Jump to content
IGNORED

Politika u UK


BraveMargot

  

99 members have voted

  1. 1. da sam podanik krune, glasao bih za:

    • jednookog skotskog idiota (broon)
      17
    • aristokratskog humanoida (cameron)
      17
    • dosadnog liberala (clegg)
      34
    • patriotski blok (ukip ili bnp)
      31

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

Quote

 

Premijerka Škotske Nikola Stardžen rekla je da poslanici moraju da se okupe i zaustave plan Vlade sledeće nedelje, ili će „današnji dan ući u istoriju kao mračan za britansku demokratiju".

 

Međutim, predsedavajući Konzervativne stranke Džejms Pametno poručio je da to rade „sve nove vlade".

 

 

Ko je ovaj?

Link to comment

Not gonna happen.

Nije im dovoljno loše, a i kad/ako im bude dovoljno loše stvari će ići u suprotnom smeru od dem. rev. više ka nekoj totalitarističkoj varijanti.

Sent from my SM-N950F using no brains

Link to comment
12 minutes ago, Max Morlock said:

Not gonna happen.

Nije im dovoljno loše, a i kad/ako im bude dovoljno loše stvari će ići u suprotnom smeru od dem. rev. više ka nekoj totalitarističkoj varijanti.

Sent from my SM-N950F using no brains
 

Znaci uskoro nece imati gde na Planeti da se pobegne u eskapizam (normalan zivot)? :)

 

Edit: Veliki plus za Hjua

Edited by mozzer
Link to comment

a sto covek ne moze jednostavno da popizdi i olaksa se na tviteru? kao da je jedini....

 

meni je keva kad popizdi redovno govorila ubicu te kad nesto zaserem a kad jako zaserem ubicu te zivota mi a nikad nisam pomislio da ce to uciniti. 

 

svakako kod mene ima pozitivne poene, najvise zbog toga sto ga je (i ortake) precizno definisao. i to je nesto.

Link to comment
3 hours ago, adam said:

a sto covek ne moze jednostavno da popizdi i olaksa se na tviteru? kao da je jedini....

 

meni je keva kad popizdi redovno govorila ubicu te kad nesto zaserem a kad jako zaserem ubicu te zivota mi a nikad nisam pomislio da ce to uciniti. 

 

svakako kod mene ima pozitivne poene, najvise zbog toga sto ga je (i ortake) precizno definisao. i to je nesto.

 

Meni smeta jedino pateticna generalizacija "Britain is revolted..."

Hello, ta Britanija je glasala za Brexit, bezveze je da se zaleces u nekoseno.

Link to comment

Pa sad, Boris i Kamings Dominiche su vikali kako ce imati sve (pristup trzistu), ali ne i protok ljudi. Cake and eat it stvari.

Pa ono sa 300m funti nedeljno sto "daju" EU, pa ce to usmeriti na NHS - sto je glupost, a zaboravili da pomenu koliko dobijaju u fondovima, itd.

 

Da sad pitas ljude - No Deal ili Remain, mislim da bi Remain odneo mnogo vecu pobedu na referendumu, ali to je SBBKBB.

 

Resenje je, traziti mesec dana odlaganja Brexita, odrzavanje novih izbora po principu Remain i Brexit koalicije, pa sta bude.

Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • Redoran unlocked this topic
×
×
  • Create New...