Jump to content
IGNORED

Sta citate?


morgana

Recommended Posts

On 15.7.2019. at 14:51, Frau Gabrijela said:

jesam pripovetke 'moj muž'.

dobre su.

ovu novu, što sad promoviše, nisam.

I meni dobra ‘moj muz’, a drugu sam kupila za more

Link to comment
On 20.7.2019. at 13:17, Caligula said:

Elementarne Cestice Uelbeka, cisto da vidim kako je u tom vozu pisca sa imidžom ekscentrika koji je ruzan ko djavo i kako vidim popularan u pizdu materinu a kao nije klasičan bestselerista.

 

Prvih sat vremena ne obecava, zaspo :(  

 

Cini se bagatelni pisački fazoni&twistovi, iznenadjuje gotovo rutinski, ima nesto doduse ispod svega, pokušaću da pročitam do kraja.

 

 

 

 

 

 

... procitao.

 

Kundera za sirotilju jbg. Necu ga vise pokusavati

Link to comment

Najbolje-price-1989-prir-Albahari-i-Pant

 

...i svi su tu - još uvek: Basara, Despotov, Kapor, Kovač, Marinković, Mihailović, Pavić, Pisarev, Pištalo, Vidosav Stevanović...etcetc

 

Neverovatno koliko je Kapor odskakao lepotom rečenice, čak i u ovakvom društvu; sladunjava nostalgija, #jednoisto, al' kad ga sroči...stvarno bio rečit čovek.

Link to comment

pročitala serotonin uelbeka.

ono nije da ne može da se čita al' toliki hajp nisam u stanju da razumem

 

ministarstvo neizmerne sreće ipak bledunjavo u odnosu na bog malih stvari, arundati roj

ipak, može preporuka

Link to comment
  • 2 weeks later...
On 17.8.2019. at 17:57, Host said:

Nije mi se svideo, previse su gnjavatorski tekstovi.

ni meni baš, dosta tekstova iz današnje perspektive deluje prevaziđeno i pomalo naivno, skoro ništa o bendovima posle 70/80-ih, prevod/transkripcija povremeno problematični (linda linč - lidija lanč i sl.).

 

kupila sam ga najviše privučena najavama o tekstovima lestera bangsa „prvi put na srpskom!“, istorijski trenutak maltene. radoznala i nestrpljiva, skrenula sam već na uvodniku kod komentara o pravoslavnom (SPC) manastiru sv. german aljaski kod SF, monasima pankerima i ostalim autkastima i njihovom zinu death to the world, što me odvuklo da čitam o toj zajednici neko vreme. to mi je nekako bio pomalo bizarni hajlajt celog izdanja.

muzički me nije mnogo prosvetlilo. 

 

Spoiler

20161220-0KI80tK007rzXVDhTqvh?auto=forma

 

 

Link to comment
  • Meazza featured this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...