Jump to content
Sign in to follow this  
Gvozdeni

NATO konvoji špartaju Srpskim drumovima

Recommended Posts

Otto Katz
Brate vise puta i ja i supruga .
Brate bravo! Bra'o! Dubok naklon za suprugu.

Miralem
Gvozdeni, ja ne moderišem ovaj atar, pa ne mogu ni da te brišem. Treba ti Miralem, ali on obično traži 10 evra.
10 evra i da skine formular sa neta, odstampa, popuni ga i posalje postom. samo, ni onda ne mogu tek tako da brisem. mora ovde da bude neki prestup, nesto nedolicno, i u tom smislu. pa ako naidje admin u vidu inspekcije, da imam sta da pokazem i opravdam.ali, onda bi i dalje ostao cage rage, koji mi je van jurisdikcije. slucaj je, dakle, vrlo komplikovan. bolje da mi to damo interpdf komisiji, pa nek oni odluce sta je najbolje, molim.

Bruno Sulak
:naughty: Edited by Bruno Sulak

garcia

kod mene na Miljakovcu mirno.ništa dok ih ne vidim ispred zgrade.

Šumejker-Levi 9
ma ovo je neciji klon. a Laki me je okarakterisao kao cetvorogodisnju devojcicu
Sherman je devojčica, Sherman je devojčicaSherman voli rozeeee :P

morttensen

Ne mogu da navodim sve kojima bi replicirao... Svima koji imaju selektivno pamcenje podsecanje na NATO - OTAN "intervenciju" Milosrdni Andjeo. Stalno pominjemo da su nas Amerikanci bombardovali, i jesu, ali pod NATO oznakama. Ima onih koji su se borili protiv njih, a i onih koji su izgubili voljene tada. Da li vam je poznato da je NATO insistirao da, ukoliko Srbija zeli u savez, svi koji su ratovali protiv njih ne mogu da budu u sastavu kada se Srbija pridruzi. Zato, nije prijatno kada ih vidite u nasoj zemlji, koja ne pripada savezu. Iskulirajte i postujte i tudje stavove, pre nego sto se obrusite na novajliju i "inicijalizujete" ga.

KNKNPNKN
Ma jok brate nego ovo je sto bi red bus rekao zesci elitizam ili "satnikcizam" Meni medju satnicima nije mesto . Please help !
lepo ti je hatori rekao, "i ti si mi neki gvozdeni"elem, alanfordovski receno, ja sam odvec star, ali poslusaj moj savet. moj prijatelj julije gaj, je obicavao reci: "budi blizak s prijateljima, sa neprijateljima jos blizi"....a inace, pomenutog satnika rodzera bezveze prozivas, pa on ti je blizi od vecine ostalih nesatnika

Аврам Гојић
Svima koji imaju selektivno pamcenje podsecanje na NATO - OTAN "intervenciju" Milosrdni Andjeo.
Nije nikada postojala nikakva intervencija Milosrdni Andjeo, nisam dalje ni citao posto pricas o selektivnom pamcenju i pritom referenciras na nesto sto se nikada nije tako zvalo

ToniAdams

jes, ime intervencije u potpunosti menja pojentu.nego, jel nelegitimno da prisustvo kakve strane oruzane sile moze rezultovati nelagodnoscu?

Edited by ToniAdams

Аврам Гојић

Naravno da menja, zato sto pokazuje nivo obavestenosti o tom vremenu.

kapetanm
Naravno da menja, zato sto pokazuje nivo obavestenosti o tom vremenu.
o imenu

ToniAdams

ma jebo ime, vaso. jel tebi prijatno kad ih vidis?ono, kojugod stranu vojsku, pa i nato?

Edited by ToniAdams

Аврам Гојић

Super mi je ovaj komentator koji izmislja da je slusao kako taj naziv izgovaraju na CNN-u. Taj je od onih koji su se radovali svakom mrtvom detetu u Srbiji, preuvelicavali nase civilne gubitke da bi mogli da o tome divljaju uz vince i prasetinu i prijatno drustvo istih takvih zamlata i gadova.

Gvozdeni

Pozdrav od Gvozdenog koji to i jeste !Da , jutros su mi neki od vas nakon jutarnje kafe (2-5 šolja nisam brojao) podnošljiviji . Nekima sam zahvalan oni ce se naravno prepoznati . Miraleme zao mi je 10 jevrema će ostati u obližnjoj menjačnici kad krenem sipati TNG u auto . Biće još konvoja a Boga mi i onih koji ce bacati cveće na njih . Ja ću i dalje politički korektno rečeno srati protiv NATO ubica . Razočaraće se oni koji misle da sam nečiji klon . Biće me svuda i imaću svoje mišljenje i stav koje formiram sam a ne poštapajući se gledajući u monitor uz tuđe mišljenje . Ja za razliku od nekih a i oni će se prepoznati imam život i van foruma . Tastatura mi nije štap nego olovka . Usput čestitke Ukraini koja je dobila novog Šefa države koji kaže da : UKRAINA NEĆE U NATO I DA ĆE BITI VOJNO-NEUTRALNA ! ! ! Stvarno ohrabrujuća vest .

Аврам Гојић
ma jebo ime, vaso. jel tebi prijatno kad ih vidis?ono, kojugod stranu vojsku, pa i nato?
ne mogu da jebem ime. postoji nekoliko razloga iz kojih momentalno i za sva vremena prekidam kontakt sa nekom osobom, zato sto shvatam da tu nema zajednickog jezika. insistiranje na imenu "Milosrdni andjeo" je jedan od tih razloga, zato sto je 10000 puta receno da tako nesto nikada nije postojalo na svetu, tako da slutim da je razlog za to insistiranje duboko podao i cinican. fraza "mala Milica na nosi" je drugi razlog: koriscenje mrtve dece u debati, radi dokazivanja politicke pravovernosti, je najnize sto covek moze pasti.naravno da ne volim strane vojske, niti domace, kad smo vec kod toga. a jos manje volim propagandnu zaslepljenost koja se maskira u neznanje i naivnost, a krije duboki cinizam i nedostatak ljudskosti.
Usput čestitke Ukraini koja je dobila novog Šefa države koji kaže da : UKRAINA NEĆE U NATO I DA ĆE BITI VOJNO-NEUTRALNA ! ! ! Stvarno ohrabrujuća vest .
kralju, legendo, Ukrajinu niko u NATO nije ni zvao.

Sign in to follow this  

• Create New...