Jump to content
IGNORED

Politika u UK


BraveMargot

  

99 members have voted

  1. 1. da sam podanik krune, glasao bih za:

    • jednookog skotskog idiota (broon)
      17
    • aristokratskog humanoida (cameron)
      17
    • dosadnog liberala (clegg)
      34
    • patriotski blok (ukip ili bnp)
      31

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

I BBC kaze da je verovatno da su konzeve pokupile na severu, gde je LEAVE pobedio.

 

Ako je tako, tesko da je rec o levicarenju i "antisemitizmu", pre ce biti da je Korbin imao dobru intuiciju, ali su ga parlamentarci sjebali.

Link to comment

za mene neukog za UK. razumeo sam da pobeda džonsona znači izlazak iz EU 31 januara. sa ili bez dogovora.

Edited by djordje geprat
Link to comment
12 minutes ago, Budja said:

Ako je katastrofa na severu, onda ideja da je Korbin trebalo da zajase EU pricu potpuno promasena, i da je u tom smislu Korbin trebalo da vide vise pro-Brexit.

bivši kolega iz Liverpula je do 2015e glasao za laburiste, od tada je strastveno kontra laburista. mislim da je pre svega u pitanju to što je bio u RAFu na Foklandima - Korbin je jednom prilikom rekao nešto u stilu da bi Foklande rado predao Argentincima.

 

čovek sa mnogo repova. pro-IRA, pro-Iran, pro-Hezbolah/Hamas, komunjara, antisemita...

Link to comment
7 minutes ago, Gandalf said:

bivši kolega iz Liverpula je do 2015e glasao za laburiste, od tada je strastveno kontra laburista. mislim da je pre svega u pitanju to što je bio u RAFu na Foklandima - Korbin je jednom prilikom rekao nešto u stilu da bi Foklande rado predao Argentincima.

 

čovek sa mnogo repova. pro-IRA, pro-Iran, pro-Hezbolah/Hamas, komunjara, antisemita...

 

:laugh:

 

Anecdotal evidence, uzorak: 1.

Da vidimo sta ce LD da urade u Liverpulu.

 

 

Link to comment

Sasvim sam siguran da ce SVI, dakle, BoJo, Cons, LDems, ChangeUK, Bler... pivotirati ka Korbinu.

Medjutim, cela ideja drugog referenduma i ostanka u EU je tesko porazena, pa tako i Bler i Hezeltajn i LDems.

Parlamentarna taktika i ideje remainera u Parlamentu su bile katastrofalne i doprinele ovakvom rezultatu.

 

 

 

 

Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • Redoran unlocked this topic
×
×
  • Create New...