Jump to content
IGNORED

Politika u UK


BraveMargot

  

99 members have voted

  1. 1. da sam podanik krune, glasao bih za:

    • jednookog skotskog idiota (broon)
      17
    • aristokratskog humanoida (cameron)
      17
    • dosadnog liberala (clegg)
      34
    • patriotski blok (ukip ili bnp)
      31

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

6 minutes ago, vememah said:

Evo detaljnije:

 

Rezultati ako laburisti podrže referendum o tome da li treba sprovesti Bregzit:

 

Rezultati ako laburisti kažu da su za Bregzit uz carinsku uniju:

 

 

3 minutes ago, Marvin (Paranoid Android) said:

Veće pitanje je hoće li sve ovo staviti dovoljan pritisak na Korbina da konačno prestane da sedi na nekoliko stolica i zalegne za Ref 2.

 

 

Valjda znaju da čitaju arapske cifre.

Link to comment
Quote

 

Theresa May could face an unprecedented no-confidence vote among grassroots Tories as local party chairman look to trigger a little-known process that could be "devastating to her authority".

Party chairs have been circulating a petition that could force the National Conservative Convention - the most senior body of the Tories' voluntary wing - to hold an extraordinary general meeting where the vote could be held.

If the petition attracts more than 65 signatures, the party is obliged to hold the meeting. According to the Daily Telegraph, between 40 and 50 chairs have already signed it and that figure could hit the threshold as early as next week.

Dinah Glover, the London East area chairman started the petition, told the newspaper: "There is a lot of frustration and anger within the party – this is a route that we have to demonstrate those feelings so we can encourage MPs to make those feelings known.

“What we need is a new leader who can break the impasse, who passionately believes that Britain has a bright Brexit future.”

 

https://www.independent.co.uk/news/uk/politics/brexit-news-live-theresa-may-vote-no-confidence-deal-eu-latest-a8873591.html#post-1162987435

Link to comment

nesto sa englezima provodim dosta vremena u poslednje vreme. zapazam da su teski lazovi i snobovi pomalo stoka ili gledaju tako amerikance kao da smo neki seljaci. ne verujem im nista. Entitled behavior 

 

zato ce njih EU na kraju da izbaci jer ovi ne mogu da se odluce. 

 

skidam kapu faranzu...genijalac. dokazao je kako se moze lako izmanipulisati narodom a sigurna sam da su debelo zaradili i glavni igraci na stock market. 

Edited by mustang
Link to comment
10 hours ago, mustang said:

gledaju tako amerikance kao da smo neki seljaci

Stvarno te gledaju kao Amerikanku, a ne kao pripadnika nekog od balkanskih plemena?

Link to comment
2 hours ago, papapavle said:

Stvarno te gledaju kao Amerikanku, a ne kao pripadnika nekog od balkanskih plemena?

 

ja sam jos manje osetljiva u odnosu na kolege amere. bice zbog tih balkanskih plemena ... i sto kapiram taj corky nazovimo humor. 

Link to comment
  • 2 weeks later...
On 17.4.2019. at 14:36, Marvin (Paranoid Android) said:

Veće pitanje je hoće li sve ovo staviti dovoljan pritisak na Korbina da konačno prestane da sedi na nekoliko stolica i zalegne za Ref 2.

 

 

 

Link to comment

Korbina očigledno jebe to što je pre samo 2-3 dana minirao ubacivanje nedvosmislene podrške drugom referendumu u program za evropske izbore. Ne postoji drugo objašnjenje pada Laburista a tolikog skoka Libdemsa (i Zelenih).

 

Ako ga ovo ne opameti po tom pitanju ništa neće. On se sve vreme boji da ne izgubi radničke livere ali mnogo više će izgubiti na strani rimejnera ako ne postavi jasno da je protiv bregzita, ili bar za referendum. Inače tviter je pun likova koji pišu u fazonu ,,ceo život glasam za laburiste, ali ako ne podrže drugi referendum glasaću za libdemse sada, a za laburiste više nikad" i sl.

Link to comment
2 hours ago, hazard said:

Korbina očigledno jebe to što je pre samo 2-3 dana minirao ubacivanje nedvosmislene podrške drugom referendumu u program za evropske izbore. Ne postoji drugo objašnjenje pada Laburista a tolikog skoka Libdemsa (i Zelenih).

 

Ako ga ovo ne opameti po tom pitanju ništa neće. On se sve vreme boji da ne izgubi radničke livere ali mnogo više će izgubiti na strani rimejnera ako ne postavi jasno da je protiv bregzita, ili bar za referendum. Inače tviter je pun likova koji pišu u fazonu ,,ceo život glasam za laburiste, ali ako ne podrže drugi referendum glasaću za libdemse sada, a za laburiste više nikad" i sl.

 

Da, ništa neće. Ko god je mislio sve ovo vreme da on samo čeka pravi trenutak da se prestroji u normalni mode, sada više ne misli, utorak je verovatno bio poslednji dan za to. Sumanuto je koliku je prednost u pollovima Labour imao i za lokalne i za EP istraživanja, a kako će proći.

Ovo što si napisao dole je otprilike i ja šta mislim, ajde Moje Visočanstvo Ja, ali ne samo ja već i podosta mojih prijatelja. Znam da je to tviter efekat ali ne može to biti samo bubble. Korbin će stranku sjebati potpuno, a kad njega sklone, biće prekasno. Ako bude opštih izbora uskoro, moju opštinu drže Laburisti, Lib Demovi nemaju šanse i nema nikakvog smisla da glasam za njih, osim eto da se zbira neki, na kraju nevažan, broj koji su laburisti izgubili, ali vala ne - neću glasti za ovakav pizdovluk Laburista. Ne zanima me je li Chuka novi Bler i šta su Lib Demovi radili u koaliciji 2010., ovo je najvažnije pitanje koje će obeležiti budućih 30 godina države. Ako je Korbin ili tolika pizda da kalkuliše ovoliko, ili toliko jebeno glup da ideološki misli nakon ove 3 godine da je Customs Union bolje rešenje, onda nek se nosi i on u tri pičke materine.

Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • Redoran unlocked this topic
×
×
  • Create New...