Jump to content
IGNORED

Sta citate?


morgana

Recommended Posts

4 hours ago, Ravanelli said:

"ja klaudije" u fizičkom obliku,

 

 

674215500918575b7ec075ca610.jpg    

Ovo je ladno ilustrovano likom iz serije?

Jbn traume vučem od one zmijurine koja puzi preko mozaika! Jednako i od one zle babe Antonije (?valjda)! 

Link to comment

Baba Livija (kaze Grejvs da to znaci pakost, pa mi bilo interesantno da se tako zvala i majka Tonija Soprana) 

Inace knjiga ima na svakih 20,30 strana fotke iz serije, a prevodio neki opasan hrvat, tako da preporucujem izdanje. 

Link to comment
4 minutes ago, Ravanelli said:

Baba Livija (kaze Grejvs da to znaci pakost, pa mi bilo interesantno da se tako zvala i majka Tonija Soprana) 

Inace knjiga ima na svakih 20,30 strana fotke iz serije, a prevodio neki opasan hrvat, tako da preporucujem izdanje. 

 

Ta! :laugh:

Link to comment
On 22.12.2019. at 14:53, Fakundo Sava said:

Posle godinu dana korišćenja kindla došao sam do toga da knjige koje imam u fizičkom celuloznom obliku ostavim po fiokama i čitam ih

U eformi

 

Kupio bih ovo sokocalo da mislim da ce i na mene tako da deluje. Al nekako celuloza mi se cini tesko zamenjiva. Godine, sta li

Link to comment

po preporuci pročitao sam hamsuna - "pan". lepo napisano ali, nije za mene. 

trenutno, u ruci mi je "francuski roman" - frederik begbede. deluje zanimljivo.

Edited by djordje geprat
Link to comment
On 18.11.2011. at 0:13, Frau Gabrijela said:

 u međuvremenu- frederik begbede: francuski romanfrancuski roman je u stvari autobiografski roman dekadentnog fracuza. nastao po oprobanom principu- strpan sam u ćorku, pa razmišljam i prisećam se, šta mi drugo preostaje. biggrin.gifiako ništa spektakularno novo nije rekao, lepo priča to što hoće da kaže, odmereno duhovit, crnohumoran i samokritičan.

 

On 28.12.2019. at 18:58, djordje geprat said:

trenutno, u ruci mi je "francuski roman" - frederik begbede. deluje zanimljivo.

pročitano. upravo ono što je gospođa gabrijela napisala.

Link to comment

Komo, Valjarevica. Poceo ga pre par sati, zavrsicu ga veceras. Srpsko ali dobro.

 

Kao Bukovski Diet varijanta, bez mizantropije i prljavstina, a opet i dalje dobro.

 

Verovatno sam jedini na ppp koji ovo nije procitao :isuse:

Link to comment
  • Meazza featured this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...