Jump to content
IGNORED

Politika u UK


BraveMargot

  

99 members have voted

  1. 1. da sam podanik krune, glasao bih za:

    • jednookog skotskog idiota (broon)
      17
    • aristokratskog humanoida (cameron)
      17
    • dosadnog liberala (clegg)
      34
    • patriotski blok (ukip ili bnp)
      31

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

Malo mi je nategnut rant.

Ako je rec o zloupotrebi i generalizaciji, a ko to ne cini?

Ako je rec o upotrebi "people" vs. "citizens" onda je i to treanje mak na konac.

Ako je rec o "British" da li bi samo "people" bilo manje generalizovanje?

Link to comment
  • 4 weeks later...

Jeste fotošop, a nije u pitanju sistem hemijskih elemenata.

 

Evo kvalitetnije slike:

 

ZWKTeTZ.jpg

 

Izvor je video sa izjavom dostupan ovde:

https://www.eveningexpress.co.uk/news/uk/pm-backs-investigation-into-suspected-poisoning-of-putin-critic-alexei-navalny/

 

Montaže ovog tipa se lako proveravaju alatkom koja se zove "Search Google for image" ili slično i postoji u nekim browserima ili se može dodati kao addon.

 

Doduše, ovde se i na samoj slici iz tvita ako se otvori zasebno vidi da skraćenice ne odgovaraju pojmovima za pojmove koji su čitljivi (Vector i Decimal Point), a uz to R nije centrirano, za razliku od P gore levo.

 

EhVfdtCX0AEDLak?format=jpg&name=medium

Edited by vememah
Link to comment
2 hours ago, Max Morlock said:

Pa jeste Photoshop, u k, R, I su tamniji...a i ne postoje ti elementi :lol:

 

Znam da ne postoje ti elementi, nisam bas tolko :lol: ali sta je moglo spreciti nastavnike ili koga vec da ih izmisle za ovo priliku, nije da bi Boris znao ili primetio? Steta sto je fejk. 

Link to comment

Zato u danasnjim vestima

 

Northern Ireland Secretary admits new bill will 'break international law'

Quote

A government minister has said a new bill to amend the UK's Brexit deal with the EU will "break international law".

Concerns had been raised about legislation being brought forward which could change parts of the withdrawal agreement, negotiated last year. 

Northern Ireland Secretary Brandon Lewis conceded it would go against the treaty in a "specific and limited way".

Former PM Theresa May warned the change could damage "trust" in the UK over future trade deals with other states.

The permanent secretary to the Government Legal Department, Sir Jonathan Jones, has announced he is resigning from government in light of the bill, making him the sixth senior civil servant to leave Whitehall this year.

Sir Jonathan, who is the government's most senior lawyer, is understood to have believed the plans went too far in breaching the government's obligations under international law.

 

https://www.bbc.co.uk/news/uk-politics-54073836

Link to comment

 

Bedno diplomatsko piskaralo na stranu, prilično ste tihi povodom klovnovog izvođenja double-u-turna. Da ga staviš za volan i navedeš ka kružnom toku, ostao bi u njemu zarobljen zauvek.

Edited by zorglub
Link to comment

pravo da ti kazem tako nesto se i ocekivalo, tesko da bi moglo ikog normalnog da iznenadi. majmun se godinama gurao da udje u tenak i sad nema pojma sta dalje. doveo je majmunsko drustvo i sede u tenku i razmisljaju da li ta skalamerija sluzi da se sipa voda kroz cev pa da se unutra kupaju il da navataju golubova na trafalgaru pa ih guraju uz cev dok ne izlete na drugu stranu. a tenk ce odraditi svoje.

 

ja sam imao neku nadu da makar ima ljudi u drzavnoj sluzbi koji znaju svoj posao pa ce malo ublaziti tu tenkovsku eksploziju, naciljati negde gde ce biti manje stete, neko poljance il njivu. al ova garnitura degenerika je do sad oterala dobar deo tih sto znaju sta rade tako da ni za to nema sanse.

 

najebali smo epski.

 

  • +1 1
Link to comment
  • 1 month later...
  • James Marshall locked this topic
  • Redoran unlocked this topic
×
×
  • Create New...