Monc45A.jpg

 

Ostace upamcen (najvise) po gafovima:

 

Here's some of the Duke of Edinburgh's ghastliest. 

1. "British women can't cook," he told the Scottish Womens' Institute in 1961. Lovely.

2. "It looks like the kind of thing my daughter would bring back from her school art lessons," he muttered while being shown Ethiopian art in 1965.

3. "I would like to go to Russia very much, although the bastards murdered half my family," at a very heated period of history in 1967.

4. "What do you gargle with? Pebbles?" he told singer Tom Jones at the 1969 Royal Variety Performance. Later he added: "It's difficult to see how it’s possible to become immensely valuable by singing what are the most hideous songs."

5. "We don’t come here for our health. We can think of other ways of enjoying ourselves," he told journalists in Canada in 1976.

6. "You are a woman, aren't you?" he said to a Kenyan woman, who was presenting him with a small gift in 1984.

https://mashable.com/2017/05/04/prince-philip-gaffes-list/?europe=true

Link to comment
  • 3 weeks later...

nemam pojma gde (ako uposte) komentarisemo svadju u kraljevskoj obitelji pa reko mogao bih ovde... nova sarli ebdo naslovnica sokirala naciju!

 

babe i konzervativci na aparatima, tabloidna kuka i motika kolektivno zgrozena do srzi, razni po mrezama zaboravili na slobodu govora na koju su se pozivali onomad kad je na naslovnici osvanuo muhamed. rojalisti kolektivno iznenadjeni i uvredjeni. sun odbio da stampa naslovnicu iz postovanja prema kraljici, dotle je doslo. :cry:

 

a jesu uboli. :D

 

 

Charlie Hebdo: Fury at cover of Queen knelt on Meghan's neck in George  Floyd 'parody' - Mirror Online

  • +1 5
Link to comment

stucajem okolnosti mi taj dogadjaj malo proshao ispod radara, samo gushterski mimovi stizu redovno. da li je uradak uopshte vredan gledanja, da li sadrzi neku buducnost? neku dilemu osim bash ochiglednih? unsure.gif

sent from bubamoto



Link to comment
12 hours ago, adam said:

nemam pojma gde (ako uposte) komentarisemo svadju u kraljevskoj obitelji pa reko mogao bih ovde... nova sarli ebdo naslovnica sokirala naciju!

 

babe i konzervativci na aparatima, tabloidna kuka i motika kolektivno zgrozena do srzi, razni po mrezama zaboravili na slobodu govora na koju su se pozivali onomad kad je na naslovnici osvanuo muhamed. rojalisti kolektivno iznenadjeni i uvredjeni. sun odbio da stampa naslovnicu iz postovanja prema kraljici, dotle je doslo. :cry:

 

a jesu uboli. :D

 

 

Charlie Hebdo: Fury at cover of Queen knelt on Meghan's neck in George  Floyd 'parody' - Mirror Online

 

Sta znam, dok kraljica baba moze biti onaj policajac, malo mi je suplja analogija da je Megan Dzordz Flojd.

 

 

Link to comment
3 hours ago, gospa buba said:

stucajem okolnosti mi taj dogadjaj malo proshao ispod radara, samo gushterski mimovi stizu redovno. da li je uradak uopshte vredan gledanja, da li sadrzi neku buducnost? neku dilemu osim bash ochiglednih? unsure.gif

sent from bubamoto


 

Ukratko, razvratni omladinac našao devojku koja ne pije i ne partija, i pomislio da bi trebao 1 takvu smernu da oženi, jer tako treba. Nije primetio da je luda kao uskršnji zeka. Familija jeste, pa je malo ignorišu a malo i podjebavaju. 

Link to comment

Ona ne pije?? :D Ma šta ti je čoveče, Megan je pre Harija došla na NZ i ostala mesec i kusur, u campervanu. Još je mnogi pamte u Queenstownu 😬😱

Link to comment

Jesi ti ikada video Harija na night out  slici sa bilo kojom devojkom pre Megan a da nije bila mortus pijana? Ja nisam. Sa Megan je delovao smerno, da ne kažem ukroćeno.

Link to comment
5 hours ago, Budja said:

 

Sta znam, dok kraljica baba moze biti onaj policajac, malo mi je suplja analogija da je Megan Dzordz Flojd.

