Jump to content
IGNORED

Sta citate?


morgana

Recommended Posts

32 minutes ago, msv said:

"Je l' me sprdaš" se baš omasovilo, ali tu je i "Imam grižu savesT" i "Čekam kao ozebLo sunce" :isuse:

Ja imam običaj da nakon ovoga upitam: "Šta je to ozeblo sunce? Zašto se čeka? Zašto bi nekom stalo do ozeblog sunca?"

Ali ljudi koji ovo govore ne daju se zbuniti, slegnu ramenima "Pa tako se kaže, takav je izraz" i nastave dalje ne trepnuvši.

  • Haha 8
Link to comment
9 hours ago, James Marshall said:

To "sprdaš li me" sam čuo od ljudi iz CG i uvijek mi je paralo uši.

 

 

u cg je 'sprdas li se', a ova varijanta sa 'me' moze biti samo novijeg datuma

Link to comment
7 hours ago, Tihajeza said:

Ja imam običaj da nakon ovoga upitam: "Šta je to ozeblo sunce? Zašto se čeka? Zašto bi nekom stalo do ozeblog sunca?"

Ali ljudi koji ovo govore ne daju se zbuniti, slegnu ramenima "Pa tako se kaže, takav je izraz" i nastave dalje ne trepnuvši.

Hahah...to mu dodje kao ”i okolo salata"😂

Link to comment
35 minutes ago, morgana said:

 

 

u cg je 'sprdas li se', a ova varijanta sa 'me' moze biti samo novijeg datuma

 

proveo sam nekoliko meseci sa dva momka iz bar

oni su samo to pricali - "sprdas li se" to je kao pitanje a "ne zajebaj"  nije pitanje, tako nekako. nikada nisam cuo 'me' varijantu, mozda je ovde pokvareno.

zapamtio sam zato sto su to sve brzo izgovarali, neke duze recenice nisam uspeo na prvu da uhvatim pa bi usledilo jedno <aj ne zajebaj>. kad bih je nesto sporohodajuce hteo njima da kazem isekli bi me sa <sprdas li se ti to>

  • +1 2
  • Haha 2
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...