 

 

jes preuvelicano al sama je sebe predstavila kao zrtvu rasizma.

 

sta znam, dosta je zajebana ta klasna hijerarhija za ljude koji nisu u njoj odrasli a nadju se u centru i moraju kao ker da sednu gde im se pokaze i da slusaju naredbe. a tek je zajebana za nekog ko ocekuje da se pita i odlucuje a uz to ima i razvijenu samobitnost selebritija. to se, cini mi se, ovde desilo. stigla nova mlada koja je navikla na popularnost i ponadala se da ce kroz udaju da se popne jos vishe na toj lestvici. da ce da ide na bitne premijere i desavanja, da ce da se druzi sa slavnima i kolenovicima, da se svicka okolo s kraljicom i bude jos bitnija nego sto je bila. a ispalo da je kajmak (A lista) rezervisan za starijeg brata i zenu mu a njoj i njenom dilberu zapalo da idu u fabrike lonaca i na sekundarne zabave gde se okuplja nize plemstvo i plebs koji je uspeo u zivotu. a kad negde i budu svi zajedno, hijerarhija je smesti u zapecak. i moze da se buni i gica kolko oce, kod njih se red zna. i onda se sve logicno urushi u tucu u svinjcu. od ljudske prirode se pobeci ne moze.

 

inace, interesantno je kako je gardijan preneo vest  https://www.theguardian.com/media/2021/mar/13/charlie-hebdo-criticised-for-offensive-cartoon-of-meghan

 

Charlie Hebdo criticised for 'offensive' cartoon of Meghan

 

pa posle u teksti stidljivo kazu The cartoon also angered some of those fond of the Queen, as she is shown in an extremely derogatory light – red-eyed, gurning, with hairy legs. podrazumeva se da ni oni nisu stampali naslovnicu bas kao i sun.

 

Link to comment
9 hours ago, gospa buba said:

stucajem okolnosti mi taj dogadjaj malo proshao ispod radara, samo gushterski mimovi stizu redovno. da li je uradak uopshte vredan gledanja, da li sadrzi neku buducnost? neku dilemu osim bash ochiglednih? unsure.gif


 

Mladjeg sina Harija pumpali da je bitan kao i stariji zato sto je malo glup i jer ionako nisu znali sta da rade sa njim.

Onda snajka Kejt rodila tri komada i on u 35-toj saznao da nije bitan pa se ozenio glumicom narcisoidne orijentacije koja zamislja da je Dajana 2.0 i sve radi kao Dajana, i haljine i velika je humanitarka i oce da se ubije kad je trudna i nosi crni ajlajner dok se jada Opri. Sina naucili da kaze 'vozi sigurno' kad neko odlazi a ako i dalje niko ne razume da je ona nova Dajana, Hari dodaje da se 'istorija ponavlja' ...

Windzori su rasisti, nisu hteli malom Arciju da daju titulu jer je crn i Hari sad mora od svojih para da placa obezbedjenje (i sve ostalo, strasno). Carls, nakon sto je platio ceo milion za snajkine haljine prve godine i uvlacio se koliko je mislio da treba da ga ne proglase rasistom se vise ne javlja ne telefon.

 

 

 

 

  • Hvala 1
Link to comment
13 minutes ago, ObiW said:

Jel se zna od čega živi taj zaljubljeni par sad kad više nisu deo kraljevske porodice i ne primaju apanažu? 

Hari je, kaze bbc, nasledio 13 meleona od majke i jos nekih meleona od babe a megan ima neki blog a ima i jos kinte od glume. A i carls je na njih potrosio 5.6 meleona otkako su se vencali do svadje. Uz to su potpisali neke ugovore za netflix i spotifaj, ozbiljna kinta u pitanju, al ne znam za koju vrstu usluge. Al rekose u intervjuu da dok nisu potpisali te ugovore jedva zivi jer im ukinuta apanaza i telohranitelji pa im neki bogati prijatelj priteko upomoc da ne zavrse naulici. Muka ozbiljna bila al eto nekako pretekose. :cry:

  • +1 1
  • Haha 4
Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • Redoran unlocked this topic
×
×
  • Create New...